Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Voke_Bass

Narys
 • Pranešimų skaičius

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutralus

Apie Voke_Bass

Paskutiniai profilyje apsilankė

111 profilio peržiūros
 1. Voke_Bass

  LC v1.7.5 Atnaujinimas (2019-06-15)

  Šaunu kad dirbat, tikrai galėtumete sutvarkyti tuos visus anti-cheat'us :).
 2. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Nu turbut męs patys žinai čyteriai gyvybių čytus įsidėjom ane ir mėtėm visus tame tarpe ir save!
 3. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Tai pl kodėl aš dabar srw jau 30min o jūsų nėra ir manęs neišmėta? A taip tikliai turbut anti-cheat sistemą sutvarkė be restarto ane? Da koks skirtumas kiek staru +50 jau yra daug.
 4. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Tai tu dalbajobas negalintis atsakyti į mano pateiktus klausimus, tai ko neatsakai bijai bl ar nemoki pats Lt kalbos? Žinai ka jeigu aš nesugėbesiu pagauti tai tikrai atsiras tokių kurie vistiek jūs sugaus su tom palengvinančiom programom! Noobai. Daugiau nerašysiu į šią tėmą viso nės jau ir taip tapo populiarį bl!
 5. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Tai tu nekeisk temos žasinę tai atsakyk į mano pateiktus klausimus!
 6. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Tai gerai mes tave irgi gaudėm ir mus irgi išmetinėjo iš serverio! tai dabar klausimas kaip jūs sugėbėjot usiraurti ant +100 +200 lygių ir būti nesugaunamiems! Męs jūs jau buvom sugavę ir kaip jūs taip greitai išėjot iš kalejmo ir vėl sugėbėjot usiraut ant +100 lygiu jeigu kiti usirauna tik +3 +4 lygius??? Tai gal serverio savininkai pabando jūs sugauti jeigu jūs tokie mandri ir sakot kad męs liurbiai nesugaunam jūsų a? Jeigu kabutese serveryje yra klaidą su Anti-Cheat'ais kuri ta sistema pirmoj video puikiai matosi kaip išmėtė +5 žaidėjus iš serverio! Jūs abu buvot prie sweedo ir mūs su @Luciano_Pavarotti puikiai matosi kaip išmėte iš serverio pirmus o jūs ne! antra karta kai filmavau ir buvau prie sweedo irgi išmetė o tas Double tiesiog nuvažiavo iš sweedo ir ji matai bl neišmėte du kartus!
 7. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Jo bl turbut nes tu slėpiesi kaip duhelis savo hatoj ir tupi tenais!
 8. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Tu nuo vakar su +100 lygiu jodinėjai tai klausimas kaip tavęs +6 teisesaugos nariai nesugavo? gal jie nemoka gaudyt? gaudė visi ir tuo tarpu aš!
 9. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Ane tai tada kai buvau sugavęs ir tu išmetej mane ir kai prisijungiau išnaujo kodėl rašei nori dar aš tau atrašiau tik babandyk ir banas paskui atrašei aš jau bane sedejau ir mane išmetej a? Jeigu tu nemetitum tave jau seniai nuo vakar butu jau sugave visi pareigunai! tu su 222 lygiu pagalvok a? ir tu Dovydai su 100+ lygiu esi?
 10. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Ačiū
 11. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Jūsų Vardas_Pavardė : Voke_Bass Kokį asmenį prašote užblokuoti : Double_Shot Apibūdinkite ką darė : Štai padaraiau 2 video kaip beveik išmetinėje visus serverio žaidėjus įį orą! Jeigu jisai nebus užblokuotas tai patys nueikit ir pasižiurėkit nes administracijos serveryje nėrą! Įrodymai :
 12. Voke_Bass

  Prašau užblokuoti Double_Shot

  Jūsų Vardas_Pavardė : Voke_Playing Kokį asmenį prašote užblokuoti : Double_Shot Apibūdinkite ką darė : Buvau nufilmavęs video bet jinai neisisaugojo, nufilmavęs buvau kaip ji sugavau ir jisai man kaškaip padarė kad mane išmėstu Anti-Cheat nemirtingumo sistema! 3 kartus išmėtė, naudoja serverio klaidas!!! Vatodėl dabar supratau kodėl aš jo nesugaunu ir kiti taip daro! tai gal sutvarkytumete tuos savo anti-cheat'us nes man jau nusibodo gaudyti debilus! Įrodymai :
 13. Voke_Bass

  Anti-Cheat spammer

  Jūsų Vardas_Pavardė?: Voke_Bass Jūsų idėja?: Padaryti jog kai žaidėją sugauna anti-cheat'as kad tas anti-cheat'as nepasikartotu nes užfloodina visą žaidimo chat'a :). Kuo naudinga jūsų idėją būtų naudinga šiam serveryje?: Neužflodintu viso žaidimo pranešimus!
 14. Voke_Bass

  NAUJOKŲ VAKARAS - 2019.06.14 - 20:00

  Šaunu! Liberty komanda juda
 15. Voke_Bass

  Nematomus mygtukus xD

  Kadangi šablono nier tai rašysma be šablono Nematomus mygtukus ISTORIJA: Ieškojau klaidų ir žiek radau xD užėjau ant @Red_Lava'os accounto per baltą forumo dizainą radau mygtuku kuris gali pasirinkti norima puslapį, vėliau galvoju negi tas mygtukus sutvarkytas juodame dizaine įsijungiu opa nu žiek nematomus mygtukus xDDD.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×