Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Jeremy_Osama

Narys
 • Pranešimų skaičius

  71
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8

Jeremy_Osama paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 3

Jeremy_Osama turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

162 Dievas

Apie Jeremy_Osama

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.568 profilio peržiūros
 1. Jeremy_Osama

  TeamSpeak užblokavimų apeliacijos

  INFORMACIJA Šioje temoje TeamSpeak prižiūrėtojai turės užpildyti užblokavimo apeliacijas. Taip pat čia užblokuoti pažeidėjai galės matyti už ką buvo ir, ar tinkamai buvo užblokuoti. TAISYKLĖS Apeliaciją privaloma užpildyti per 3 valandas nuo užblokavimo. Įrodymai negali būti apkarpyti ar kitaip redaguoti. Įrodymuose privalo matyti pažeidimas ir jūsų bausmė. Anketos šabloną privaloma užpildyti tvarkingai. ANKETOS ŠABLONAS I. Jūsų Vardas_Pavardė: II. Užblokuotojo vardas pavardė: III. Už ką užblokavote pažeidėją: IV. Įrodymai
 2. TAISYKLĖS Draudžiama įžeidinėti, žeminti ar bet kaip kitaip menkinti kitą serverio lankytoją. Išmintis: „bazarų kovos“ kanale Draudžiama nevartojamoji leksika, tai yra pastovūs keiksmažodžiai. Išmintis: „bazarų kovos“ kanale Draudžiama leisti muziką. Išimtis: „muzikos kanalas“ Griežtai draudžiama reklamuoti kitus SA;MP serverius. Kitų žaidimų nuorodomis arba adresais galima dalintis. Visuose kanaluose privaloma būti su Vardas_Pavardė formato slapyvardžiu. Išimtis: žaidimų kanalai Draudžiama įrašinėti pokalbius su „Start recording“. Išimtis: visi esantys kanale su tuo sutinka ir laikosi kitų serverio taisyklių. Draudžiama apsimesti kitais asmenimis, o ypač Pagr.Administracija ir skleisti klaidingą informaciją. Draudžiama Spam/Flood. Daugiau nei 3 poke išeilės. Turint prastą mikrofoną privaloma kalbėjimą pasidaryti „push to talk“ ir kalbėti esant reikalui. Draudžiama viešinti kitų asmenų duomenis. Tai yra facebook profilis, įvairųs kiti socialiniai tinklai arba slaptažodžiai. Draudžiama gandinti kanalus, kenkti kitiems ir naudoti IP changer. Jeigu turite galimybę išmesti asmenį iš kanalo tai darykite protingai. Privaloma pagarbiai elgtis su TeamSpeak serverio prižiūrėtojais/Pagr. administracija. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NEATLEIDŽIA NUO ATSAKOMYBĖS PRIŽIŪRĖTOJŲ TAISYKLĖS Prieš kiekvieną blokavimą įsitikinti ar tam yra tinkami įrodymai Draudžiama nepagarbiai elgtis su kitais serverio lankytojais Draudžiama apkarpyti, klastoti ar kitaip redaguoti užblokavimo įrodymus. Kiekvienas prižiūrėtojas privalo būti aktyvus TeamSpeak programoje. Išimtis: neaktyvumas, apie kurį prasinešta Mhysha_Ace Kiekvienas prižiūrėtojas privalo suteikti pagalbą lankytojui bet kada, kai jo yra paprašoma. Po kiekvieno užblokavimo privaloma užpildyti anketos šalboną, kitu atveju pažeidėjas bus atblokuotas po 3 valandų. Nesilaikant šių taisyklų prižiūrėtojai bus baudžiami įspėjimas arba nušalinimais iš pareigų! NUOBAUDOS Nuobaudos atsiras pasitarus su Pagr. Administracija, kol kas už viską galima išmesti iš serverio. Greitu metu tema bus stipriai papildyta ir vizualiai papuošta. Tai tik preliminarios taisyklės ir nuobaudos.
 3. Negausi TS mod.

  1. Show previous comments  6 more
  2. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   @Tomsonas_Gaming Nes jis labai daug pijokauja.

  3. Tomsonas_Gaming

   Tomsonas_Gaming

   Tai taip ir nesupratau. Čia ant prikolo buvo tas, kad negaus ar rimtai ;D

  4. Jeremy_Osama

   Jeremy_Osama

   Sakyčiau neimk į širdį ir palauk.

 4. Jeremy_Osama

  Valdžios atstovų pokyčiai

  Anketos šablonas norint palikti savo turimas pareigas Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Jeremy_Osama, Taksi Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Spaudimas Jūsų išbūtas laikas pareigose : ENDĖES
 5. @Mode_Kiss #KissaiValdžiospokyčiai, nieko neprimena ?

  1. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Osama, paladins jega ane

  2. Mode_Kiss

   Mode_Kiss

   čia  šiandie mano gimtadienis jei ką duokit šaibu nmes as cia bsk nieko

 6. Jeremy_Osama

  EuroCash1 | Klausimai valdžiai

  Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: jo Kuriam valdžios atstovui užduodate klausimą?: buciukui Klausimas: ką gero? kaip pelnas kyla?
 7. @Lukas_Neon kad ir su kokiais ragais bebūtum, kad ir ką pasakiau, bet vistiek buvai gana normalus. Dėkui už indėlį 🙂

  Redaguota Jeremy_Osama
  1. Lukas_Neon

   Lukas_Neon

   Nu dėkui dėkui, dėde

 8. Šitas geriausias pavas, su geriausio dyriko anketa

  1. Psycho_Monster

   Psycho_Monster

   Nesupratau :classic_wink:

    

  2. Mode_Kiss

   Mode_Kiss

   Ko užrūkęs, saukeri?

 9. Ačiū visiems kas dalyvavo lenktynėse,buvo smagu 🙂

  1. Show previous comments  3 more
  2. Double_Shot

   Double_Shot

   @Michael_Scott atsiprašau, palagino 😞 

  3. Michael_Scott

   Michael_Scott

   Vistiek, negražu žudyti kitus

  4. Double_Shot

   Double_Shot

   Pirštas nuslydo, atsiprašau 😞

    

 10. Jau šiandien!

   

 11. Jeremy_Osama

  Direktorių neaktyvumas

  Vardas_Pavardė žaidime : Jeremy_Osama Atstovaujama firma : CartelTaksi Nuo kada iki kada nebūsite aktyvus : Tikriausiai tik šiandien Pavaduojantys darbuotojai : Jei tik šiandien tai niekas, jei teks ilgiau prigriebsiu kokį vergą. Manau bendrą tvarką prižvelgs @Domis_Fendi
 12. Jeremy_Osama

  Atrankų registracija

  Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos : Jeremy_Osama,CartelTaksi dir Kokia atranka norite užregistruoti ? :Forume Kada vyks jūsų norima atranka ? :Šiandien Papildomą informacija atrankos dalyviams ( jeigu reikia ) :
 13. Jeremy_Osama

  Analizė į administratoriaus postą.

  Bus smagu, čia vienas toks vyresnis su ilgais ragais adminstratorius. Sveikinu naujuosius administratorius.
 14. Jeremy_Osama

  Pasiūlymas - Pertvarkyti keletą darbų su pakvietimais.

  Pakirsiu. Iš tikro jaučiu pareigą atsakyti ir apginti savo darbą, Prabėgus savaitei kaip esu direktorius tikrai galiu drąsiai sakyti,kad iškvietimų yra. Taip, jų nėra daug ir iš šono atrodo, kad jų visai nėra, et kas su manimi dirba nuo pradžių gali paantrinti, kad kartais vos spėjame. @Domis_Fendi žmogus jau kuris laikas firmoje ir tikrai gali man paantrinti, kad darbo užtenkam. Būtent todėl nesistengiu suburti labai gausaus kolektyvo, kadangi jo paprasčiausiai nereikia. Kalbant apie tavo idėją ji gana unikali, bet manau, kad visi įsidarbinę darbinsis tik dėl to, kad gautų nemokamą mašiną. Čia tik subjektyvi nuomonė kaip direktoriaus. Jei serverio dauguma bus už, tada ir aš nebūsiu nieko prieš. Žiūrint į netolimą ateitį galiu drąsiai afišuoti, kad taksistus pamatysite visi. Jau nuo kitos savaitės pradžios įgyvendinsiu keltą naujų idėjų kurios pagyvins ne tik darbą, bet ir duos judesio serveriui, Esu atviras diskusijoms. Jei norit galim padiskutuot.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×