Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.6 [35]

  Žaidžia 0 / 100

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau

Santos_Navarro

Narys
 • Pranešimų skaičius

  81
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Santos_Navarro paskutinį kartą laimėjo Gegužės 30

Santos_Navarro turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

218 Dievas

Apie Santos_Navarro

 • Gimtadienis 1997.10.30

Paskutiniai profilyje apsilankė

3.258 profilio peržiūros
 1. Priimsit kas į darbą? 

  1. Show previous comments  2 more
  2. Rokas_Janickas
  3. Mode_Kiss

   Mode_Kiss

   Xujovas prezidentas buvai.

   jkj 50k ir priimu

  4. Santos_Navarro

   Santos_Navarro

   Mode 50k biški per daug, nebent pažaisim su /duoti Mode - 🙂

 2. Apmaudu kad žaidėjai, iš kurių buvo tikėtasi didesnių pastangų, nepateisina lukeščių 🙂 

  1. Show previous comments  10 more
  2. Nepiniguose_Laime

   Nepiniguose_Laime

   turėtu greitai, pas mane tas pats bankas.

  3. Santos_Navarro

   Santos_Navarro

   pemtris centus permesiu ok? 

  4. Nepiniguose_Laime
 3. Sveiki, kaip išsilaikę? 🙂 

  1. Show previous comments  3 more
  2. Rokas_Enzo

   Rokas_Enzo

   Į koki taikaisi?:D

  3. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Labas,normaliai, ką pats?

  4. Santos_Navarro

   Santos_Navarro

   Ilsiuosi kolkas, greitu metu grįšiu į serverį 🙂

    

 4. Paliekami direktoriai : @Matas_Falcone - Policija. @Monte_Gangga - Taxi. @Nepiniguose_Laime - Fūristai.
  @Michael_Scott - Medikai.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Red_Label

   Red_Label

   E jeigu šie drk paliekami o kdl atrankos dar yra? 😄 tai tsg užrakink ar paslėpk kitam kartui

  3. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Oho, kaip čia. 

  4. John_Karls

   John_Karls

   wtf daro atrankas o paskui palieka praeitus direktorius apsispreskit zmones

 5. Renkami nauji serverio direktoriai, pildyti galite visi! 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Michael_Scott

   Michael_Scott

   Senus visus išmetei?

  3. Santos_Navarro

   Santos_Navarro

   Dėl senų direktorių palikimo žiūrėsiu savo nuožiūrą, stebėsiu atliktą veikla, aktyvumą, atsiliepimus. Kenti, gali pildyti jei esi administratorius. 

  4. Monte_Gangga
 6. Sveiki, kelias dienas buvau ne itin aktyvus dėl apstaus susidariusių darbų ir asmeninių problemų priežaščių, tačiau grįžtam į darbą visu pajėgumu. Visus pastebėjimus ar siūlymus galite išreikšti man į pm, būtinai įgyvendinsime! 

  Redaguota Santos_Navarro
  1. Show previous comments  5 more
  2. Matas_Falcone

   Matas_Falcone

   criticale sėdi? :DDD

  3. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Už du sekmadienius negavęs mielasis 😄

  4. Matas_Niko

   Matas_Niko

   Prieš 1 valandą, Matas_Falcone parasė:

   criticale sėdi? :DDD

   Tai reiktų pasidžiaugti, kad dviejuose projektuose sugeba atlikti darbus. Nieko čia juokingo 😄

 7. Atrankos analizė Sveiki, kaip žinia buvęs Eurocash direktorius pasišiukšlino ir ištuštinęs visą pelną pasišalino iš serverio o taip pat ir iš pareigų. Šį kart savų klaidų nekartosiu ir į direktoriaus kėdę sodinsiu subrendusi ir mąstančia personą. Šį kart anketas paviešinsiu kad nekiltų nesusipratimų kodėl gi pasirinkau būtent šį žmogų. Marble_Fade, tavęs kaip direktoriaus neįžvelgiu, būdamas pavaduotoju PD neįžvelgiau kad galėtum būti direktoriumi, ypač sunkiose situacijose, greit pratrūksti ir trūksta loginio mąstymo stresinėse situacijose,juolab esi įtrauktas į juodajį sąrašą.. Velnio_Sargas, minčių dėstymo nerasta, nuo vieno prie kito grįžtant prie pirmo, savo idėjose nepaminėjai nieko įpatingo, nieko to ko neturėtume dabar. Mano nuožiūrą esi per jaunas eiti šias pareigas. Luciano_Pavarotti, taisyklės yra taisyklės,ir kad nepastebėjai jog anketą reikia redaguoti nepasiteisinimas. Naujasis Eurocash direktorius Aurimas_Sparrow. Visiems ačiū už kandidatūras ir už supratingumą.
 8. Ieškau Discord pagalbininko! P.M

 9. Pildom į EuroCash direktoriaus postą! 

   

  1. Domis_Fendi

   Domis_Fendi

   Sekmės dalyvaujatiems!

  2. Joshua_Capelli

   Joshua_Capelli

   500 žodžių, aš tiek lietuvių literatūriniam rašiny neparašau xD

 10. Santos_Navarro

  Analizė "Medikų" Direktoriaus atrankos

  Sveiki, skelbiu galutinę analizę į Medikų direktoriaus postą. Kadangi su vienu kandidatu niekaip negaliu susisiekti, ir nuo paskutinio mano klausimo jam, kada gi galėčiau jį apklausti, praėjo trys dienos ir nesulaukiau jokio atsakymo, o laikas jau spaudžia ir laukti nebegalime. Iš apklaustų kandidatų galiu teigti jog mano pasirinktas medikų direktorius susitvarkys su pareigomis, pokalbio metu mano favoritas buvo aktyvesnis už kitus, kalbant apie bendravimą laisvai, jo nereikėjo tempti už liežuvio ir išpešti iš jo atsakymą, atvirkščiai, jis aktyviai bendravo ir pasakojo mažindamas mano šansus paklausti to paties klausimo. Like kandidatai daugiau ar mažiau taip pat patiko. Galutinai skelbiu jog medikų direktoriu pasirinkau Michael_Scott, ačiū visiems bandžiusiems kandidatams!
 11. Policijos departamentas, atrodo viena iš įdomiausiu ir sunkiausiu vadovavimo sferų šiame žaidime. Kandidatų skaičius nedžiugino, tačiau pradėjęs skaityti anketas, iškart sustojau ties vienu kandidatu, kuris ir susitvarkys su šiuo postu. Prisipažinsiu, bijojau jog nesulauksiu tinkamo žmogaus anketos, bijojau kad sulauksiu išvis keletą atmestinų anketų, tačiau to nebuvo. Pakalbėkime apie kandidatus, šioje analizėje supilsiu viską į vieną tekstą, kad žaidėjai tikrai perskaitytų analizę. Daily_Vibe, tavo anketa plati, tačiau, vėlgi, rašai jog atneši naujų kvapų ir atgyvinsi šį darbą, tačiau kokie gi tie kvapai? Pateiki tik mažą dalelytę to, apie ką ištikrūjų rašai. Tarkim, "Medaliai bus gaunami treniruočių metu", kokie medaliai, kaip visa tai atrodys, trūksta informcijos, kas man labiausiai ir nepatiko, pateiki tik užuomeną į savo mintis, ir galiausiai man pačiam tenka įsivaizduot tavo idėją? Luciref_Morningstar, tavo anketoje išgirdau daugiau nei reikia einant šias pareigas. Idėjos nematytos ir negirdėtos, juolab niekur neegzistuojančios, kas suteikai žavesio tavo anketai. Susitvarkyk su savo blogosiomis savybėmis, ir kaip tu sakai, imk vairą į rankas, pažiūrėsiu ir įvertinsiu ko esi vertas. Matas_Falcone, tavo anketoje idėjos irgi ne ką prastesnės, tačiau jos nubloškiamos ankščiau įvardinto žmogaus. Tavo anketoje neišgirdau nei kaip tu rinksi žaidėjus, nei į ką bus atsižvelgta.. Pritrūko daugiau informacijos apie tave, apie tavo charakterį, bendravimo bruožus. Paminėjai jog esi reiklus, kas tikrai gali pakišti koją vadovavime, labiau norėčiau tave matyti pavaduotojo kedėje, kad parodytum koks esi ištikrūjų. Ačiū visiems kandidatams, susitiksime žaidime!
 12. Sveiki, daug netuščiažodžiausiu, ir eisiu iškart prie reikalo. Į fūristų direktoriaus postą sulaukiau trijų kandidatų, daugiau mažiau visi vienodo lygio. Ypač stebėjau vieną kandidatą, kuris nemažai reiškiasi forume, tačiau ne ten kur reikia, ir ne taip, kaip turėtų. Augis_Kinkikas - Buvai stiprus kandidatas, anketa tikrai patiko ir sudomino, jau ruošiausi daryt apklausą iš dviejų kandidatų kitame etape, tačiau užmačiau šaukykloje tavo išsireiškimą. "Nėra laiko žaisti tą SAMP, kartais užeisiu čia ir tiek". Nematau tavęs direktoriaus poste po šių tavo žodžių, starto metu man reikalingas aktyvus ir ypatinga dėmesį šiam darbui skiriantis žmogus, tavyje aš to neįžvelgiu. Šį kart ačiū už kandidatūrą. Zygis_Winstonz - Neišgirdau nei vieno teiginio, net neįžvelgiau niekur minties, kaip gi tu sudominsi kitus žaidėjus ateiti dirbti pas tavę? Kaip tu išaukštinsi šį darbą? Kodėl būtent pas tave? Kalbi daug apie tai kaip gerai susitvarkytum tapęs direktoriumi, bet pamiršti paminėti svarbiausius dalykus. Nemačiau kriterijų į kuriuos būtų atsižvelgta renkantis žaidėjus į firmą. Šiam kartui tiek, anketa nebuvo stipri lyginant su kitais kandidatais. Ačiū už kandidatūrą. Nepiniguose_Laime - Pildai čia, turėdamas ne menkos patirties savo istorijoje. Žinoma kai kuriuos dalykus pakeiščiau tavyje, bet pildydamas anketą pats parašei savo blogasias savybęs ir kaip su jomis kovotum. Puikiai žinai koks procesas vyksta darbe, žinai kokia grandis vyksta ir kaip teisingai atlikti darbą. Manau manęs nenuvilsi ir starto dieną parodysi ko verti fūristai. Ačiū už kandidatūrą.
 13. Medikai, pirminės sveikatos apžiūros centras, sužeistųjų priežiūrų sauga ir globa, kiekvienas medikas privalo prisiekti hipokrato priesaiką, taip skamba ligoninės apibūdinimas tikrovėje, kaip tai atspindės žaidime, išvysime tik išrinkus stiprų direktorių. Anketų sulaukiau tikrai wow, lyginant su kitais postais, kalbu apie skaičių kandidatų, jų buvo daugiausiai iš visų kitų atrankų. Kaip ir visada, pradėkime analizę nuo silpnesnių ir kurie mano akimi nėra tinkamai įgude užimti šias pareigas. Rokas_Janickas - Na sunku kažką ir pasakyti ištikrųjų, Tekstas nėra so bad, bet jo nėra ir daug. Man nereikia litanijų, tiesiog neišgirdau nei vienos idėjos, nors ir elementariausios, Jei esi tikrai suinteresuotas į šią sferą, siūlyčiau kiek pakentėti, ir bandyti pasiekti šios firmos pavaduotojo. Ačiū už kandidatūrą. Martin_Russel - Anketa atmesta pagr. administracijos sprendimu. ( Pareigos kitame projekte ) Alex_Zander -Prisipažinsiu, bijau imti į komandą jauna personą, juolab kad rašai jog esi lengvai sunervinamas ir gali pradėti rėkti ant to kuris tave supykdė, dar sakai jog nevaldai savo kalbos, kalbant apie necenzūrine leksiką. Ties čia mano mintis ir sustos. Ačiū už kandidatūrą. Capo_Dealer, Shane_Costello, Marius_Ibranas, Michael_Scott, jūs visi esate laukiami apklausai DC, pasiruoškite prašau. Susisiekite su manimi asmeniškai.
 14. Sveiki gerbiamieji. Prieš atranką turėjau mintį, jog ši firma nieko nesudomins, tačiau atsirado keletas kandidatų, kas labai džiugu! Iš anketų galima spręsti jog kandidatai abu stiprūs, tačiau man nepatiko vieno kandidato išsakyta mintis. Citata iš anketos : " Kitame projekte ***** esu dabartinis Taksi pirmos firmos įgaliotinis, ir jei čia gaučiau direktoriaus pareigas, iš ano projekto pereičiau į šitą". Na manau tai yra blogiausia ką galėjai pasakyti. Aš nesu priekabus, bet sakyt kad pereisi iš kito projekto į čia jei gausi direktoriaus pareigas, man kažkaip nesueina tokie dalykai. Tarp idėju išvardingai tuos "standartinius" dalykus, kas puikiai visiem žinomi ir daugelis tai naudoja. Mode_Kiss, tau šis darbas atrodo yra pašaukimas. Idėjas išvardinai, mano nuožiūra geras, ir pritraukiančias, tačiau ar visas jas įgyvendinsi? Laikas tai parodys, tikiuosi manęs nenuvilsi, ir man neteks graužtis dėl pasirinkimo Analizė nebus ilga, kadangi kandidatų tik du. Laukite kitų naujienų!
 15. Nauja savaitė, nauja darbų pradžia. Važiuojam su trečiuoju direktorių rinkimu turu! 

  1. Capo_Dealer

   Capo_Dealer

   Sekmės visiems!

  2. Deividuxz_Yolo

   Deividuxz_Yolo

   Matau nemiegi ir judi kaip reikalas. Sėkmės tau!

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×