Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau
Witch_Bitch

Pasiūlymas - taxi keisti į Bolt

?  

8 balsai

 1. 1. Ar sutinkate?Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Witch_Bitch
2. Jūsų pasiūlymas:  siūlau visai išimti taxi darbą , o vietoj to padaryti taip, kad bet kuris serverio žaidėjas, pasiekęs tam tikrą xp kiekį bei turėdamas savo automobilį galėtų dirbti bolt(taxify) principu. Leidimą vežioti žmones galėtų gauti savivaldybėje, o mašina turėtų atitikti tam tikrus standartus. Žaidėjas vienu metu galėtų ir dirbti paprastą darbą su pakvietimu ir užsiimti tokia veikla.
3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui?  Turbūt visiems atsibodo tie patys nuobodūs, nieko unikalaus neturintys darbai - taxi,medikai, policija. Nemanau, jog taxi darbas taip pat yra labai paklausus, vietoj to galima sugalvoti kitą, daug įdomesnį darbą. O žaidėjams vežioti su nuosava tr.priemone daug maloniau nei su darbiniu taxi automobiliu

Redaguota Witch_Bitch
 • Patinka 6
 • Haha 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Realiai būtų tikrai gražiau negu SmartTaxi, ranga pasikėlus, galima vežiuoti ir su nuosavą tr.priemonę, bet tikrai norėčiau ir šią tavo idėją išvysti serveryje, DIDELIS UŽ.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×