Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Knocc_Out

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6 Neutralus

Apie Knocc_Out

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Nu nauji savininkai nelabai ilgai atlaikė.
  Ko tik gaila tai tik manto kuris tiek laiko sudėjo i nieka.

 2. Knocc_Out

  [LC Logistics] Informacija senbuviams, norintiems likti darbe

  Jūsų Vardas_Pavardė: Knocc_Out Nuo kada dirbate "LC Logistics" firmoje?: neatsimenu jei kur raso tai parasykit i pm Jūsų rangas: Profesionalus Vairuotojas Ar turėjote įspėjimų?: Ne Ar tikrai išdirbsite 3 dienas? Taip Ar įsipareigojate laikytis naujų taisyklių?: Taip
 3. Knocc_Out

  NASA - Pirmoji atranka į mūsų kolektyvą

  Jūsų Vardas_Pavardė: Knocc_Out Jūsų aktyvumas minutėmis: 180 min /info, /stazas nuotraukos [ imgur.com ]: https://imgur.com/a/q4NqwoC Kodėl norite būtent į šitą darbą?: Kadangi išėjo fūristų direktorius iš pareigų nebeturiu kur dirbti. Manau šitas darbas vienas iš svarbiausių, bet blogai kad jame nėra aktyvių darbuotojų, todėl aš ir nusprendžiau užpildyti serveryje lankausi dažnai manau labai dažnai dirbsiu nes šitame darbe tu turi dirbti nuolatos. Papasakokite apie save trumpai ( 2-3 sakiniai): Savęs nelabai mėgstu girti bet pasakysiu ta ką esu girdėjas iš kitu tai kad geras. padedantis, aktyvus. Nežinau ka dar papasakoti nu man atrodo kad nesu aš labai didelis auksas Ar esate dirbęs šiame darbe ankščiau, kaip jums sekėsi jeigu dirbote?: Nesu.
 4. Knocc_Out

  Pasiulymas Prisidavimas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė Knocc_Out2. Jūsų pasiūlymas: pasiulymas butu toks kad butu galima save prisiduoti i kalejima, zinoma pats prisiduodant maziau laiko sedesi kaleime3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui? Kadangi nera aktyvios teisesaugos. Tie kurie nenori taupyti staru tiesiog save prisiduot galetu. Nes pavyzdziui bato negali naudoti jei turi daug staru. ir tie starai toliau kaupiasi.
 5. Knocc_Out

  [Pasiulymas] Furistų fūros

  1. Jūsų Vardas_Pavardė Knocc_Out2. Jūsų pasiūlymas: Sukurti kurnors salia furistu bazes garaza kur butu pastatytos kelios tikros furos ir kelios priekabos cisternos jos talpoje butu 500l. Tas furas galetu vairuoti 3 rango darbuotojai. ir zinoma jie gautu dvigubai daugiau pinigu nei uz 200l nuvezima3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui? Manau vistiek kai nebeplaukiama i nasa o labai reikia toli vaziuoti butu galima ir idet tokias furas. Nes kiek zinau kad neidedavo tu furu nes jos butu buginusios ant kelto.
 6. Knocc_Out

  Bug su ginklu licenzija

  bandziau ir uz tu borteliu irgi nieko neisejo
 7. Knocc_Out

  Bug su ginklu licenzija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Knocc_Out2. Jūsų pastebėta klaida: Kai saudai i taikinius i juos pataikai bet vistiek raso kad pateikete 0/303. Vaizdine medžiaga:

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×