Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 1 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Angelo_Lagusa

Narys
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Apie Angelo_Lagusa

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Angelo_Lagusa Užblokavusio administratoriaus Vardas_Pavardė: Red_Lava Įrodymai: https://imgur.com/a/pbLTyLo Ghostmode apacioj yra Anti aimas gali googlint jei nesupranti paprasčiausių dalykų.
 2. Servas toli eis. Parašai adminam, kad mašinos buginasi tai baną gauni ir savininkai nededa užblokavimo anketos. Pasikėle?

  1. Show previous comments  6 more
  2. Vilius_Westrom

   Vilius_Westrom

   Matau, jog nezinai kokie šalutiniai poveikiai nuo to tavo antiaim ir neturi patirties, o ką tik moki tai loti su liežuviu.

  3. Angelo_Lagusa

   Angelo_Lagusa

   Nu tai gudruti paaiškink kokie šalutiniai poveikiai.

  4. Vilius_Westrom

   Vilius_Westrom

   Galima prabėgti kiaurai žmogų, lyg jo nebūtu. Kas 6-7 kulka nelimpa, ir tupinėjant sulendi į žemę kas yra lygu pranašumui šaudant.

 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Angelo_Lagusa Užblokavusio administratoriaus Vardas_Pavardė: Red_Lava Įrodymai: https://imgur.com/a/pbLTyLo Parašai adminam, kad mašinos buginasi norėdamas padėt serveriui gauni bana?
 4. Angelo_Lagusa

  [Ideja] Pasiulymas serveriui del cbug

  Tai parašiau siulau įdėt anti cbug sistema jei dar tokios nėra.
 5. Angelo_Lagusa

  [Ideja] Pasiulymas serveriui del cbug

  Proga tai bus bet nemanau, kad ir mokinsiuos nes tikrai manes tai nedomina ir jei nebus išimtas cbugas tai po biški ir dings noras žaist serveryje.
 6. Angelo_Lagusa

  [Ideja] Pasiulymas serveriui del cbug

  Jūsų Vardas_Pavardė?: Lagusa_Gambino Jūsų idėja?: Siulau padaryti anti cbug sistema jei dar tokios nera nes tikrai nebus sažininga jei eis su cbugais, o kiti kentės ir nieko nenušaus. Kuo naudinga jūsų idėją būtų naudinga šiam serveryje?: Mažiau banu už autocbug ir ligybe

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×