Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.6 [35]

  Žaidžia 0 / 100

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau

Luke_Stephens

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutralus

Apie Luke_Stephens

Paskutiniai profilyje apsilankė

36 profilio peržiūros
 1. Luke_Stephens

  [Pasiūlymas] Įvesti /adminvipon komandą

  Pritariu įdejoms, jos naudingos tačiau manau paprastesnės komandos būtų : /administratoriai Administratorius VARDAS_PAVARDĖ dabar yra AOD/NE AOD režime. Šiuo metu išvis prisijungusių administatorių yra - 3. /vipnariai VIP narys VARDAS_PAVARDĖ dabar yra prisijungęs/afk rėžime. Šiuo metu prisijungusių vip narių yra - 3.
 2. Luke_Stephens

  Renkamas ban/unban prižiūrėtojas

  Jūsų Vardas_Pavardė : Luke_Stephens Jūsų amžius?; Man yra 17 metų. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą): Šiame projekte dar prie Zavasko buvau serverio administratorius, forumo moderatorius. Dabar neužiemu jokių pareigų ir kandidatuoju būtent į šio prižiūrėtojo pareigas. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Todėl, nes man šis darbas ganėtinai įdomus, kadangi turi nemažai laiko praleisti ir forume, ir žaidime. Per moderatoriaus rinkimus nebuvo analizuojama mano anketa, nusprendžiau bandyti būtent į šias pareigas ir tikiuosi, jog man pasiseks. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Šis prižiūrėtojas yra atsakingas už užblokavimo/atblokavimo apeliacijas forume, turi nubausti nusižengusius arba atblokuoti tuos žaidėjus, kurie nebuvo to verti, teikti pagalbą žaidėjams serveryje, jį prižiūrėti Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Sieksiu eiti pirmyn, tobulėti, ir galbūt pasiekti aukštesnes pareigas, pažiūrėsime ateityje. Kiek laiko praleidžiate forume?; Nuo 3-5 valandų per dieną. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?: Taip, turėsiu. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai: Mano nuomone reikėtų leisti pasireikšti ir kitiems. Dabartinėje serverio komandoje yra viena problema, kad tie patys žaidėjai, t.y direktoriai, moderatoriai nori susižerti visas pareigas, nors net neturės tam laiko. O privalumai , tai būtų komandos nepriekaištingas mobilumas bei aktyvumas. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?: Todėl, nes aš esu tinkamas ir turintis patirties žmogus. Šio projekto modifikaciją pažystu puikiai, esu buvęs tiek administratorius, tiek moderatorius, mėgstu tvarką, esu darbštus ir komunikabilus. Nedvejoju suteikti pagalbos ranką kitam žmogui, kurios jam reikia. Sugebu dirbti atsakingai, stengiuosi viską daryti be klaidų ir nešališkai. Sieksiu užsibrėžtų tikslų ir nenuvilsiu komandos.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×