Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Adas_Howl

Narys
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutralus

Apie Adas_Howl

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. @Santos_Navarro Šauni analizė! keep it up

  1. Dwight_Schrute

   Dwight_Schrute

   Nu jo, truputį gaila, bet nežinai aplinkybių. Kaip matau 11h nebuvo on, gal išvyko arba kasnors atsitiko, tai nėra kur skubėt.

  2. Santos_Navarro

   Santos_Navarro

   Labai atsiprašau, susivėliau su datom 🙂

 2. Adas_Howl

  LC v1.1 Atnaujinimas (2019-03-17)

  Pagaliau sulauktas, žiūrėsim kas gavosi
 3. Adas_Howl

  Keletas idėjų darbams.

  Jūsų Vardas_Pavardė?: Adas_Howl Jūsų idėja?: Serveris startuos 2019-aisiais, todėl manau reikėtų pirmiausia pavyti ir įgyvendinti kas jau esama, o tik tada galvoti apie didesnius projektus. 1. Nėra rangų darbams. Uždarbis - didžiausias postūmis darbuotojams, todėl rangai yra BŪTINYBĖ. Didesnis rangas savaime aišku pagarba iš kolėgų bei papildomas užmokestis, didesnis darbo skinų ar mašinų pasirinkimas. 2. Pirmame pasiūlyme minėti skinai darbų rangams ir mašinų įvairovė, praeitame liberty darbinių transportų pasirinkimo nebuvo ir tai gan nesunku įkelti (drąsiai rašykit, galiu būt neteisus) 3. Kiek praeitame starte teko kalbėti su firmų valdžia, direktoriaus panele buvo gan prastokai įgyvendinta, matyt paskubėta buvo, direktorius neturi jokių privilegijų, ką jau kalbant apie privalomus dalykus, kaip /pzu darbuotojus, teleportacijos (nepiknaudžiaujant) ir direktorius visiškai negaudavo algos, nors tai sutvarkoma tiesiog žodžiu ir forume todėl šiame punkte tiek. 4. Vėl prikibsiu prie praeito startavimo, darbų interjerai buvo tiesiog nepriekaištingi, bet panelės, pickupai ir visa kita labai silpnai ivykdyta. irgi matyt patingėta. Tarkim Eurocash ginklų lentynoje nebuvo visiškai ginklų, tada buvo idėta 9999 kulkų nemokamai. Taigi dar viena idėja apmokęstinti teisėsaugos ginklus ir visų kitų darbų transportą, taip bus išvengta nemažai lago serveryje ir tiesiog logiška būtų tausoti darbo inventorių. 5. Paskutinis punktas aukščiau minėtiems „dideliems projektams“, kas tikriausiai būtų geriau atidėti, kai atsiras laisvesnio laiko. „EuroCash“ turėdavo vežti lagaminėlius į bankomatus ir gaudavo pinigus į ranktas, nubodu ir monotoniška...., Idėja kuri padidintų veiksmą netgi 3 labai didėlioms serverio bendruomenėms - Gaujos ir abi teisėsaugos sritys. Kažkur netoli Los Santos stovėtų pinigų fabrikas (nesvarbu kaip pavadinsi, svarbu jo veikimo principas) Nustatytu laiku gaujos galėtų tą fabrika, gamykla užimti ir pavogtus pinigus sunešus į sunkvežimį, furgoną, turėtų nugabenti į savo bazes. Tai akistata tarp gaujų ir teisėsaugos, visos gaujos galėtų susivienyti ir pelno dalyjimąsi aiškintųsi tarpusavyje. (Nežinau kaip tiksliai šiuo metu veikia gaujos, ar yra kažkokių pakeitimų, bet tai galima pritaikyti bet kokiai nusikalstamai grupuotei). Kuo naudinga jūsų idėją būtų naudinga šiam serveryje?: Tai 4 punktai, kurie mano manymų turėtų iškilti ir ivykti netolimoje ateityje, o 5 papildomas, skamba įdomiai, bet nereikėtų apsikrauti ir galbūt įsivažiavus serveriui visai išblaškytų keletos darbų rūtiną. Aišku turiu idėjų ir kitiems darbams, tačiau daug rašyti nemalonu, tikiuosi, kad jomis bus galima pasidalinti žodžiu, arba ateityje.
 4. Adas_Howl

  CSGO gameplay

  Pasikelk ranką, nesvarbu kur žaidi mm, faceit, priprask prie mažesnio sensitivity, nes atrodo kad žaidi su rankų paralyžium ir muzika kitokia montažui patariu pasirinkt.
 5. Adas_Howl

  Atsinaujinam grojaraščius (Minigame)

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×