Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

Domantas_Foxcon

Narys
 • Pranešimų skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutralus

2 sekėjų

Apie Domantas_Foxcon

 • Gimtadienis 1999.11.24

Paskutiniai profilyje apsilankė

342 profilio peržiūros
 1. Domantas_Foxcon

  (Idėja) Policijos Departamento darbui

  O, kuri čia vieta prasilenkia su realybe? Realybej policijoj taip pat yra spygliai tik kitu pavadinimu “ežys”. O kam begliui reikalingi sansai pabegt jei taip ar taip kazkada jis bus sugautas? Laiko klausimas as už
 2. Užblokavimo anketos forma Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_Foxcon Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Lukas_Demonas Įrodymai:
 3. Užblokavimo anketos forma Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_Foxcon Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Captain_America Įrodymai:
 4. Domantas_Foxcon

  Konkursas 450 registruotų narių forume proga!

  Jūsų Vardas_Pavardė projekte: Domantas_Foxcon Galbūt jau esate nusimatę savo veiklą starto metu? Jei taip papasakokite: Taip, esu nusimatęs. Dirbsiu administratoriaus darbą, padėsiu žaidėjams, rengsiu įvairius event’us, prižiūrėsiu serverį nuo kenkėjų. Jūsų spėjimas: 149
 5. Domantas_Foxcon

  Naujokai ar senbuviai?

  Per tuos pora mėnesiu per kelis kartus gali sukaupti
 6. Domantas_Foxcon

  Pasiūlymas serveriui [ 0.2 ]

  Su pirmomis dvejomis idėjomis pilnai sutinku. O dėl trečiosios manau tas tuningo dalis galėtų vežioti fūristai, taip padidintumėme furistų darbo našumą. Kiek dalių fūristai atveš tiek žaidėjai galės tuninguotis mašinas, galima būtų sukurti užsakymų sistemą, kur atsirastu užsakymas ir jį furistai matytų ir galėtų gabenti trūkstamas dalis. Šiaip idėjos geros, pilnai su jomis sutinku.
 7. Domantas_Foxcon

  Naujokai ar senbuviai?

  Priklauso nuo to ką kiekvienam žmogui reiškia žodis "senbuvis" jeigu vienam žmogui žodis "senbuvis" reiškia kelių mėnesių žaidimą jis save vadins "senbuviu" kitam šis žodis gali reikšti kelių metų žaidimą. Tad reiktų pirmiausia suformuluoti tinkamą žodžio "senbuvis" reikšmę, o tik tuomet klausti žaidėjų ar jie yra "senbuviai" ar ne. P.S Nieko blogo neturiu prieš šią apklausą, tiesiog yra spragų, kurias reikėtų užpildyti.
 8. Domantas_Foxcon

  Kas geriau TeamSpeak ar DISCORD?

  Su Teamspeaku žaidėjai labiau apsipratę, bei visos funkcijos kas išmano manau yra žymiai lengvesnės. Tad manau, kad geriau būtų Teamspeakas.
 9. Domantas_Foxcon

  Ar serveryje reikalingas cbugas?

  Sumažinkit daromą žalą c-bugo metu. Ir problemos nebeliks. Asmeniškai prieš, nebent su žala kažką darysit ir bandysit tvarkyti.
 10. Domantas_Foxcon

  LC v1.0 Atnaujinimas (2019-02-18)

  Puikūs atnaujinimai, šaunu, kad judate į priekį!

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×