Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Rytis_Carbon

Narys
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

5 Neutralus

4 sekėjų

Apie Rytis_Carbon

 • Gimtadienis 2004.06.27

Paskutiniai profilyje apsilankė

295 profilio peržiūros
 1. Rytis_Carbon

  [APKLAUSA] Motyvacijos šaltinis

  Didelis ačiū visiems už nuomones, smagu, jog nei vienas pakomentavęs savo idol nelaiko iš samp'o, heh. Linkiu visiems, jog tai, kas būtų idealas, išliktų ir toliau. Labai laukiu kitų nuomonės, tikiuosi, jog nepatingėsit parašliavot trupučiuką.
 2. Labas dar kartą, pakūriau apklausą šiokią tokią, lauksiu nuomonių. 😉 

   

 3. M O T Y V A C I J O S Š A L T I N I S Sveiki, šioje temoje norėčiau išgirsti Jūsų nuomones, argumentus ir pasirinkimus. Tema yra motyvacijos šaltinis, plačiau tariant - iš ko semiatės idėjų, motyvacijos ir noro užsiimti tam tikra veikla. Tema nėra labai sunki ir nėra skirta ilgiems apmąstymams, todėl manau, jog tikrai kiekvienas sugebėsite parašyti savas nuomones neužtrukę nė penkių minučių, o tie, kurie yra platesnių minčių, nepagailės ir daugiau laiko. Žinoma, nuomonę turiu ir aš, ją pasidalinsiu taipogi. A S M E N I N Ė N U O M O N Ė Asmeniškai aš, turiu tik vieną motyvacijos šaltinį, tai būtų aktorius, prodiuseris ir vienas sportiškiausių žmonių pasaulyje, manau jau supratote, jog kalbu ne apie ką kitą, o apie Dwayne Johnson. Šį žmogų seku visuose socialiniuose tinkluose (InstaGram, SnapChat, FaceBook, Twitter ir pan.) jau apie du, tris metus ir beveik kasdien atsikeliu su mintimi, kad tik Dwayne'as, pravardę „Uola - angl. Rock“ būtų kažkuo pasidalinęs savo soc. tinkluose. Pagrinde ko iš jo išmokau, tai yra pozityvumas. Nenoriu pasakot apie tai plačiau, tačiau tiems, kas šis žmogus taipogi yra autoritetas, galės papasakoti plačiau ir tikrai žinos apie ką kalbu aš. O dabar, lauksiu Jūsų įdomių, įdomesnių, įdomiausių, įdomemiamesniausių nuomonių, argumentų ir pasirinkimų. bekuriant apklausą, naudojau tamsųjį dizainą, todėl, siūlau persidaryti tamsųjį dizainą tiems, kas su šviesiu, arba, pasižymėti visą tekstą.
 4. Rytis_Carbon

  LIBERTY-CITY.LT parašas v2

  Ashmeniškai esu manęs tokio tipo darbų per daug, jog vertinti teigiamai, tad manau, jog šiame darbe nelabai reikėjo 3D, o jeigu toks ir buvo tikslas, tuomet nereikėjo teksto naudojant kaip projekto pavadinimui. Bet pats darbas, visai nieko, septinkę iš dešimkes duočiau.
 5. labuca zhaidejai. pasidalinkit ts ip

  1. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Sv, TeamSpeak kol kas nėra, tik Discord.

  2. Frank_Casso

   Frank_Casso

   Kol kas dar neturime. Šiuo metu naudojames discord.

  3. Rytis_Carbon

   Rytis_Carbon

   Biednai gyvenate  ponai, sakyčiau.

 6. Rytis_Carbon

  LC v1.3.2 Atnaujinimas (2019-05-04)

  Puikiai progresuoja serveris į priekį, viliuosi, jog tai nebus paskutiniai atnaujinimai ir ištikimų žaidėjų žodžiai.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×