Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

Deividas_Sharing

[KLAIDA] Keletas bugu kurie labai kenkia serveriui.

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:

        Deividas_Sharing

2. Jūsų pastebėta klaida: 

        2.1. Klaida su kultu narkotiku gabenimo pickupmais. Yra keturi tie pickupai kur pasiimti ir dešimt kur iškrauti, tai kažkokiu random budu būna, kad kai atsistoji ant jo išmeta iš severio, ir jeigu bandai prisijungti vistiek gaunasi, kad stovi ant jo ir meta kol nespėji nulipt, tai labai užknisa.

        2.2. Dar yra bugas su tr. priemonėm, kai įkrenta mašina į vandenį, ją atstatai, bandydamas iki jos teleportuotis rašo kad ji sprogusi, padarai restarta, tai viena pasibuginusi mašina atsiranda prie autoserviso o kita lieka vandenį. Taip atsirado trys Freeway prie autoserviso į kuriuos įsėdus gauni kick už įlipimą į užrakintą mašiną, taip pat stovi Huntley ir Infernusas, kurie yra atrakinti ir prieinami visiems žaidėjams, sprogus jie vėl atsiranda prie autoserviso.

        2.3. Dar šioks toks bugas su fūristais, uždėjus antra ranga moteriškos lyties atstovui tai duoda vyrišką apranga. (Čia tokia smulkmena 🙂 ). By @Marius_Ibranas

3. Vaizdine medžiaga:

        NUORODA

 • Patinka 5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×