Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Keep_Calm

Narys
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4 Neutralus

Apie Keep_Calm

Paskutiniai profilyje apsilankė

72 profilio peržiūros
 1. Man čia vienam eventų trūksta ? -.-

  1. Show previous comments  1 more
  2. Lukas_Neon
  3. Martynas_Boyka
  4. Keep_Calm

   Keep_Calm

   Nera daug zaideju nes veiklos neranda smagios... bet jeigu vyktu eventai tai nemanau kad taip daznai atsijunginetu, o zaideju skaicius pataptu didesnis

 2. Keep_Calm

  Pasiulymas - Vakcinos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė Keep_Calm2. Jūsų pasiūlymas: Užmieščio ligoninėje galėtu nusipirkti vakcina dar tokiais atvėjais jeigu medikai visi yra afk arba nėra mediko kuris turi pakankamo rango parduoti vakcinai. Medikas taip pat galėtu nusipirkti vakciną užmieščio ligoninėje jeigu visi bendradarbiai afk arba jei jie neturi reikiamo rango.3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui? Būtu patogiau, nes manau tikrai daug kam taip yra nutike, kad negali normaliai pažaisti, nes negali įsigyti vakcinos.
 3. Keep_Calm

  Klaida su darbo statistika

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Keep_Calm2. Jūsų pastebėta klaida: Į šiandienos darbą rašo savaitės darbą.3. Vaizdine medžiaga: https://imgur.com/a/H5CpKw5
 4. Keep_Calm

  Pasiūlymas - Pertvarkyti keletą darbų su pakvietimais.

  Kad idėti šį darba reiktu pirmiausiai sulaukti didesnio žaidėjų skaičiaus, nes dabar ir esamos darbų firmos neturi pakankamai dirbančių.
 5. Keep_Calm

  Idėja Mediku Darbui

  Matyta sistema tai gal geriau reiktu paįivairinti tarkim iš ambulance galėtu išimti kokius neštuvus su kokia raide ar komanda, tada žaidėją reiktu paguldyti ant neštuvu, įsodinti i ambulance ir vežti į ligonine. Bet reiktu sumastyti, kad pačiam žaidėjui būtu verta likti išgelbetam.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×