Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Matas_Niko

Analizė į administratoriaus postą.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, skelbiu atrankos rezultatus. Anketų sulaukiau įvairių : buvo ir labai stiprių anketų, kurias skaityti buvo malonu, tačiau buvo ir ne tokių stiprių, kurias reikėjo šifruoti, galvoti kas tuo buvo norima pasakyti. Iš septynių kandidatų, trims bus suteiktas šansas išmėginti save administratoriaus poste. Kaip galėsite pastebėti, analizavau ir tas anketas, kurios šiek tiek nukrypo nuo taisyklėmis nustatytų rėmų. Atrankos forma pasitvirtino, kadangi buvo atkreiptas dėmesys į bendruomenės narių nuomonę, įžvalgas. Taip pat buvo atsižvelgta ir į kandidatų reakciją ir elgesį. 

Asmenys, kurie norėtų padiskutuoti dėl mano vienokio ar kitokio sprendimo, įžvalgų - mielai laukiami. Tiesiog susisiekite su manimi forume asmenine žinute. Pasistengsiu atsakyti į jūsų klausimus ir įsiklausyti į pastebėjimus. 

Asmenys, kuriems bus suteiktas administratoriaus statusas - susisiekite su manimi asmenine žinute, parašydami savo skype duomenis. Jei šios platformos nenaudojate - taip ir parašykite. 

 

Luciano_Pavarotti – Buvai tikrai stiprus kandidatas, nes anketa buvo viena iš geriausių. Patiko tai, kad esi iškalbus, gebi sklandžiai dėstyti mintis, kas gan keista tokio amžiaus asmeniui. Tas iš ties mane nustebino. Kalbant apie tavo patirtį, galbūt tai bus mano subjektyvi nuomonė, tačiau susidariau vaizdinį, kad šiek tiek save pervertini, kas nėra taip naudinga pačiam, kadangi kritiškai žvelgdamas į save, galėsi tobulėti kaip asmenybė. Taip pat įžvelgiu tai, kad administratoriaus darbas tau atrodo kur kas paprastesnis, nei yra iš tikrųjų. Būtent tai ir be abejo tavo aktyvumas, kuris buvo tikrai prastas, pakišo koją tau šiuose rinkimuose. Taip pat visa situacija su vadovavimu policijos departamentui atrodo dvejopa. Iš vienos pusės esi stipri asmenybė, su galva ant pečių, jei sugebėjai gauti tokias pareigas. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės, galbūt ir pabodo pačiam ta pati rutina, galbūt pats nesugebėjai pritraukti asmenų į teisėsaugą ir atsisakei direktoriaus posto. Tai man nesuteikia garanto, kad esi mėgstantis pastovumą. Kaip minėjau, jau dabar buvai stiprus kandidatas, tačiau mano išvardinti neigiami pastebėjimai, užkirto kelią tau siekiant administratoriaus posto. Tikiu, kad ištaisęs elementarias klaidas, galėtum būti geras administratoriaus, tačiau ne šį kartą.

Jeremy_Osama – Kaip pats minėjai savo anketoje, kartelę iškėlei tikrai aukštai, tačiau atsirandant naujiems kandidatams, su laiku gavosi taip, kad pats tos kartelės nebepavijai. Tavo teiginys, „kitiems gali pasirodyti, kad esu šiek tiek nerimtas“, paveikė ir mane. Neslėpsiu, tavo anketa manęs nenuramino ir dar dabar, manau, kad šiek tiek brandos ir rimtumo reikia. Žinoma, nieko nepeikiu ir nesistengiu pamokslauti. Viskas ateina su laiku. Šiaip esi malonus vaikinukas, tačiau, mano nuomone, dabar esi toje pusiaukelėje, tarp brandesnio elgesio ir vėjavaikiškumo. Tai patvirtina keli tavo poelgiai kiek anksčiau. Turėjau su keliais asmenimis diskusiją dėl tavęs ir supratau, kad tau reikia dar palaukti ir „subręsti“ administratoriaus pareigoms. Taip pat prie sprendimo prisidėjo tavo ryšiai su nekokios reputacijos žmonėmis. Nenukabink nosies, ne paskutiniai rinkimai, galbūt savo šanso dar sulauksi.

Close_One – Anketa, tikriausiai, trumpiausia iš visų, tačiau tikrai apibūdinčiau ją kaip vieną iš geresnių anketų. Matosi, kad mėgsti konkretumą. Pateikei anketoje konkrečius argumentus, kodėl nori administratoriaus, „nepilstei iš tuščio į kiaurą“, surašei esminius dalykus ir kaip bebūtų keista – man to užteko. Tikiuosi turi savo nuomonę (dėl šito dar pabendrausim) ir turėsi tiek drąsos, kad „kištum nosį į ne savo reikalus“ jei turėsi teisingą ir argumentuotą nuomonę. Neturėtų būti taip, kad savo galvoje turi geriausią problemos sprendimo būdą, tačiau jį pasilieki sau, leisdamas įvykti kažkokiai klaidai. Visi administratoriai yra viena, (norėčiau, kad būtų) darni komanda, kuri tarpusavyje dalinasi įžvalgomis ir priima geriausią sprendimo būdą. Tikiuosi, kad nenuvilsi nei vieno, kuris tavim tiki. Pats išpildysi savo pažadus ir nei vienam naujokui nereiks jaustis pasimetusiam, kaip kad pats jauteisi čia sugrįžęs. Sveikas prisijungęs prie projekto administratorių komandos ir jei nepersigalvojai bei sutinki prisijungti prie mūsų – parašyk man asmenine žinute savo skype kontaktus.

Michael_Scott – Manau, kad serverio „virtuvę“ išmanai tikrai neblogai. Taip, buvai pagautas dėl žaidimą palengvinančių priemonių naudojimo ir išmestas, tačiau tavo anketa mane įtikino, kad gali šiek tiek pasikeisti į gerąją pusę. Jei nebūtum pasikeitęs, nemanau, kad aukotum savo laiką pildydamas anketą. Anketa matosi, kad sudaryta kruopščiai, o ne atmestinai. Truputį prisimerkus ir praleidus pro akis tai, kad buvai nustojęs čia žaisti, galima pastebėti tavo lojalumą. Jei neklystu ir gerai pamenu, buvai vienas iš pirmųjų medikų direktorių, o gal net ir pats pirmasis ir išbuvai pareigose tikrai ilgą laiko tarpą. Tai rodo lojalumą, nes nemetei visko pradėjus byrėti serveriui ir dar kažkiek laiko stengeisi viską kurti. Taigi, tave matau savo komandoje, tačiau yra kelios esminės sąlygos. Taip pat, tikiuosi sugebėsi pažaboti savo karštakošiškumą ir energijos eikvojimą bereikšmiams ginčams, kaip kad rašai anketoje. Tai būt labai didelis pliusas tau. Žinau, kad esi gaujos galva, tad turėsi pasirinkti ir man pranešti kam teiki prioritetą : ar administratoriaus darbui (laisvalaikiu užsiimdamas gaujų reikalais. Kentiz tau gali papasakoti apie piktnaudžiavimą administratoriaus komandomis) ar skiri savo visą laiką gaujoms ir kaip bebūtų gaila, tokiu atveju netenki galimybės prisijungti prie administratorių komandos. Savo sprendimą vienaip ar kitaip pranešk man asmenine žinute.

Minde_Saker – Mane nustebinai. Bet ne iš gerosios pusės. Kai sužinojau, kad forume gavai globalų moderatorių, galvojau nustebinsi visus. Taip ir buvo, tačiau kaip ir minėjau – ne iš gerosios pusės. Tavo anketą buvo labai sunku skaityti, kartais reikdavo sakinį skaityti porą kartų, kad galėčiau suprasti ką tuo norėjai pasakyti ir pan. Taip pat, nemaloniai nustebino ir tai, kad neatsižvelgei į mano pageidaujamus kriterijus. Anketoje esi NET suskaičiavęs kiek kartų ką užblokavai, o aš sakiau, kad ieškau ne „baudėjų“, o „pagalbininkų“. Tai iš karto sumenkino tavo šansus patekti. Toliau, kai kuriose vietose pats sau prieštarauji. O visa tavo patirtis (remiuosi tuo, ką man pristatei) yra tik serverio žaidėjų blokavimas. Nemanau, kad tai turėtų būti pagrindinė tavo teigiama patirtis. Ši patirtis nėra tokia svarbi, bet kaip matau, tu ja esi patenkintas ir didžiuojiesi. Perskaitęs tavo anketą, susidariau nuomonę, kad bent jau kuriam laikui – globalaus moderatoriaus tau turėtų užtekti su kaupu. Pasitarę su komandą, nusprendėme, kad didesnės perspektyvos ir galimybė siekti savų tikslų, tavęs lauktų moderuojant forumą. Tad ir linkiu stengtis savo dabartinį darbą atlikti kokybiškai. Ir kas čia žino, galbūt kada nors susitiksime jau kaip komandos nariai.

Marius_Ibranas – Anketa nebuvo stipri. Labiau buvo padrika, skaitant, toks jausmas, kad rašai ką prisimeni. Nebaigęs rašyti apie vieną dalyką, peršoki prie kito, tada vėl grįžti prie prieš tai buvusio, nes prisimeni ką dar galėtum pridėti. Priešingai negu Scott, manęs tavo anketa apie tavo pasikeitimus neįtikino. Įdomumo dėlei, gali palyginti savo anketą ir Michael‘o. Taip pat, iš anksčiau buvau susidaręs nuomonė, kad esi vadinamas „degtukas“, greit įsiplieski dėl menkiausio menkniekio. Linkiu pradėti skirti rimtus dalykus, nuo ne tokių rimtų ir dėl tų paprasčiausių dalykų tiesiog nekelti scenų ir net nesileisti į provokacijas. Mano pastebėjimą patvirtino tavo elgesys kandidatūros temoje. Viskas ėjosi gerai, kol nesulaukei kelių nuomonių, kurios buvo prieš tave. Tada pasirodė tavo tikrasis veidas. Jau pirmame savo komentare tu PATS nusprendei už mane, sakydamas, „... vis tiek negausiu administratoriaus...“. Tada man kyla natūralus klausimas : dėl ko pildei anketą, gaišai savo laiką, kurio matosi, kad sugaišai nemažai, jei jau anketą pildei su mintimis, kad negausi administratoriaus posto ? Pats sakai, kad žinai, jog negausi administratoriaus... Kitą kartą linkiu labiau pasitikėti savimi, nesivelti į bereikšmes diskusijas ir nesileisti būti provokuojamam. Dėl to man ši atrankos forma ir patinka. Taip pat, forumo moderatorius ir fūristų firmos direktorius yra tau puiki proga įrodyti, kad kažkiek keitiesi ir su laiku būsi pasiruošęs grįžti į administratorių komandą. Gaila, tačiau šį kartą tau nepasisekė.

Lukas_Neon – Tavo anketa nebuvo praktiškai niekuo išsiskirianti iš kitų, tačiau skaitydamas tavo anketą, nusprendžiau suteikti tau šansą ir pakviesti tave prisijungti prie administratorių komandos. Esi labai aktyvus žaidėjas, toks asmuo tikrai pravers komandoje. Tikiuosi, kad ne ką mažiau laiko praleisi stengdamasis padėti serverio žaidėjams ir palaikydamas tvarką serveryje. Taip pat, kas mane paskatino rinktis tave, tai tavo patirtis. Kaip minėjai esi susijęs su keletu projektų. Kaip supratau – žinai, ką reiškia dirbti komandoje, kuri nėra darni, kurioje vieni stengiasi mažiau už kitus arba iš vis nesistengia. Manau ir tikiuosi, kad savo neigiamą patirtį sugebėsi perteikti mūsų komandai, kaip pavyzdį, kuris niekur toli nenuves. Esi brandus asmuo, dėl to, tikiuosi, kad supranti apie ką kalbu ir manęs nenuvilsi. Manau, kad gebėsi palaikyti darną ir vienybę komandoje, padėti kitiems komandos nariams ir pats priimti pagalbą. Taip pat, įžvelgiu, kad mėgsti pastovumą, kas yra naudinga. Kaip minėjau, tikiuosi į komandą įneši patirties, kurią sukaupei nenusisekusiuose projektuose, brandos ir aktyvumo.  Jei sutinki prisijungti prie komandos – parašyk man savo skype duomenis asmenine žinute.

 • Patinka 8
 • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Uoj mažučiai dabar laikykites, trinkit iškart nesąmonęs iš SA:MP papkės, nes tikrai bausiu už jas. 🙂 Manau jau daug kas žino kam čia būtent skirta ši žinutė buvo 😛 O tau @Matas_Niko Dėkui labai už suteiktą šansą. 🙂

 • Patinka 2
 • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Parašė (redaguota)

Bus smagu, čia vienas toks vyresnis su ilgais ragais adminstratorius.

Sveikinu naujuosius administratorius.

Redaguota Jeremy_Osama
 • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikinu naujuosius serverio administratorius! Linkiu išpildyti idėjas kurias norėjote išpildyti būnant serverio admin!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kai bičai patekę į serverio administraciją rašo tokius dalykus, kad dabar visi bijos čytint, skamba gan juokingai. Nesvarbu, ar tai pasakyta juokais ar ne, sounds childish. Vardan serverio, linkiu į pareigas žiūrėt atsakingai, o ne ateit pastūmt. GL.

 • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×