Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau

Dovydas_Rembo

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9

Dovydas_Rembo paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 13

Dovydas_Rembo turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

30 Patyręs

5 sekėjų

Apie Dovydas_Rembo

Paskutiniai profilyje apsilankė

737 profilio peržiūros
 1. Dovydas_Rembo

  Informacija visiems

  Taip
 2. Dovydas_Rembo

  Informacija visiems

  Sveiki visi skaitantys Taigi, mano planas yra paleisti serveri: 2019-10-12d. 20:00 valanda. Parašyti - Atnaujinimo temą iki 2019-10-06. Po starto, per 24 valandas panaikinti visas klaidas kurias dar rasite. Tam įgyvendinti, reikalinga jūsų pagalbą! Stengtis įgyvendinti - tvarkingas, gerai apgalvotas idėjas. Reikalinga jūsų pagalbą Su jūsų atsakymais raštu į skilti. Taisyklės - turinys nemažiau 5 žodžių. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė : Ar reikia padaryti 4 lygio admin pirkimus? : Ar 4 lygo admin'us priskirti komandos nariams: Ir bent 1 idėją, ką labiausiai norėtumėte išvysti atnaujinimuose:
 3. reikalingi žmones  testavimui 

  6 žmones 5val Ts 

 4. Pildom į frakcijas 

 5. Dovydas_Rembo

  LibertyCity VVP

  Vartotojo Valdymo Panelė Sveiki, noriu pranešti džiugią naujieną! Mes jums norime pristatyti vartotojo valdymo panelę (trumpiau: vvp), VVP'e Galėsite pasikeisti vartotojo slaptažodį, el. paštą, slaptą klausimą, banko pin kodą ir daug kitų dalykų. Laikinai galima pirkti tik serverio kreditus, ateityje galvojama pridėti įvairių serverio paketų pirkimą ir t.t. Pagrindinis prisijungimo puslapis: Prisijungiant būtina turėti paskyrą žaidime ir naudoti jos prisijungimo duomenis. Prisijungus išvysite šią informaciją: Šoninėje panelėje yra pagrindinės žaidėjo valdymo funkcijos, ateityje jų bus pridėta daugiau. Žaidėjo valdymo langas: Serverio kreditų pirkimas: Įvedus el. paštą ir pasirinkus norimą kreditų kiekį, būsite nukeltas į PaySera sistemą, kurioje galėsite apmokėti įvairiais būdais: Maxima, Perlas terminalais, visais lietuvos bankais, PaySeros sąskaita.
 6. Sveiki, noriu pranešti vieniems gerą, kietiems blogą žinia (haha), LibertyCity.lt projektas grįžta. KAIP ? KODĖL? KAS NAUJO ? Paaiškinsiu Jums paprastai. Daugiau jokių Zavasko atsiprašinėjimų dėl nukeliamų atnaujinimų, jokių pinigų „siurbimo“ iš serverio žaidėjų. Visokeriopa priežiūra serveryje garantuota! LibertyCity projektas buvo perpirktas kažkur dar 2018 metų spalio mėnesį iš gerai žinomo Mariaus Zavasko, kuris ir yra šio serverio kūrėjas. Modifikacija išlieka ta pati, tik per tuos mėnesius nuo nupirkimo ji buvo tobulinta. Visi puikiai žinom, kad pirmasis šio serverio scripteris buvo tiesiog namų mokslo asmuo, kuris nelabai gaudėsi kodavimo žiniose, todėl žaidėjai dažnai susidurdavo su įvairiais bugais serveryje, dažniausiai tai būdavo CRASH klaidos. Šiuo metu visos žinomos klaidos yra ištaisytos projekto scripterio, kuris turi ilgą patirtį programavime. Todėl prižadame Jums, kad klaidų serveryje bus mažiau ir mažiau. Kas naujo pačiame serveryje ? Kalbant tiesiai šviesiai nelabai kas ir pasikeitė, ką galima pakeisti serveryje, perdaryti, jeigu jis net nebuvo visiems žaidėjams normaliai išžaistas ? Žinoma padarėm dar papildomų update kaip misijų vykdymas (prižadu tokios sistemos jūs dar niekur nematėte). Naujas registracijos bei prisijungimo atvaizdavimas. Taip pat patobulinome darbus ir perkūrėme dėžių sistemą. Na viską pamatysite mūsų forume jau šį šeštadienį ! Kodėl ? Iš tikro ilgai galvojome ar pirkti šį projektą ar ne, mums tiesiog buvo gaila žmonių kurie tikėjosi išvysti šiame projekte tikrai kažko neregėto ir prisiminti senus gerus SA-MP laikus, kuomet ONLINE skaičius buvo neįtikėtinas (600+ žmonių). Man šis serveris žaidimo pradžioje sukėlė tikrą nostalgiją, kuomet žaidžiau dar sa-mp 2013 metais. Nusprendžiau perpirkti šį serverį ir su savo komandą atkurti senus, gerus laikus. Noriu, kad žaidėjai surastų savo žaidimo erdvę, noriu įrodyti, kad klijuojama VLRG etiketė LibertyCity serveriui yra neteisėta. Esame motyvuoti dirbti prie šio projekto, skirti jam savo laisvalaikį ir viskas tik dėl Jūsų, mieli projekto lankytojai. Serverio startas ? Serverio startas jau tikrai greitai. Iki Velykų prižadu Jums tikrai startuosim! Na, o forumo startą skelbiam jau šį šeštadienį t.y Vasario 16 dieną, tai diena kuomet netik įvyko Lietuvos atkūrimas, tai diena kuomet įvyks oficialus LibertyCity.lt atkūrimas bei atgimimas. Lauksime jūsų jau šį šeštadienį mūsų oficialioje LibertyCity.lt svetainėje. Iki pasimatymo! Na, o dar nežinantiems apie šį serverį siūlyčiau peržiūrėti šiuos video apie serverį:
 7. Labai atsiprašau už nesklandumu 

 8. Dovydas_Rembo

  Visi buvę komandos nariai

  Visi buvę komandos nariai Lil_Wayne 2019-09-06 iki 2019-09-16 (Nusistadydino nuo prezidento posto dėl Laiko Stokos) Marius_Benz Nuo 2019-08-027 iki 2019-09-11 (Neatliko savo darbo buvo nušalintas)
 9. 2.0.5 Atnaujinimo Progresas Kodėl atnaujinimas dar iki šiol neįkeltas Sveiki, atnaujinimo nėra dar dėl to, kad buvo skirtas laikas priprast prie Modifikacijos, nes Modifikacija nėra įprasta, su kuriomis susidurdavau, bet viskas gerai, nes per laiką pripratau. Dar yra viena bėda - esu dirbantis ir vienas skript'eris, todėl aš galiu skirti tik 4 valandas į dieną, o tai yra labai mažas laiko tarpas. Progresas Parašyti šią temą, kad visi žinotų kokia dabartinė situacija. Peržiūrėti visus 2.0.0 kodus. (100%) Gaujų zonos. (100%) Naujos vietovės Gaujom. (19%) Naujas darbas - Mechanikai (12%) prašau siūlyti idėjų šiam darbui. Klaidų ištaisymas iš 45 klaidų. (100%) Naujos administravimo privilegijos bus nuo 1 iki 4 lygio. (86%) Daromos naujos Direktorių komandos. (10%) Yra daromos Prižiūrėtojų komandos, bei jų privilegijos. Pasiūlymus galite rašyti ir šitoj temoję. Paskutinį kartą tema atnaujinta: 2019/09/14 16:14
 10. Skilties ,, Serverio Pasiūlymai " Informacija - Šioje skiltyje jus galite rašyti savo pasiūlymus mūsų serveriui. Skilties ,, Serverio Pasiūlymai " Taisyklės >>> Temos pavadinimas turi sutapti su turiniu temoje >>> Prieš kuriant tema būtinai peržiūrėkite skilti, ar toks pasiūlymas jau nebuvo siulytas >>> Pasiūlymas turi būti užpildytas pagal duotą anketos šabloną. >>> Laikytis bendrųjų forumo taisyklių >>> Sukuriant tema privaloma padaryti apklausa. (Pvz:. Siūlau pridėti nauja sistema. Ir padarote apklausa ar reikalinga būtent šią įdėją su atsakymais Taip/Ne) >>> Temos pavadinimas turi būti toks: [Pasiūlymas] Pasiulymo pavadinimas >>> Jeigu tema neaktyvi daugiau, nei 7 dienos bus užrakinta >>> Rašant komentarą ,,Už" ar ,,Prieš", privalomas argumentas. [!] Nesilaikant šių taisyklių būsite baudžiami ir tema bus užrakinta. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė 2. Jūsų pasiūlymas: 3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui?
 11. Dovydas_Rembo

  Nuolatinė atranka į komandą

  Tai atranka neterminouta, kurioje mes ieškosime žaidėjų kurie tikrai pasirengę prisijungti prie mūsų komandos. Atrankoje nebus anketos šablono, bus CV laiško pateikimas. Norint prisijungti prie mūsų komandos būtina: • Turėti tvarkinga forumo paskyrą atitinkančią žaidimo V_P. • Lietuvių kalbos žinių • Komunikabilumas • Atsakingumas Būtina CV laiške paminėti: • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: • Kiek jums metų?: • Kiek laiko skiriate mūsų serveriui/forumui? Toliau galite patys fantazuoti ką prirašyt. Šio metų ieškomas: Prezidentas Paskutinį kartą peržiūrėta: 2019/09/02 Analizės data :2019-09-7 20:00
 12. Dovydas_Rembo

  [klaida] su darbu kurjeriais /siunta

  Ištaisyta, tema rakinama.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×