Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

Frank_Casso

Narys
 • Pranešimų skaičius

  184
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

Frank_Casso paskutinį kartą laimėjo Gegužės 4

Frank_Casso turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

94 Pataikantis į temą

2 sekėjų

Apie Frank_Casso

 • Gimtadienis 2000.02.02

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.565 profilio peržiūros
 1. Frank_Casso

  [Idėja] TS pasiūlymas

  Šiuo metu administracija yra susikoncentravusi ties projekto atgaivinimu. Atėjus laikui, bus teamspeak prižiūrėtojai, jie prižiūrės ten tvarka. Jai šiuo metu tai nėra labai būtina tai ir neapsimoka rinkti ar ieškoti patikimo asmens kuris išmanytų savo darbą ties ta sritimi. Jai jau labai matote teamspeak'e pažeidėjų, reklamerių ar kažką panašaus, praneškite administracijai forume. O dėl skilčių, tai jos tikrai bus. Šiuo metu kreipkites į @Mantas_Eternal bei @Alan_Paradox
 2. Dėl susiklosčiusios kitokios situacijos ties forumo moderatorių rinkimais lauksime kol atsiras daugiau rimtesnių kandidatų. Šiuo metu yra tik du ir dėl to vieno iš dvieju reikia gerai pagalvoti. Analizę norėjau parašyti ankščiau bet būčiau išrinkes tik viena moderatoriu. O dabar reikia jau keliu moderatorių bet nėra iš ko rinktis. Nepagalvokit nieko blogo, bet forumui reikia rimtų moderatorių kurie nedarytu nesąmonių, suprastu savo darbą bei atliktu ji be priekaištų. 

  1. Domis_Fendi

   Domis_Fendi

   Gal gali užuomina, kuriuose srityse dar reikalingi moderatoriai?

   Redaguota Domis_Fendi
  2. Mantas_Vyniautas

   Mantas_Vyniautas

   Jei ne paslaptis kas tie du ? 😄 

  3. Frank_Casso

   Frank_Casso

   Prieš 1 valandą, Domis_Fendi parasė:

   Gal gali užuomina, kuriuose srityse dar reikalingi moderatoriai?

   Modifikacijos/forumo zaidimai ir gfx/filmukai

   prieš 10 minutes (-čių) , Mantas_Vyniautas parasė:

   Jei ne paslaptis kas tie du ? 😄 

   Manau paskaites anketas suprasi ir pats. Jos nepasleptos yra. 😁

 3. Šiandien labai vėlai vakare numatoma analizė į forumo moderatorius. Jai nespėsiu šiandiena analize garantuotai bus rytoj. 

  Gero likusio vakaro! 

 4. Frank_Casso

  Liberty parašas

  Parašas tikrai gana gražus. Tik man kimba šiek tiek tas tekstas kuris yra vidurije. Reikėtu manau padidinti, bei tekstas smulkiomis raidėmis kiek matau biški per daug užsilipes ant to didžiojo. Jai darbas bus pakoreguotas bei sutvarkytas tinkamai, pridėsiu ji į naudingų GFX sarašą.
 5. Frank_Casso

  Parašyk nuomonę apie žaidėjo avatarą!

  Avataras neblogas, pamenu ta švepliu antina iš filmukų. Tik man atrodo jog ne tas antinas sėdi prie pinigų xD
 6. Greitu metu numatoma analizė į forumo moderatorius, pildom kol yra dar laiko! 

 7. Frank_Casso

  LC v1.7.5 Atnaujinimas (2019-06-15)

  Panašu jog serveris ir toliau tobulėja, tokio pat darbo tikiuosi ir toliau. Šaunuoliai!!!
 8. Labas vakaras. Kas geresnio? 

 9. Sveiki visi! Manau ne aš vienas pastebėjau jog projektui atėjo ne koks metas. Žinoma suprantama kodėl mūsų žaidėjų skaičius taip greitai krito. Juk dabar prasidėjo šilti orai ir visa kita, manau ne visi nori per tokius gerus orus sedėti namie prie kompiuterių. Taigi tam kad šiek tiek pagyvinti veiklą serveryje sugalvojau padaryti filmuko/gfx konkursą. Tik yra viena bėda ta, jog nežinau kuri daryti pirmiausiai. Taigi man reikia jūsų nuomonės bei įdomu ar iš viso turim čia filmukų/gfx kurėjų.
 10. Frank_Casso

  Grafikos Parduotuvė

  Krauvuėlė uždaroma. Krautuvėlė buvo atidaryta be anketos patvirtinimo. Įkūrėjas bus baudžiamas forumo įspėjimais. Krautuvėlė atidaryti galima tik tada kai jūsų anketa bus patvirtinta.
 11. Frank_Casso

  Akimirkos iš sekmadienio vakaro!

  Smagu, smagu tikrai buvo. Vakaras praleistas gana šauniai. Žinoma tas čyteris sugadino viską, bet ką jau padarysi, svarbiausią nesugadino nuotaikos, ir prasidėjo įdomybės. Lauksiu daugiau tokių vakarų!!!
 12. TeamSpeak serveris startavo
  IP: ts.libertycity.lt

  1. William_Wizard

   William_Wizard

   Spėjų TS iconos iš googles paimtos, reiktu manau padoresniau atrodančių, čia tik toks pastebėjimas.

  2. Rokas_Enzo
  3. John_Taylor

   John_Taylor

   Wizardai silveri nekalbėk

 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Frank_Casso Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Davydas_Die Įrodymai: https://imgur.com/pKpAnQe P.S. Vartotojas užblokuotas savininko @Mhysa_Ace leidimu.
 14. - Forumo moderatorių papeikimų informacija - Norint peikti forumo moderatoriu privaloma turėti nepriekaištingus įrodymus su jo nusižengimu. 1.1. Įrodymai tinka tik iš mūsu projekto forumo. 1.2. Įrodymai kurie bus pateikti iš mūsų serverio ar teamspeak nebus priimti. Asmenims kurie nėra susiję su papeikimu, griežtai draudžiama komentuoti. 2.1. Komentuoti galite tik tada jai turite kokiu nors papildomu įrodymų kurie įrodo moderatoriaus kaltę. 2.2. Asmenys kurie komentuos be reikalo bus baudžiami forumo įspėjimais. Kuriant papeikimo tema, temos pavadinimas privalo būti toks, pvz: Peikiu Forumo moderatoriu [Vardenis_Pavardenis] Papeikimai be įrodymų bus atmesti bei patys būsite baudžiami forumo įspėjimais. Peikiamas forumo moderatorius privalo į papeikimą atsakyti per 24 valandas nuo papeikimo paskelbimo. Anketos šablonas norint peikti forumo moderatorių Jūsų V_P: Peikiamo moderatoriaus V_P: Dėl kokios priežasties peikiate moderatorių? (paaiškinkite išsamiai): Įrodymai kurie įrodo moderatoriaus kaltę:

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×