Jump to content
 • Modifikacijos LC 0.0.4[0] versijos atnaujinimas

  Ketvirtasis modifikacijos atnaujinimas, kuriame išvysite modifikacijos progresą; atnaujinamas sistemas, žemėlapio darbus ir daug daugiau!

  Skaityti plačiau
 • Informacija naujiems nariams!

  Naujokas - mūsų didžiausias prioritetas. Žinome nemažai projektų, kuriuose naujokas nėra tinkamai vertinamas. Tokiuose projektuose teko dirbti ir mūsų komandos nariams, todėl mes galime ištaisyti šias dažnai daromas projektų klaidas, tai pat norėtume jog nepamirštumete perskaityti taisyklių ir jų laikytis

  Skaityti plačiau
 • Kokybės garantas!

  Projekto komandą sudaro savo sričių specialistai, todėl net menkiausia tinklalapio ar serverio klaida bus isšpręsta ir sutvarkyta kiek įmanoma greičiau.Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 0.0.6[0]v

Žaidžia 0 / 150

JUNGTIS Į SERVERĮ
Famous_Dexter

Prisistatau, Famous_Dexter

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė projekte: Famous_Dexter a.k.a omg dexterrrrrrrr

Jūsų tikrasis amžius: 22

Jūsų gyvenamasis miestas: Panevėžys- Vilnius- Stockholmas

Apibūdinkite save, kaip projekto žaidėją; (charakteris, pliusai, minusai, bendravimas su kitais žaidėjais): Aš esu geras žmogus serveryje, tik labai nepatinka, kai žaidėjas keičia nuomonę apie mane dėl mano darbo ar pareigų serveryje (jei vyksta pokalbiai dėl kurio turėčiau sulaužyti direktoriaus ar administratoriaus taisykles). Gerbiu kiekvieną žmogų serveryje, su kuriuo išlaikau gerus ryšius, neretai atsidėkoju jiems serveryje. Aplink save bandau susikurti draugišką kolektyvą ir žaidėjų ratą, su kuriais būtų galima linksmai praleisti laiką. Stengiuosi atsiriboti nuo žaidėjų (dviveidžių) kurie bando apvogti mane finansiškai serveryje, arba tų kuriems reikia naudos. 

Ar turite šeimoje brolių ar sesių? Jei taip, tuomet kiek ir kokie Jų vardai?: Ne.

Ar turite namuose augintinių? Jei taip, tuomet kiek ir kokie Jų vardai?: Nemyliu jokių gyvūnų, nemėgstu kačių ar šunų (jei jie gyvena namų viduje) mano akys yra alergiškos šunų seilėms, kačių plaukams, esu žmogus, kurio nedomina šunų ar kačių gif'ukai, memes.

Galbūt turite mėgstamiausią(-ius) savo filmą(-us) ar serialą(-us) kurį(-iuos) galėtumėte rekomenduoti projekto žaidėjams?: Amerikietiška istorija X 

Įvardinkite savo hobius realiame gyvenime: Mano hobiai realiame gyvenime yra žalingi įpročiai, nors ir kaip blogai nuskambės. bet tai tiesa. Mano kasdienybė vasaros dienomis yra krepšinis, labai daug kavos, NBA per PS su draugais, labai daug repo muzikos ir šiek tiek 420 (šypsosi). Anksčiau būdamas 14-15-16 daug važinėjau su BMX, tai buvo mano aistra, tačiau teko mesti tai, nes užaugau iki 2.01 ir tęsti tą sportą nebebuvo patogu.

Įvardinkite tikslus realiame gyvenime: Pabaigsiu universitetą, iki kurio galo liko visai nedaug, spjausiu į veidą kurie manim netikėjo, aplankysiu mokykloj mokytoją, kurio nemačiau 4 metus ir išvažiuosiu į Ameriką. O kitas tikslas - jog susitaupysiu ant diamond chain (labai plono, nekalbu didžiulius) ir Rolex laikrodžio.

Įvardinkite tikslus LIBERTYCITY projekte: Tapti žmogum, kuriam visiškai paklūsta (be raudono v_p serveryje)

Galbūt turite savo pagrindinę veiklą realiame gyvenime, kuri kardinaliai keičia Jūsų gyvenimo rutiną, veiklą?: Ne.

Galbūt turite susidarę nuomonę apie mūsų projektą, jei taip, norėtume ją išgirsti: Neslėpsiu, ji nėra iš geriausių, bet girdėjau, jog jau dirba naujas scripteris, tai gal po to pakeisiu nuomonę.

Ar turite autoritetų projekte bei realiame gyvenime? Jei taip, tuomet galbūt galėtumėte juos įvardyti ir pasakyti kodėl jie Jums yra autoritetai?: Žaidime nėra. O realiame gyvenime, tai turbūt Jonas Valančiūnas, nes žaidžiu už tokią pat poziciją, gal dėl to, jog yra vienas iš lietuvių žaidžiančių NBA, turi savo paramos fondą vaikams. Famous Dexter - dėl aukštos mados supratimo, jog labai gerbia draugus ir šeimą, ir šiaip sielos dainininkas.

Jūsų palinkėjimas projektui: Mano palinkėjimas, jog serveris pasiektų daugiau prisijungusių žaidėjų, serveris taptų pilnesnis sistemomis ir veikla.

Jūsų nuotrauka (būtina): 

ec833b3e8613ed8589e588cb08202bf0300.jpg

f4f13c47bcbfbd04e1374d33391f966a901.png

Redaguota Famous_Dexter
 • Patinka 2
 • Prieš 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 valanda, Pablo_Bandit parašė:

Sveikas senelyzai sėkmės čia reikės pagalbos patarimo , ar norėsis išsikalbėti kreipkis 😉 

Būtinai!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos LIBERTYCITY.LT

×
×
 • Create New...