Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau

Tomsonas_Gaming

Narys
 • Pranešimų skaičius

  80
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

32 Patyręs

1 sekėjas

Apie Tomsonas_Gaming

 • Gimtadienis Sausio 13

Paskutiniai profilyje apsilankė

916 profilio peržiūros
 1. Sveiki! Noriu pranešti jog palieku moderatoriaus pareigas. Savininkai beveik apleido projektą, nieko jame beveik nedaro, pagražina lenteles ir tikisi pritraukti žaidėjų. Tiesa visiems yra aiški, daug kartų diskutuota. Taip pat projektas yra pardavinėjamas, nes savininkai galutinai nuleido rankas ir suprato jog nieko nebepavyks padaryti. Ačiū už suteikta šansą. Tikiuosi labai nenuvyliau, tikrai nieko nepadariau. Ačiū kas buvote kartu. Noriu visiems palinkėti sėkmės, savininkams taip pat. Ačiū Alanai už suteikta šansą, ačiū jog bandei pastumėti šio projekto savininkus kažką daryti, bet kaip visi jau matome nieko neišėjo. Sėkmės visiems 🙂

  1. Kent_Victor

   Kent_Victor

   Sėkmės buvęs kolega.

 2. Kaip manote, kokių pamokų reikia iš forumo? Nuomonių laukiu būsenos komentaruose.

 3. Tomsonas_Gaming

  Forumo vartotojo vardo pakeitimas

  Sveiki! Manau jog daugelis žino, tačiau tikrai yra ir tų kurie nežino kaip pasikeisti forumo vartotojo vardą, todėl nuspręndžiau sukurti tokia pamokėlę. Viskas bus paaiškinta ir pirštu parodyta nuotraukose. Pirmasis žingsnis: Atsidarote pagrindinį forumo langą ir paspaudžiate ant nuotraukoje raudonai apibrežtos zonos. Antrasis žingsnis: Įvykdžius pirmą žingsnį Jūms iššoks tokia lentelė ir vėl spaudžiate ant nuotraukoje raudonai apibrėžtos zonos. Trečiasis žingsnis: Įvykdžius antrą žingsnį Jūs būsite nukeltas į kitą langą. Čia kaip ir kituose žingsniuose paspaudžiate ant raudonai pažymėtos zonos. Šiame žingsnyje yra dvi galimybės pasikeisti forumo vartotojo vardą. Abi šios galimybės apibrėžtos raudonoje zonoje. Ketvirtasis žingsnis: Įvykdžius trečia žingsnį būsite nukeltas į nuotraukoje parodyta langą. Čia turite įrašyti savo naująjį forumo vartotojo vardą ir tada paspausti "išsaugoti". Po šio žingsnio Jūsų forumo vartojo vardas bus pakeistas. NORIU PRIMINTI JOG FORUMO VARTOTOJO VARDAS TURI ATRODYTI TAIP - Vardas_Pavardė!
 4. Tomsonas_Gaming

  SmartTaksi direktoriaus apžvalga!

  Sveikiname naujaji taxi direktoriu. Sėkmės tau pareigose, parodyk ką gali. Manau jog tu būsi paskutinis direktorius šio darbo, o galbūt ir ne? Malonu matyti naujus veidus. Tai dar kart sėkmės!
 5. Tomsonas_Gaming

  [Pasiulymas] Gaisrininkai-Ugnies tramdytojai

  Sveikas! Manau jog toks darbas yra nereikalingas bent jau šiuo metu. Serveryje tikrai daug žaidėju nežaidžia todėl didesnė darbų įvairovė atimtu iš kitų darbų darbuotojus. Ir šeip manau jog tai nėra būtinybė.
 6. Tomsonas_Gaming

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Prieš tai buvo vardas "Valerija" ir trečia raidė yra L, todėl mano vardas - Lukas
 7. Tomsonas_Gaming

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Prieš tai buvo vardas "Janina" kurio trečia raidė yra N, todėl mano vardas rya - Neringa
 8. Tomsonas_Gaming

  Prašymas naudotis "Smooth camera"

  Leidimas suteiktas, tačiau sekanti kartą norėčiau, kad nenudotumėte kol nesulaukėte pastvirtinimo. Taip pat matau, kad pasinaudojai smooth camera, tai manau leidimas uždaromas.
 9. Tomsonas_Gaming

  LC v2.0.0 Atnaujinimas (2019-07-23)

  Nuostabus atnaujinimas. Šį kart tikrai matosi,kad įdėta nemažai darbo:) Ačiū!
 10. Kadangi senąją temą ištrynė, tai sukūriau nauja! BALSUOJAM

   

 11. Tomsonas_Gaming

  [Pasiūlymas] Nauja skiltis forume

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomsonas_Gaming2. Jūsų pasiūlymas: Sukurti prisistatymų skiltį forume.3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų forumui? Kiek pastebėjau gan nemažai žaidėjų pasigedo šios skilties. tai manau, kad tai patenkintų jų norus. Taip pat galbūt šiek tiek paaktyvėtu forumas.
 12. Turimomis modifikacijomis galite dalintis modifikacijų skiltyje - https://libertycity.lt/index.php?/forum/42-modifikacijos/

   

 13. Atgal į "Naudingi GFX" tema grąžinti kažkada čia buve Liberty-City.lt parašai.

   

 14. Tomsonas_Gaming

  [PASIŪLYMAS] Įdėjos žaidimo gerinimui

  Dėl to šaudymo. Kiek žinau ne serveris nustato kiek nuims gyvybių, o čia jau pats žaidimas ir pakeisti neįmanoma. O idėjos tikrai liuks

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×