Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Monte_Gangga

Narys
 • Pranešimų skaičius

  203
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  14

Monte_Gangga paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 2

Monte_Gangga turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

241 Dievas

Apie Monte_Gangga

Paskutiniai profilyje apsilankė

9.991 profilio peržiūros
 1. Monte_Gangga

  Valdžios atstovų pokyčiai

  Patvirtinta.
 2. Ačiū visiems už viską. Susitiksime galbūt po kelių mėnesių, viso geriausio. 

 3. Medikų direktorė - @Viktoria_Kero išbuvus 31d direktoriaus poste, perėjimo principu tampa Fūristų direktorę. 

  Rinkimai į Medikų firmos direktorių numatomi vakare arba rytoj.

 4. Negausi TS mod.

  1. Show previous comments  6 more
  2. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   @Tomsonas_Gaming Nes jis labai daug pijokauja.

  3. Tomsonas_Gaming

   Tomsonas_Gaming

   Tai taip ir nesupratau. Čia ant prikolo buvo tas, kad negaus ar rimtai ;D

  4. Jeremy_Osama

   Jeremy_Osama

   Sakyčiau neimk į širdį ir palauk.

 5. Išbandykite savo jėgas Policijos direktoriaus rinkimuose! 

   

 6. Buvęs šios firmos direktorius buvo nušalintas už neaktyvumą, daugelis iš šio direktoriaus tikėjosi daug tarp visų buvau ir aš, nors direktorių išrinko pgr.administracija, tikėjausi, kad sprendimas bus tikrai naudingas, nors aš buvau prieš, bet dabar turim tai, kad reikia vėl rinkti naująjį Policijos direktorių! Atrankos informacija, Nebūti valdžios juodajame sąraše. Nebūti pagarsėjus kaip čyteriu ar kenkėju. Pildyti gali administratoriai ir moderatoriai Atsakymus rašyti jums pasirinkta spalva Atsakymai turi būti paryškinti. Atranka bus stabdoma, kaip sulauksiu tinkamo kandidatų kiekio. Anketoje nesikeikti Neklausinėti manęs kada apžvalga ir panašiai. Rašyti tik tiesą. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai: Jūsų pasiekimai mūsų projekte: Kodėl nusprendėte pildyti į Policijos direktorių?: Ką manote apie buvusį šios firmos direktorių?: Koks serveris būtų be Policijos darbo?: Koks jūsų aktyvumas serveryje?: Kokių turite idėjų Policijos darbui?: Kokius santykius bandysite palaikyti su EuroCash direktoriumi?: Jūsų charakterio bruožai: Kaip bandysite pritraukti žaidėjus į jūsų firmą?: Paskutinis pasisakymas Libertycity.lt bendruomenei:
 7. Naujienos iš DP fronto:

  @Close_One paliko direktorių, direktorių gauna 2 vietos laimėtojas - @Luciano_Pavarotti

  Ačiū @Marius_Ibranas už įdėta darbą Fūristų direktoriaus kėdėje.

  Policijos direktorius @Pofka_Salivop yra nušalinamas nuo pareigų už neaktyvumą ir dingimą be žinios.

  Dėl fūristų direktoriaus yra svarstoma ar daryti rinkimus ar direktorių suteikti pavaduotojui @Deividas_Sharing

  Redaguota Monte_Gangga
  1. Show previous comments  8 more
  2. Monte_Gangga
  3. Double_Shot

   Double_Shot

   Rinkt naują fūrų drk. Nachalevai nori gaut. 

  4. Nepiniguose_Laime

   Nepiniguose_Laime

   Laukiam anketu i furu drk

 8. Monte_Gangga

  Valdžios atstovų pokyčiai

  Patvirtina. Ačiū už darbą tau, Mariau. Linkiu sėkmės tau. Juodojo sąrašo nebus.
 9. Monte_Gangga

  Skundžiu Lil_Lukas

  Atsiprašau už pavėluotą patikrinimą. Bus nubaustas.
 10. Monte_Gangga

  Gražiausia darbo su pakvietimu kolektyvo nuotrauka

  Vieta - Medikai - Viktoria_Kero. vieta - Fūristai - Marius_Ibranas.
 11. Monte_Gangga

  Atrankų registracija

  Patvirtinta
 12. Monte_Gangga

  JPL - Juodoji pažeidėjų lenta.

  Atmesta, nematau įrodymų.
 13. Monte_Gangga

  SmartTaksi direktoriaus apžvalga!

  Sveiki serverio žaidėjai, grįžau po ganėtinai linksmų atostogų ir nesiruošiu dar greitai baigti atostogauti, vos radęs laisva diena, stengiuosi parašyti analizę į SmartTaksi direktorių, direktorių kaip ir minėjau rinksiu tą kuris nėra turėjęs direktoriaus, tą ir padariau, Apžvalgą rasite apačioje. Luciano_Pavarotti - Mažiausiai tikėjausi tave išvysti būtent šiuose rinkimuose, po policijos direktoriaus nusprendei rinktis mažesne firmą ir stengtis tobulėti būtent kitose pareigose. Kalbant apie patį tave, tu man neatrodai toks rimtas direktorius, aktyvumas ganėtinai mažas, o ir pats nemanau, kad rasi laiko vasarą direktoriauti. Policijos direktoriaus pareigose, pradžioje tikrai atrodei stiprus direktorius, bet gavęs spaudimo iš karto atsiribojai. Manau tikras direktorius turėtų būti tvirtas ir nebijantis gauti spaudimo. Kaip bebūtų aš vistiek savo žodžio laikausi ir vien tu netinki, nes aš pasakiau visiems, kad direktorių rinksiu šviežią kuris nėra turėjęs direktoriaus pareigų mūsų projekte. Jeigu direktorius neišbus 30d savo pareigose, direktorių gausi tu. Ačiū už dalyvavimą, tačiau ne šį kartą. 2 vieta. Lewis_Weeks - Žmogus kurio anketa nustebino, tačiau pats žaidėjas yra tikrai nežinomas mūsų bendruomenei. Nepatiko anketoje tavo pasakymas,kad jeigu negausi šio direktoriaus, pildysi į kitą, iš to susidariau nuomonę, kad tu nori tiesiog direktoriaus, bet tikslo neturi kokio būtent nori. Tau svarbu pareigos, o noras ir motyvacija? Manau, kad jeigu žaisi ilgiau mūsų projekte ir pasirinksi tam tikrą darbą ir jame dirbsi, su tokia anketa kurią turi dabar manau tikrai sugebėsi pasiimti norimą direktorių. Tiesiog reikia laiko, noro ir pastangų. Apskritai, kaip 15 metų žmogus esi tikrai mąstantis ir manau kaip tokių metų subrendęs. Pareigų tau nesuteikiu dėl to, nes dar esi per daug šviežias mūsų projekte, nemanau, kad sugebėtum vadovauti nepažinodamas dar normaliai mūsų serverio. Ačiū už dalyvavimą ir tikiuosi tave pamatyti kituose rinkimuose su šiek tiek didesne patirtimi. 3 vieta. Close_One - Kaip pirmą kartą užpildei į direktorių, tikėjausi, kad išliksi iki galo ir pareigas tikrai suteiksiu, po keletos dienų pamačiau, kad kandidatūros atsisakei, kas nutiko? Visgi apgalvojęs nusprendei vėl užpildyti į direktorių, nepatinka tavo tas nežinojimas ko nori ir panašiai, bet kaip serverio administratorius manau esi atsakingas ir žinantis ko nori. Labai tikiuosi, kad anketoje rašei tiesą ir savo darbu nustebinsi mūsų projektą, labai norėčiau, kad išpildytum savo idėjas ir SmartTaksi darbą paverstum tikrai aktyviu. Tikiuosi, kad kaip ir minėjai anketoje nepasiduosi spaudimui ir panašiai. Labai tikiuosi, kad savo lūkesčius pateisinsi ir padarysi viską ką minėjai anketoje, noriu palinkėti sėkmės ir pasveikinti su direktoriumi. Visgi atrodei stipriausiais kandidatas iš visų, todėl rizikuoju ir skelbiu tave naujuoju SmartTaksi firmos direktoriumi!
 14. Monte_Gangga

  Vardas iš Vardo trečios raidės, Forumo žaidimas.

  Ronaldas.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×