Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Marius_Ibranas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  208
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Marius_Ibranas paskutinį kartą laimėjo Liepos 28

Marius_Ibranas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

184 Dievas

6 sekėjų

Apie Marius_Ibranas

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.659 profilio peržiūros
 1. @Mhysa_Ace jau senai reikėjo taip padaryti... Visu žaidėjų laiką gaišot, ir dabar va parduodat, kam iš vis apsiėmėt jeigu nieko nepadarėt normalaus, nū tada bent anksčiau reikėjo viską parduoti. Nū tikiuosi kad naujieji savininkai parodys ką moka, ir atgaivins, tik būk Žmogus neparduok vaikams, kad nesugadintų nieko, viską čia dar įmanomą prikelti, tik reikia laiko, stengimosi. Ir vėl viskas veiks tikiuosi ir bus viskas ok, ir galės vėl visi žaisti Libertyje. Ačiū visiems kas mane palaikėt ir panašiai, sėkmės su naujais savininkais, IKI. 

  1. Show previous comments  8 more
  2. Double_Shot

   Double_Shot

   prieš 5 minutes (-čių) , Marius_Ibranas parasė:

   Pzda tu normalus esi, valink *Myliu Libertycity.lt* sūka, neturi gyvenimo, vien sampas ir terupia, pasižiek į save sūką *Myliu Libertycity.lt*, pora dienų nolife buvo, ir dbr visa laik prikaišai normalus tu esi bl bl, kaip tokie debilai čia dar likie yra, nyk *Myliu Libertycity.lt* žiūrkiau tu.

   Ko pikta?

  3. Nepiniguose_Laime

   Nepiniguose_Laime

   prieš 2 valandas (-ų) , Marius_Ibranas parasė:

   Pzda tu normalus esi, valink *Myliu Libertycity.lt* sūka, neturi gyvenimo, vien sampas ir terupia, pasižiek į save sūką *Myliu Libertycity.lt*, pora dienų nolife buvo, ir dbr visa laik prikaišai normalus tu esi bl bl, kaip tokie debilai čia dar likie yra, nyk *Myliu Libertycity.lt* žiūrkiau tu.

   Bl ibranai nesinervuok, kad puse vasaros prakaitavai prie pc žaisdamas lc... 

   P.s. bl su tokiu bazaru jau galetum eit parepuot bandyt i mc battle.

  4. Marius_Ibranas

   Marius_Ibranas

   tikrai ne puse, bl atsipiskit.

 2. Marius_Ibranas

  Eurocrash

  Biškutėli ne čia patakei, Kita kartą atidžiau atsižvelk į darbu temas, .
 3. Marius_Ibranas

  Pasiūlymas del direktorių sistemos

  Kissai, tai kad pats visokius atsiprašant šūdus pasiūlymuose siūlai, o čia jau vėl kitaip sakai...
 4. Marius_Ibranas

  Valdžios atstovų pokyčiai

  Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Marius_Ibranas Fūristai. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Pirmas dalykas, tai tikriausiai nebe matau tikslo kažką čia daryti kaip pati komandą, daro ne ta ką reikia ties atnaujinimais. Pas mane nuo pat starto liberčių pasitikėjimas buvo, bet jau jis žlugo, nematau jokio progreso iš aukščiau, tai nematau ir aš tikslo čia kištis, 23k min su virš, praleista bereikalo, smagu :). Prieikim prie žmonių kurie manimi pasitikėjimo ir panašiai. @Monte_Gangga Tu eilinį syki davei man šansą, jau buvau netoli jo pasiekimo, įtikinau kad galiu ir t.t, bet pagalvok, tiek laiko įkyšęs į šį jovalą esu, ir dar kiek stengiausi, o serverio situacijoje dabartinėje, nemanau verta likti ir toliau siekti savo iškeltų tikslų, pasitikėjimo įgijau ir vėl iš tavęs ir kitų komandos narių, bet šį kartą vėl nuvylsiu, kadangi tikrai nebėra man jėgų temti tokia naštą, nei veiksmo, nei įdomumo, atsibodo sedėti ir važinėti su mašinomis. @Alan_Paradox Tu mane išrinkai, tikriausiai palieptas Montės, arba pats svarstei, kaip ir rašei neturėjai pasirinkimo, tada man davei progą viską įrodyti, galbūt įrodžiau galbūt ne, bet aš manau kad man pavyko įrodyti, bet tebūnie kaip jus manot. Tiesiog nemanau kad tikrai čia verta man pasilikti, iš vis samp'ą planuoju leavinti. @Domis_Fendi Kaip ir visada, tu best draugas serveryje, daug kartu mane palaikei, stengiasi padėti visose bėdose, ačiū tau labai už viską, tu pasistenk nepasiduoti ir neleavinti. @Deividas_Sharing Ačiū tau už MINI pagalbą firmai, galbūt ir nieko nepadarei, nū bent pabuvai kėdėje, ir pats supratai, kad be reikalo prisiėmei pareigas, bet vistiek ačiū tau didelis, Buk toks pat stiprus visada, kaip ir buvai serveryje. @Knocc_Out Ačiū ir tau kad stabdei šiandien mane nepalikti ir t.t, ir taip tu manau buvai aktyviausias firmoje, tikrai man tavęs gaila, bet sorry, Už mane tikrai yra geresnių, stipresnių, tiesiog nusišypsojo laimė gauti direktorių, kadangi nebuvo kitų kandidatų kurie būtų galėje gauti direktorių, sakei kad geras buvau ir panašiai, bet aš to nemanau, tai sėkmės, gal pats sieksi direktoriaus posto, bet jei sieksi, tai manau tikrai jį gausi, rimtas esi, stiprus, tik nepasiduok siek tikslų, dėl manęs nėrą ko jaudintis. @Zygis Rage Apie tave trumpai, Ačiū kad buvai firmoje, ir palaikei linksmą atmosferą, šaunus buvai, rašei dar man kad neišmesčiau iš firmos kol grįši, bet kadangi man taip susiklostė, tai sorry.@Anthony_John Ačiū tau už milžinišką aktyvumą firmoje, bet ant galo jau apmažėjo, irgi manau dingo pasitikėjimas serverių, tai sėkmės ir tau, Ačiū. Ačiū visiems fūristams, sorry ko nepaminėjau, bet tikrai visus gerbiu, dievinu. Apibendrinus, gal kiek mintys ir maišosi, trumpokai parašyta, bet juk ne į direktorių pildau, o į direktoriaus palikimą, Sorry visiems, tuos kurios nuvyliau, pasitikėjimą sužlugdžiau, SĖKMĖS VISIEMS! NEPASIDUOKIT! IR AČIŪ UŽ LINKSMĄ KOMPANIJĄ!. Jūsų išbūtas laikas pareigose : 18 Dienų.
 5. Marius_Ibranas

  [Klaida] EuroCash lagaminai

  Gi prie zavasko buvo tie botai kur vaikšiojo, o dbr čio, čia viskas tas pats, tik tiek kad jie nevaikšto, ta prasme viskas zjbys yra nereikia verkti, spėsi nuneši lagaminą.
 6. Marius_Ibranas

  [Klaida] EuroCash lagaminai

  Tai kad visada leidžia, gal tau vienam tik, kiek buvau visada leisdavo.
 7. Marius_Ibranas

  Gražiausia darbo su pakvietimu kolektyvo nuotrauka

  ūsų Vardas_Pavardė: Marius_Ibranas Atstovaujamas darbas ir pareigos: Fūristai, Direktorius. Jūsų nuotrauka:https://imgur.com/a/mX57E5f kažkokios nesąmonės bet tarkim sueis.
 8. Marius_Ibranas

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Nojus.
 9. Marius_Ibranas

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Valerija.
 10. Marius_Ibranas

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Ugnius.
 11. Marius_Ibranas

  [Pasiūlymas] Automobilių patobulinimai

  Šaunus pasiūlymas, šaunu jog nepatingi parašyti. Realiai būtų labai smagu su tokiais dalykais.
 12. Marius_Ibranas

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Lilai realiai pažeidei taisyklę, bet tarkim. Janina.
 13. Taisyklės/Informaciją Dar karta rašyti galima tik praėjus trims komentarams. Vardas neturi kartotis. Būtina parašius paryškinti trečia raidę Vardo. Pavyzdžiai: Lukas Kajus Jonas Ir t.t. Taigi pradėkime nuo manęs. Rokas.
 14. Marius_Ibranas

  Pasiūlymas - taxi keisti į Bolt

  Realiai būtų tikrai gražiau negu SmartTaxi, ranga pasikėlus, galima vežiuoti ir su nuosavą tr.priemonę, bet tikrai norėčiau ir šią tavo idėją išvysti serveryje, DIDELIS UŽ.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×