Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau

Enrique_Osborn

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Apie Enrique_Osborn

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Enrique_Osborn

  Ar serveryje reikalingas cbugas?

  Manau būtu logiška , kad cbugas būtu galimas tik tose vietose kur gaujos saudytusi o ne viešose vietose ir pns
 2. Į šią temą sukelsiu dažniausiai prašomas modifikacijas ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Grand Theft Auto:San Andreas - Puikiai veikiantis švarus GTA, norintiems įsirašyti ar persirašyti savo turimą. Naudojimas paprastas, Atsidarote RAR failą ir jį išpakuojatę ČIA --------------------------------------------------------------------------------------------------------- San Andreas Multiplayer - Programa kuri naudojama norinti prisijungti prie SA:MP serverių. Rašantis programą turite pasirinkti savo GTA:SA aplankalo lokaciją. Atsisiuntimo nuorodą galite rasti : ČIA --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Keybinder - Programa, kurią naudojant jums nebereikės rašyti komandų ir kitų dalykų, kadangi įvedus komandą ar sakinį į ją, jums tereikės paspausti skaičių viršuje, virš raidžių ir tai pasirašys automatiškai. Naudojimas labai paprastas,į langelį įrašot norimą komandą ar tekstą, ir pažymėkite varnelę jeigu norite kad tekstas pasirašytu iškarto, arba nežymėkite ir paspaudę mygtuką iššoks SA:MP dialogo laukelis. Nuoroda: ČIA ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CLEO - GTA:SA papildinys leidžiantis naudoti papildomas modifkacijas ir padidinti žaidimo galimybes. Nuoroda :ČIA ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ TEMĄ BUS PILDOMA DABAR EINU MIEGOT :DRYTOI DABAIGSIU
 3. Enrique_Osborn

  Ar serveryje reikalingas cbugas?

  Šiaip c-bug manau turėtu būti serveryje . Aišku šiek tiek reikėtu ,, nunerfinti " damage desert eagle ginklo , Bet visvien manau atsirastu daug žmonių naudojančių AHK arba autocbug ir ten nko neišeitų yra gan daug pliusų bei minusų .

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×