Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau
Deividas_Sharing

[Pasiūlymai] Nekilnojamas turtas bei rekordu knyga

Ar atiminėti neaktyviems žaidėjams jų nekiltojamą turtą.  

7 balsai

 1. 1. Ar atiminėti neaktyviems žaidėjams jų nekiltojamą turtą.

  • Reikalingas
  • Nereikalingas
   0
 2. 2. Ar reikalinga serveryje rekordų knygą?Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė Deividas_Sharing
2. Jūsų pasiūlymas:

2.1. [Nekilnojamas turtas] - tai va čia viskas labai paprastam, siūlau atimti nekilnojama turtą žaidėjams kurie yra neaktyvus tam tikrą laikotarpį, tarkim jeigu žaidėjas prisijungia trys mėnesius visas jo nekilnojamas turtas (namai, verslas) yra atimamas. Taip yra suteikiama galimybe įsigyti verslus kitiems, žaidžiantiems žmonėms. (Atsiprašau jeigu taip jau yra padaryta, tiesiog labai daug verslų savininkų kuriu serveryje jau senai nematyta.)

2.2.[Rekordu knyga] - tai va čia irgi nėra kažkokia naujiena, tiesiog siūlau sukurti forume arba serveryje kokia nors rekordų knygą, kur būtų surašytį visi geriausi serverio rezultatai, xp, pinigai, kas iš adminu daugiausiai padėjo, per diena praleista laiko, uždirbta pinigų ir t.t. (Nes aš tai pvz einu ant gaudomumo rekordo 😄 ). Kai kasnors pamuša praeita rekordą, už tai gauna koki nors piniginį arba šiaip koki nors prizą.
3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui?

Na kaip ir minėjau tai nekilnojamas turtas suteiks daugiau galimybių naujiems žaidėjams, o rekordų knygą pakels šiokia tokia konkurenciją tarp serverio žaidėjų, bei šiek tiek pagyvins kasdienybę 🙂

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×