Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ

Mantas_Eternal

Narys
 • Pranešimų skaičius

  34
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Mantas_Eternal paskutinį kartą laimėjo Liepos 23

Mantas_Eternal turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

148 Dievas

Apie Mantas_Eternal

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.280 profilio peržiūros
 1. Paskelbtas serverio atnaujinimas, tačiau serverį jis pasieks apie 22 valandą.

 2. LibertyCity v2.0.0 Informacija: Šis atnaujinimas buvo skirtas NASA darbo atnaujinimui. Sekantis atnaujinimas pridės veiklos visiems serverio darbams. PASTABA: Atnaujinimas įkeltas į serveri bus apie 22val. Nauja: Sukurta komanda direktorių aktyvumui stebėti ir tikrinti: /aktyvumas. (Prezidentui ir vyr. admin) Sukurta komanda gaujos perleidimui kitam žaidėjui: /gperleisti (Gaujų prižiūrėtojui) Sukurta komanda kultų uždarymui /uzdarytikulta. (Gaujų prižiūrėtojui) Pabaigtas /bausti valdymas - nuo šiol galima naudoti ir kita priežastį baudžiant žaidėjus. Sukurta komanda /arafk - patikrinti ar žaidėjas yra AFK rėžime. Patobulinta anticheat sistema, kuri patobulina esamas apsaugas arba prideda naujas: - Apsauga nuo ginklų cheat. - Apsauga nuo airbreak cheat. - Apsauga nuo neleistino tr. priemonės taisymo. - Apsauga nuo speedhack. - Apsauga nuo fake kill. - Apsauga nuo nemirtingumo. - Apsauga nuo gyvybių cheat. - Apsauga nuo šarvų cheat. - Apsauga nuo tr. priemonės teleportacijos cheat. - Apsauga nuo aimbot. - Apsauga nuo dialog (GUI lentelių) cheat. - Apsauga nuo rapid fire cheat. Naujas NASA map darbas: (Nuotraukos paslėptame turinyje) NASA sistemos buvo perkurtos bei perkeltos į naują vietovę: - Darbo tr. priemonės pakeistos į Forklift. - Narkotikų gamybai nuo šiol reikės 8 medžiagų. - Narkotikų gamybos stalų nuo šiol yra 21, o ne 3 kaip buvo anskčiau. - Padėjus dėžę ant konvejerio nebereikės laukti, kol ją patrauks, bus galima dėti ir kitas. - NASA narkotikai bei medicininė žolė saugoma atskirame sandėlyje. - Produkciją NASA pervežti turės į fūristų zonos sandėlius, naudojant Forklift tr. priemonę. - Žolės laistymas nuo šiol yra tik vienoje vietoje ir palaisto visas žoles. - Žolės krūmų yra 12, o ne 6, kaip buvo anksčiau. - Žolės sėklų brandinimo šansas sumažintas. - Žolė nedings, jei bus nepalaistyta ilgą laiką. - NASA turės tik vieną raketą. - Naujoji raketa skris į kitas planetas per nustatytą konkretų laiką, o ne kaip buvo anksčiau. - Išimtas naftos pumpavimas, nuo šiol kuras į NASA sandėlį kaupsis automatiškai, 5l/min įprastai arba 10l/min esant NASA darbuotojams prisijungus. - Raketos valdymas nuo šiol bus GUI lentelėje. Atlikti pakeitimai: Autopiloto įjungti nebus galima, jei tr. priemonė yra sužalota. Klaidų ištaisymai: Sutvarkyta klaida, kada palikus tr. priemonę žvejybos stovėjimo aikštelėje, ji pradingdavo. Sutvarkyta klaida, kada fūristų pavaduotojui skelbiant žinutę, nerodydavo darbo pavadinimo. Sutvarkyta klaida su Eurocash ir NASA darbo pelnu. Sutvarkyta klaida su gaujų drabužiais. Sutvarkyta klaida, kada žvejybos zonoje įspėjimus už mušimasi duodavo už nieką.
 3. Mantas_Eternal

  [BUG] OlyBet

  Klaida sutvarkyta.
 4. Mantas_Eternal

  [Klaida] Kritinė su darbo pelnu

  Klaida ištaisyta,
 5. Mantas_Eternal

  Primiršau banko kodą

  Problema išspręsta.
 6. Mantas_Eternal

  [Klaida] zvejybos parkavimas

  Klaida ištaisyta ir įsigalios po serverio restarto.
 7. Mantas_Eternal

  [Klaida] Uogų lvl

  Sutvarkyta.
 8. Mantas_Eternal

  Pagalbos su prisijungimu į serveri

  Klaida ištaisyta.
 9. Nauja serverio versija! 

   

 10. LibertyCity v1.9.6 Nauja: Pridėti alternatyvūs moteriškos lyties skinai gaujoms. Pridėti alternatyvūs moteriškos lyties skinai darbams. Nuo šiol eurocash darbuotojai galės naudoti komandą /ant. Administratoriams naudojat teleportacijas per komanda /ateles, praneš arti esantiems žaidėjams, jog admin teleportuojasi. Per bankų grobimus, vyriausybės užminavimą bei deglinės reketus administratoriai negalės naudoti komandų /to bei /aget. Perkurta /persirengti komanda: nuo šiol galėsite pasirinkti į kokius drabužius norite persirengti. Persirengimas į gaujos drabužius pridėtas prie /persirengti komandos pasirinkimų. Sukurta skin paketų sistema: Prie paslaugų pirkimo pridėta: Skin paketas; Vairuotojo pažymėjimas; Ginklų licenzija; Sukurta avarijų sistema: - Kas x minučių serveryje įvyks avarija, kuriai vykstant serverio žaidėjai galės apieškoti krovininį transportą ir rasti įvairaus atlygio, tai gali būti pinigai, tiuningavimo dėžės, skin paketai, kreditai arba gali ir nepasisekti - atlygio nerasite. Atlikti pakeitimai: Jei sekamas žaidėjas įeis į pastatą, sekimas bus nutrauktas. Žaidėjo paskutinio prisijungimo informacija bus parodoma chat'e, o ne lentelėje. Išimta valčių nuoma prie spawn. Valčių nuomos punkte esančios valtys pakeistos į 493 id. Pakeisti kaikurių misijų atlygiai: pridėtas skin paketas kaip atlygis. Maksimalus uogavimo lygis padidintas iki 10. Klaidų ištaisymai: Sutvarkytos „Dušmanas I-III“ misijos. Sutvarkyta klaida, kada neleisdavo administratoriams naudoti komandos /unfreeze. Sutvarkyta klaida, kada eurocash darbuotojui taisant duris, išmesdavo AFK lentelę. Sutvarkyta klaida, kada leisdavo žaisti serveryje neprisijungus.
 11. Mantas_Eternal

  Skinai

  Pasiūlymas priimtas ir pasirodys sekančiame atnaujinime.
 12. Mantas_Eternal

  Antrankiai

  Pasiūlymas priimtas ir pasirodys sekančiame atnaujinime.
 13. Mantas_Eternal

  Vairuotojo teisės

  Pasiūlymas priimtas ir pasirodys sekančiame atnaujinime.
 14. Mantas_Eternal

  Sakerio įdėjos

  Kaikurie pasiūlymas priimti ir pasirodys sekančiame atnaujinime.
 15. Mantas_Eternal

  Gaujos

  Pasiūlymas priimtas ir pasirodys sekančiame atnaujinime.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×