Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.6 [35]

  Žaidžia 0 / 100

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau

Domis_Fendi

Narys
 • Pranešimų skaičius

  112
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Domis_Fendi paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 7

Domis_Fendi turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

153 Dievas

Apie Domis_Fendi

 • Gimtadienis 2001.02.03

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Domis_Fendi

  Renkamas gaujų/kultų prižiūrėtojas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Fendi Jūsų aktyvumas serveryje:1-2h Kokius matote trūkumus nusikalstamuose grupuotėse, kalbant ne iš serverio sistemos pusės?: tvirtos rankos, asmenybes. Kokius turite pasiūlymus gaujom ar kultam iš serverio sistemų pusės?: kulto perleidimas kitam asmeniui jo neuzdarant. Kodėl pretenduojate į nusikalstamų grupuočių prižiūrėtoją?: Esu patyres ir zinantis ka turiu/tureciau atlikti, zinau visas komandas ir lc gaudaus kaip zuvis vandeni, neturiu noro rasyt ilgu litaniju, tikiuosi supranti ir pasirinksi patirti turinti zmogu. Paaiškinkite MINIMALIAI kokias taisyklės ar nuobaudas jau esate sugalvoję: palikime tai paslapty. Kaip manote ar gaujos bei kultai turi būti perkami ar renkami jų lyderiai atrankų būdu ? Argumentuokite savo pasirinkimą: Ne, nes lyderiu mes nerenkam, jie gimsta, tampa.
 2. sw ka gero

  1. Marius_Ibranas

   Marius_Ibranas

   zdare pacani, nk čia gera, bet va juda libertys juda 😄

 3. Domis_Fendi

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Karolis
 4. Domis_Fendi

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Nedas
 5. Domis_Fendi

  EuroCash direktoriaus rinkimų apžvalga!

  Sveikinu!
 6. Domis_Fendi

  Ką palaikote NASA direktoriaus rinkimuose?

  Su visais pretendentais daugiau ar mažiau yra tekę pabendrauti, tad šioka tokia nuomonę esu susidaręs kurią trumpai pasistengsiu išdėstit. Lukas_Neon - Tavęs nelabai matydavau forume ir žaidime, perskaitęs tavo anketą išvis pagalvojau, kad esi eilinis naujokas kuris mėgina laimę, bet susipažinus artimiau, nuomonę apie tave pakeičiau . Esi aktyvus, bendraujantis, kaip pastebėjau nebijai išsakyti savo nuomonės, jei kažkas nepatinka tuoj pat megini pakeisti esamą situaciją į tau palankią, bet ar greit atėjęs ir gerą aktyvumą rodantis, greit neišeisi, kai tik nusibos? Apibendrinant su tam tikra priežiūra, būčiau linkęs tavim pasitikėt ir suteikt šansą. Dovydas_Pijokas - Šioj atrankoj neslėpsiu, tavim labai stipriai tikėjau, bet po šiandieninio vaizdo įrašo viskas apsisuko. Tikiuosi, kad vieną dieną išvysiu tavę direktoriaus poste, susistovėjusi ir suprantanti ką blogai darydavai praeityje Kentiz_Kentiz - Iš šios trijulės esi mano favoritas, su tavim bendrauju nuo pat mano atėjimo į šį projektą. Esi pagalbus, bendraujantis, administratorius kuris savo darbą atlieką švariai ir tvarkingai. Vienintelis minusas ir ką aš tavy norėčiau pamatyti, būk labiau pasitikintis savimi, daugiau lankykis forume, nebijok išreikšt savo nuomonęs, aš žinau, kad tu ją turi, bet nenori lysti į diskusijas. Apibendrinant, jei apsišlifuosi,truputi įdėsi daugiau pastangų, būtum puikus direktorius, o gal ir dar daugiau... ------ Tai yra tik mano nuomonę kuria susidariau iš to laiko tarpo kiek esame bendravę nepriimkit visko labai asmeniškai, šį kartą rinkimuose palaikau Kentiz_Kentiz
 7. Domis_Fendi

  [EVENT] Aukos puodas

  Jūsų V_P: Domis_Fendi Įrodymai, jog padavėte pinigus: https://imgur.com/a/SwgVavx Jūsų pasirinkti numeriukai: 14, 24, 34, 44, 54
 8. Domis_Fendi

  Libertis vėl turi miesto Daktarą! Medikų direktoriaus rinkimų apžvalga

  Šiuo momentu kai serveriui trūksta aktyvių, išmanančių savo darbą direktoriu, asmeniškai nebūčiau linkęs rizikuot naujom asmenybėm, bet tikėkimes rizika atsipirks ir mūsų prezidentui nereikės perinkt direktoriaus, lyg tai būtų kokia serverio tradicija. @Viktoria_Kero Visgi sveikinu, tikiuosi įrodysi ko esi verta!
 9. Domis_Fendi

  Degalinėse vėl turėsime degalų? Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga.

  @Nepiniguose_Laime Sveikinu
 10. Domis_Fendi

  Parašyk nuomonę apie žaidėjo avatarą!

  įdomus avataras, m raidė labai graži kažkokia ir spalvos visai nieko. O šjp išvis labai gera ant širdies matyt Montes avatarą šitam projekte;)
 11. Domis_Fendi

  Medikų direktoriaus apžvalga.

  Sveikinu, nepasišiukšlink. Gaila, kad nebuvo konkurentu..
 12. @Mantas_Eternal @Mhysa_Ace @Red_Lava Papildykit degalines, jau 2-3 diena nėra degalu

 13. Rycka_Subinys su savo advokatu Davydas_Die teisme stojo prieš Voke_Playing su teisėsaugos nariais užnugaryje.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×