Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Lucas_Gaviria

Narys
 • Pranešimų skaičius

  66
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

46 Patyręs

1 sekėjas

Apie Lucas_Gaviria

Paskutiniai profilyje apsilankė

750 profilio peržiūros
 1. Lucas_Gaviria

  LC v2.0.0 Atnaujinimas (2019-07-23)

  Minėjau administracijai bei pačiam Tau, jog sukurtumėte gaujų lyderiams galimybę skelbti viešai visiems žaidėjams, tai padėtų vykdyti atrankas, veiksmus, tačiau gaila, kad to nėra. O šiaip atnaujinimas įspūdingas ir matosi, kad įdėta nemažai darbo, taip ir toliau, tikiuosi žaidėjų kiekis atsigaus.
 2. Lucas_Gaviria

  7th Block

  thanks
 3. Lucas_Gaviria

  Peikiu Lukas_Neon

  būsi, ir pravalai būti nubaustas. Ką tu gali padėt draugui, jei mūsų pačių tik 3 buvo ;D Galvoji sąžininga mūsų atžvilgiu kai atvažiuojat apie 10 lapuočių?
 4. Lucas_Gaviria

  Peikiu Lukas_Neon

  Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas Gaviria Peikiamo administratoriaus Vardas_Pavardė: Lukas_Neon Įrodymai: Taigi vakar buvau užblokuotas už 'cheatinimą', to pačio veiksmo metu administratorius Lukas_Neon padėjo žydrajai gaujai kovoti dėl sandėlio, jis tuo metu nebuvo jokioje gaujoje bei nedevėjo gaujos skino. Šioje nuotraukoje matosi jis pats ir jo informacijos lentelė.: O čia įrodymai kaip šaudo su tuo pačiu skinu ir panašiu laiku iš Michaelio perspektyvos:
 5. mood 41986c2c15c9adbafa63e13c5cdf04c0697.png

  1. Show previous comments  4 more
  2. Lucas_Gaviria

   Lucas_Gaviria

   ;ddd yr nu bsk

  3. Michael_Scott

   Michael_Scott

   Krč nepyk scottai, o toliau nihuja nesupratau ką jis ten sakė :DD

  4. Lucas_Gaviria

   Lucas_Gaviria

   "nepyk scottai, jungiu rapida"

 6. Lucas_Gaviria

  Michael_Scott užblokavo Lucas_Gaviria

  buvo panaudota /teles >> nuosava transporto priemonė >> buffalo
 7. Lucas_Gaviria

  Michael_Scott užblokavo Lucas_Gaviria

  Taprasme visiškai nieko nenaudojau, aplamai būtų neteisinga patvirtinti anketą, kadangi buvo filmuota su bloodmodu, kuris dažnai rodo labai netiksliai, taippat serveris ne visad fiksuoja pataikytas kulkas, per keletą mėnesių žaidimo čia - jau esu 100% tuo isitikinęs.
 8. Lucas_Gaviria

  Michael_Scott užblokavo Lucas_Gaviria

  ;D da tokiu prijomu nesu girdejas, kad saudant galetum inv ijungt ir isjungt, paziurek, nuolat judu ir cbuginu, kadangi buvo siekis ir tikslas - isvengti kuo daugiau kulku
 9. Lucas_Gaviria

  Michael_Scott užblokavo Lucas_Gaviria

  XDDDDDDDDDDDD ka tu cia svaigsti seni, kokia priezastis mano bano?
 10. Lucas_Gaviria

  Atblokuoti Lucas_Gaviria

  Jūsų Vardas_Pavardė: lucas gaviria Užblokavusio administratoriaus Vardas_Pavardė: Michael_Scott Įrodymai: atvažiuojat i veiksma su belekokia mase, kurie net nera gaujiniai, naudojat admin komandas, ir apsiverke isbaninat? neturiu zodziu xebra, nieko visiskai nenaudojau
 11. Lucas_Gaviria

  Lukas_Neon užblokavo Johnny_Brown

  buvau įvykio liudininkas, todėl manau, jog galiu įsikišti šioje temoje. Sekėm iš paskos Lil_Lukas su tikslu jį sušaudyti, o ne panaudoti kažkokias tai palengvinančias programas. Brownui buvo sukilęs pingas ir todėl taip atrodo. Taip pat, ši degalų vežimo priemonė yra sumappinta, todėl galima vaikščioti ir važinėti ta pilka cisterna kiaurai, todėl užblokavimas visiškai už nieką, peace.
 12. Lucas_Gaviria

  Analizė į administratoriaus postą.

  Geri pasirinkimai, sekmės naujiesiems administratoriams.
 13. Lucas_Gaviria

  Keletas įdėjų serveriui.

  na bet siandien meginau lygtais - neina ;D
 14. Lucas_Gaviria

  Keletas įdėjų serveriui.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas Gaviria 2. Jūsų pasiūlymas: •Siūlau sukurti /kuprine komandą, kurią parašius atsidarytų tavo turimas inventorius, kuriame galėtum laikyti savo uogavimo krepšelį, ginklus, narkotikus, maistą ir panašiai. (viskas susidėtų į vieną dalyką, nereiktu rašyti /uzkandziai, /krepselis ir tt.) •Siūlau įvesti ginklu prekiavimą ir sukurti komandą, kurios dėka galėtum kitam asmeniui įduoti ar parduoti ginklų už pasirinkta sumą. Komanda pvz galėtų būti tokia: (/parduotiginkla) •Siūlau prie miesto ligoninės sukurti mašinų stovėjimo aikštelę, manau ji praverstų žaidėjams, norintiems pasilikti savo automobilį šalia ligoninės, ar tiesiog patogioje vietoje, nes mano nuomone, stovėjimo aikštelių serveryje labai trūksta. •Siūlau sumažinti tikimybę miške pasigauti erkę, nes tiesiog tai mano nuomone vyksta per dažnai, ir vakcinos iš medikų nėra pigios. •Siūlau ligoninėje sukurti pickup'ą, ant kurio užlipus galėtum nusipirkti vakciną už didesnę sumą ir susileisti ją pats, nes dažnokai nebūna medikų. (suma nukeliautų firmai į pelną). •Sumažinti alkio mažėjimą, nes jis baiginėjasi per greitai. •Gražinti sistemą, kuri leisdavo gaujoms grobti bankus ir laužtis į seifus. •Sukurti gaujos lyderiams komandą, su kuria jie galėtų skelbti visiems serverio žaidėjams ir pranešti apie grobimus, atrankas ir panašiai. 3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui? Šios įdėjos manau pravers, nes yra naudingos bei reikalingos žaidėjams.
 15. Lucas_Gaviria

  7th Block

  PAMINĖSIU DAR KARTĄ - ŽAIDĖJAI NORINTYS PRISIJUNGTI PRIE 7th Block GAUJOS TURI SUSISIEKTI SU VIENU IŠ LYDERIŲ ŽAIDIME/FORUME, TADA GAUSITE TOLIMESNIUS NURODYMUS.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×