Jump to content
  • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

Skaityti plačiau
  • Nauji komandos nariai!

Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

Skaityti plačiau

Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

Lukas_Neon

Lukas_Neon užblokavo Johnny_Brown

Rekomenduojami pranešimai

Užblokavimo anketos forma

• Jūsų Vardas_Pavardė:Lukas_Neon
  • Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė:Johnny_Brown
  • Įrodymai: 
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šiuo metu susiduriu su didelėmis interneto problemomis, man tuo metu išvis rodė, kad į sieną važiuoju nes pingas buvo labai aukštas, bet labai gaila, kad mūsų mylimas bei gerbiamas administratorius nenufilmavo TAB lentelės, kurioje matosi mano pingas ir dėlko taip vyko. Su visa derama pagarba laukiu atblokavimo.

• Haha 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dabar, Johnny_Brown parasė:

Šiuo metu susiduriu su didelėmis interneto problemomis, man tuo metu išvis rodė, kad į sieną važiuoju nes pingas buvo labai aukštas, bet labai gaila, kad mūsų mylimas bei gerbiamas administratorius nenufilmavo TAB lentelės, kurioje matosi mano pingas ir dėlko taip vyko. Su visa derama pagarba laukiu atblokavimo.

Ping'as matosi po alkio textdrawu, nepavyks išsimazinti srr.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , Johnny_Brown parasė:

buvau įvykio liudininkas, todėl manau, jog galiu įsikišti šioje temoje. Sekėm iš paskos Lil_Lukas su tikslu jį sušaudyti, o ne panaudoti kažkokias tai palengvinančias programas. Brownui buvo sukilęs pingas ir todėl taip atrodo. Taip pat, ši degalų vežimo priemonė yra sumappinta, todėl galima vaikščioti ir važinėti ta pilka cisterna kiaurai, todėl užblokavimas visiškai už nieką, peace.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt