Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

Viktoria_Kero

Fūristų direktorius
 • Pranešimų skaičius

  50
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Viktoria_Kero paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 6

Viktoria_Kero turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

45 Patyręs

2 sekėjų

Apie Viktoria_Kero

Paskutiniai profilyje apsilankė

461 profilio peržiūros
 1. Na štai ir vėl Libertis priėjo kryžkelę... Bet manau, kad daugumos šis sprendimas nenustebino, jau buvo galima to tikėtis. Man nėra suprantama kam pradėti, jei nėra pakankamai laiko? Geriau jau rėžti tiesiai- nėra motyvacijos, o ne ieškoti pasiteisinimų. Vėl buvo išsikelta daugybė lūkesčių, kurie eilinį kartą nebuvo pateisinti. Gaila serverio žaidėjų laiko, administracijos pastangų, žinoma ne visų. Tikrai buvo žmonių, kurie nuoširdžiai tikėjo, kad projektas dar atsigaus, tame tarpe ir aš, noriu tikėti, kad dar ir dabar tokių yra. Nesakau, kad buvo gaila praleisto laiko čia, tikrai ne, teko pabendrauti su labai gerais žmonėmis, kas mane pilnai tenkino. Ne, aš nežadu palikti projekto, tačiau šią rašlevą rašau norėdama išsakyti savo mintis, bei padėkoti tiems, kurie tikrai stengėsi dėl Liberčio, tame tarpe Mantas, kuris atkakliai dirbo ties projektu, Alanas, kuris tikrai siekė, kad projektas gyvuotų, Monte, kuris net ir matydamas kokia serveryje padėtis vistiek puikiai atliko savo darbą, Na ir žinoma kitiems komandos nariams ir žinoma ištikimiems serverio žaidėjams. Taigi ačiū Jums visiems. Tikrai tikiu, kad projektą atgaivins nauji savininkai. Aš Liberčiu dar tikiu!
   

  1. Luciano_Pavarotti

   Luciano_Pavarotti

   Nėra jau kuom tikėti,serveris parduodamas,tikėsimės kažko.iš naujų savininkų 😉

  2. Viktoria_Kero

   Viktoria_Kero

   prieš 6 valandas (-ų) , Luciano_Pavarotti parasė:

   Nėra jau kuom tikėti,serveris parduodamas,tikėsimės kažko.iš naujų savininkų 😉

   Tą ir sakau, tikiuosi, kad nauji savininkai Liberti dar atgaivins. 😉

  3. Luciano_Pavarotti

   Luciano_Pavarotti

   prieš 12 valandas (-ų) , Viktoria_Kero parasė:

   Tą ir sakau, tikiuosi, kad nauji savininkai Liberti dar atgaivins. 😉

   nemanau 😄

   Redaguota Luciano_Pavarotti
 2. Sveiki, buvusiam direktoriui Mariui pavyko suburti tikrai nemažą darbuotojų komandą, ir aš nusprendžiau, kad kolektyvo neperinksiu, norintys likti- likite. Informacija: Darbuotojai, kurie pageidauja likti turi užpildyti šią anketą. Anketos nesulaukus manysiu, kad toliau dirbti čia nebenorite ir būsite išmestas. Tema automatiškai užsirakins 2019-08-07 18:00 val. Jei nutarėte likti, nuo šios anketos užpildymo dar pradirbti turėsite 3 dienas. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Nuo kada dirbate "LC Logistics" firmoje?: Jūsų rangas: Ar turėjote įspėjimų?: Ar tikrai išdirbsite 3 dienas? Ar įsipareigojate laikytis naujų taisyklių?:
 3. Viktoria_Kero

  [LC Logistics] Kolektyvas

  Čia bus surašyti visi darbuotojai dirbantys "LC Logistics" firmoje, bei visa informacija apie juos. Darbuotojo vardas/ nuo kada dirba/ rangas/ įspėjimai. Valdžia Direktorė- Viktoria_Kerro| 2019.08.03 Pavaduotojas- bus renkamas Kvalifikatoriai Vyr. kvalifikatorius- bus renkamas Kvalifikatorius- bus renkamas Darbuotojai Anthony_John/ 2019-07-15/ Profesionalus vairuotojas/ 0 įsp. Martynas_Boyka/ 2019-07-15/ Profesionalus vairuotojas/ 0 įsp. Domis_Fendi/ 2019-07-20/ Profesionalus vairuotojas/ 0 įsp. Knocc_Out/ 2019-07-23/ Profesionalus vairuotojas/ 0 įsp.
 4. Viktoria_Kero

  [LC Logistics] Papeikimai

  Jei darbuotojas nusižengė ir norite, kad jis būtų nubaustas, rašykite papeikimą. Informacija: Rašant papeikimą būtina pateikti įrodymus. Jie negali būti apkarpyti, ar kitaip redaguojami. Draudžiama klastoti įrodymus. Įrodymai galioja 24 valandas. Peikiamą darbuotoją privaloma pažymėti- @Viktoria_Kero Darbuotojas gavęs papeikimą į jį atsakyti, ar pateikti savo versiją turi 24 valandas, kitaip bus baudžiamas Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Darbuotojo, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Už ką peikiate darbuotoją?: Įrodymai:
 5. Viktoria_Kero

  [LC Logistics] Darbo informacija

  Tolimųjų reisų vairuotojas- žmogus gabenantis jam patikėtą krovinį į paskirties vietą. Darbo specifika aprūpinti serverį tam tikrais resursais saugiai ir laiku pristatant krovinius. Darbas reikalauja nepriekaištingų vairavimo įgūdžių, bei kelių eismo taisyklių laikymosi. Darbo Taisyklės Draudimai: Draudžiama naudoti darbą palengvinančias programas. Draudžiama darbo tr. priemonę palikti bet kur. Baigus darbą atstatykite transportą. (/drespawn) Draudžiama prašinėti pavaduotojo. Tai darydami prarasite visus šansus juo tapti. Draudžiama prašyti pakelti rangą. Draudžiama įžeidinėti kolegas, ar daug kartų rašinėti tą patį per darbo racijas (/r, /br) Draudžiama įžeidinėti, šaudyti į civilius be priežasties. Draudžiama dirbant LC Logistic firmoje dalyvauti kitos firmos darbo atrankoje. Draudžiama dalinti TeamSpeak'o kanalo slaptažodį. Prievolės: Privaloma laikytis serverio nustatytų taisyklių. Privloma laikytis KET (Kelių eismo taisyklės). Privaloma firmoje išdirbti mažiausiai 7 dienas. Privaloma klausyti darbo valdžios, ar aukštesnio rango kolegos. Privaloma dirbti tik su darbo apranga ir transportu. Privaloma nuosavą tr. priemonę, bazėje, pastatyti taip, kad ji netrukdytų dirbti. Privaloma darbo metu AFK būti tik darbo bazėje, ne darbo metu AFK viešbutyje. Privaloma atrankos metu, į pateiktą klausimą "Ar skaitėte taisykles" atsakykiti žodžiu- pliusas. Tokiu atveju žinosiu, kad taisykles skaitėte. Privaloma darbo metu būti įsijungus bendrą darbo raciją. Privaloma per veiklas būti TeamSpeak'e. Privaloma per dieną išdirbti bent 60 minučių. Jei negalite pildykite neaktyvumo anketą. Privaloma kasdien prisijungus į žaidimą patikrinti /dzinute. Taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia Darbo Komandos Darbo transportas Kaip pas mus patekti? Į firmą patekti galite dviem būdais. Dalyvaudami atrankoje, forume, arba atrankoje žaidime. Reikalavimai- žinoti pagrindinę darbo informaciją, turėti vairuotojo pažymėjimą, bei TeamSpeak programą, žaidime būti pražaidus 200 minučių. Darbo laikas Nuo pirmadienio iki penktadienio- nuo 9:00 iki 22:00 Savaitgaliais- nuo 10:00 iki 19:00 Švenčių dienomis dirba savanoriai. Pertraukos nuo 12:00 iki 13:00 ir nuo 17:00 iki 18:00 Reguliariai tikrinkite šią temą, nes pasilieku teisę ją papildyti.
 6. Viktoria_Kero

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Rolandas
 7. Viktoria_Kero

  Gražiausia darbo su pakvietimu kolektyvo nuotrauka

  Jūsų Vardas_Pavardė: Viktoria_Kero Atstovaujamas darbas ir pareigos: Medikai, direktorė Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/P686JTg?fbclid=IwAR0RaVk1X6aGcRblByLEnnHesU1AzHkVcNkFvGKgNQgU2SAPBTK5WesUnhY
 8. Viktoria_Kero

  Pasiūlymas - permainos medicinos sityje

  Idėja tikrai superinė, žinoma visko taip smulkiai tikrai nepavyktų įgyvendinti, bet dalinai, manau, įmanoma. Esu tikrai už ir tikiuosi, kad projekto valdžia į šias idėjas atkreips dėmesį.
 9. Viktoria_Kero

  LC v2.0.0 Atnaujinimas (2019-07-23)

  Super, sėkmės toliau darbuojantis.
 10. Viktoria_Kero

  LC v1.9.6 Atnaujinimas (2019-07-08)

  Tikrai puikūs atnaujinimai. Džiugu matyti jog judame pirmyn!
 11. Viktoria_Kero

  LC v1.1 Atnaujinimas (2019-03-17)

  Šaunu, laukiame kito atnaujinimo.
 12. Viktoria_Kero

  Pasiūlymas serveriui [ 0.3 ]

  Puiki įdėja!
 13. Viktoria_Kero

  Oželių kompaniją

 14. Viktoria_Kero

  LC v1.0 Atnaujinimas (2019-02-18)

  Smagu matyti, kad prie serverio dirbama. Laukiam kito atnaujinimo. Sėkmės!
 15. Viktoria_Kero

  Šeduvos Bernai

  Na omeny turėjau, kad projektas gyvuotų ne tik porą mėnesių, bet ir po poros metų

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×