Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio IP: -

  Žaidžia: -/-

  Iki starto liko

 • Svarbi informacija!

  Naujas Administratorius?Nauja pradžia?!

  Skaityti plačiau

Dovydas_Rembo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Dovydas_Rembo paskutinį kartą laimėjo Spalio 28

Dovydas_Rembo turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

76 Pataikantis į temą

Apie Dovydas_Rembo

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.932 profilio peržiūros
 1. Dovydas_Rembo

  Unban Dovydas_Pijokas

  Patvirtintą žaidėjas bus blokuotas
 2. LC v2.0.6 [35] Atnaujinimas (2019-10-13) Klaidos [Klaida] Su unlimited kibirų pirkimu. [Klaida] Su /patikrinimas. [Klaida] Laikraštis. [Klaida] Su 4 lvl administratoriaus komandomis. [Klaida] Su komanda /leid. [Klaida] Eina sau rašyti /sms bei /pm. [Klaida] Su Medikų pavadinimu. [Klaida] Su baudomis serveriui. [Klaida] Su iškvietimais. [Klaida] Su /ita. Transportų remontas. [Klaida] Lytis pradžioje. /dkomandos negaliu atstatyti transporto ir keisti rangų.Per /dkomandos negaliu atstatyti transporto ir keisti rangų. pataisiau [Klaida[ Su /to [Klaida] Su /admin bugas. Sutvarkyta klaida su Mechanikais. Sutvarkytas Anti-Cheat'as.
 3. Dovydas_Rembo

  Junk_Food užblokavo Armis_Latvija

  Patvirtinta žaidėjas bus nubaustas rcon ban
 4. Dovydas_Rembo

  Emigruoju Vyga_Drag

  Emigruotas.
 5. Dovydas_Rembo

  Emigruoju Darga_Vape

  Emigruotas.
 6. Dovydas_Rembo

  Emigruoju Tomy_Vercetti

  Emigruotas.
 7. Dovydas_Rembo

  [Emigruoju] Mode_Kiss

  Emigruotas,
 8. Dovydas_Rembo

  Emigruoju Melo_Ing

  Emigruotas,
 9. Dovydas_Rembo

  Emigruoju Marius_Ibranas

  Emigruotas
 10. Dovydas_Rembo

  Emigruoju Jeffrey_Santos

  Emigruotas
 11. Dovydas_Rembo

  Emiguojų Lucky_Luciano

  Emigruotas
 12. LibertyCity v2.0.6 Informacija: Pradedamas serverio BETA startas. Tai yra - serveris paleidžiamas testavimui ir greitesniam klaidų ieškojimui. BETA serveris yra prieinamas visiem žaidėjams. BETA serverio metu, žaidėjai radę serverio klaidas, jas praneša "Projekto klaidos" -> "Serverio" -> Sukuria skilti -Serverio klaidos. Ir aprašo AIŠKIAI kas ir kaip. Jeigu klaida yra pasikartojanti(buvo pranešta kito žaidėjo) tema bus ištrinta. Jeigu klaida buvo sutvarkyta, bet po laiko ja vistiek radote, ja vėl pranešate tol, kol bus sutvarkyta. Serverio klaidos bei spragos užskaitomos: Teksto klaidos. Komandų klaidos (kaip pvz: Yra komandos pavadinimas, funkcija, bet ji neatlieka tai kas jai paskirta). Žaidimo klaidos (klaidos kurios gali pakenkti žaidimui, žaidėjui ir ekonomikai). Sisteminės klaidos ( Atliekant koki veiksmą žaidėjas yra išmetamas iš serverio, miršta, atsiranda kitoje vietoje). Žaidėjai suradę klaidas, jas pranešę ir administracijos patvirtinti, gaus pagalbininko taškų. Pagalbininko taškų gavimas priklauso nuo žaidėjo surastų klaidų ir klaidų sudėtingumo(paprasčiau tariant, kuo klaida ir jos žala žaidimui didesne, tuo žaidėjas gaus daugiau taškų. Po serverio atnaujinimų ir pilno paleidimo, žaidėjai surinktus taškus galės išsikeisti į Kreditus (kuo daugiau padėsite mums, tuo daugiau uždirbsite jūs). Taip pat labiausiai atsidavę klaidų ieškotojai gaus VIP statusus iki 6 mėnesių. Nauja/Atnaujinta/Sutvarkyta: sutvarkyta labai didelis kiekis klaidu net nepamenu tikslaus skaičiaus bet bus maždaug apie 35-40 naujoves ./direktoriai ./priziuretojai tai pat atsirado Emigracijos Prižiūrėtojas buvo per tvarkytos komandos igivendintos kelios idėjos dėkingas už idėjas.
 13. Dovydas_Rembo

  Geriausi žiūrėti serialai

  mano yra tas Rimti Reikalai man gaila Kostes
 14. Dovydas_Rembo

  Renkamas ban/unban prižiūrėtojas

  Sveiki, Šį karta projekto administracija ieško atsiblokavimų/užblokavimų prižiūrėtoja, šiam prižiūrėtojui reikia tikrai tvirto charakterio žmogaus, kuris sugeba puikiai susitvarkyti su jam skirtoms pareigomis, ir blaivių protų žiūrėti į užblokavimų ir atsiblokavimų anketas. Jei manai kad esi būtent toks žmogus? Tai ko lauki pildyk ir gal būt tapsi libertycity projekto dalimi! Ko reikia jog galėtumėt pretenduoti Forume Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo. Kandidatuodamas privalote būti aktyvus tiek forume tiek žaidime (būs stebima). Būti minimaliai susipažinusiam su ban/unban prižiūrėtojo pareigomis. Anketa. Jūsų Vardas_Pavardė : Jūsų amžius?; Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą): Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Kiek laiko praleidžiate forume?; Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?: Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai: Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?:

Visos teisės saugomos LibertyCity.lt

×