Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau
Laurynas_Zukauskas

[Pasiūlymas] Automobilių patobulinimai

Ar tai būtų naudinga?  

4 balsai

 1. 1. Ar tai būtų naudinga?

  • Taip
   4
  • Ne
   0


Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Laurynas_Zukauskas
2. Jūsų pasiūlymas: Taigi, asmeniniai automobiliai žaidime yra autoriteto ir turtingumo įrodymas, arba tiesiog įvaizdis. Todėl manau reikėtu pridėti automobilių tobulinimą. Ką tas tobulinimas darytu? Atvažiavus i mechanikų dirbtuves, žaidėjas galėtu tobulinti savo mašinos parametrus.( ne tai, kad įvaizdi, "tune" ar dar koki pagražinimą) tai būtų.

1, Šarvai nuo kulkų. (kiekvienas automobilis turėtu skirtingas specifikas, todėl kiekvieno automobilio parametrai būtų skirtingi) TAM TIKRI( o ne visi) automobiliai galėtu pasiekti iki 90 procentų atsparumą kulkom,( nes kam patinka, kai taikiai važinėji, o čia bum ir "kažkas" tave sušaudo ar susprogdina) tai padėtu žaidėjam išsaugoti sąlyginai sveikus transportus( pavyzdžiui apsaugos ar karinės paskirties transportai galėtų gauti iki 90 procentų apsaugą, o civilinės paskirties iki 50 procentų), Apsaugos lygis būtų nuo 1 iki 9 po 10 procentų apsaugos už lygį.(Darbai turėtu meniu, kuriame už pinigų sumas jie galėtu tobulinti transporto apsauga ir kelis greičio lygius, kad kompensuotu šarvų svorį. Jai tai atrodo per gerai, tada kiekvienas lygis apsaugos mažintu maksimalu greitį ir pati greiti( nes apsaugos gi sveria ir lėtins transportą). Todėl žaidėjas turės rinktis, ar nori turėti lėtesne, bet transportą skirta išgyvenimui. Arba turėti greita, bet be apsaugos transportą.

2. "Handling" tai transporto manevravimas, galėtu būti keli lygiai, kurie mažiau apsukrias transporto priemones galėtu šiek tiek optimizuoti žaidėjo ar pačio darbo naudai.

3, Greitis - tai kas be ko, transportas be gero greičio ne transportas. (Yra žaidėjų kuriems gal nepatinka ar tiesiog turi kitokį požiūrį į transportą, todėl bus tokiu, kurie norės važinėtis su kitokio modelio transporto priemone, bet taip pat konkuruoti su greitesnėmis transporto priemonėmis, nes realybėje ir kitokiuose žaidimuose mes norim savo mėgstamą transportą "užtuninguoti" taip, kad būti kietam, tad ir čia nepraleiskim progos tai gauti). Būtų atsižvelgta į limitą kaip greitai transportas galėtu išsibėgėti, nes nenorim, kad nelogiškai per 2 sekundes įšsibėgėje, atsirastume kitam žemėlapio gale.

4, Maksimalus greitis - Greičio limitas, kuris būtų nustatytas visom transporto priemonėm. (Kaip pavyzdys - Greičiausias automobilis kuris lekia 250km/h, tai jis gautu tik viena greičio patobulinimą iki 260km/h, o lėčiausias automobilis kuris lekia 100km/h galėtu gauti 16 patobulinimų nuo 100 iki 260 km/h, nepamirškim, kuo daugiau tobuliname tapačia charakteristika tuo brangiau žaidėjui kainuos, pinigų ir kaip pavyzdi - tune dėžių(arba automobilių dalių).

Tiems kurie manot, kad tada neapsimoka pirkti greitų automobilių, nes gali užsitobulinti savo kledarą. Tai nepamirškit, kad automobilių dalys ar tune dėžės gaunamos nėra lengvai, o ir šita sistema pridės žaidėjam galimybių rinktis tarp greičio ir apsaugos. Tad gerai pagalvokit, ar norit būti rėmuose kuriuose dabar esate su keletą greitų tr. priemonių, ar norite pagaliau turėti savo norima, savaip tobulinta, transporto priemone, dėl kurios jūs žaisite ir galėsite išsiskirti iš kitų.

3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui?  Mano manymu, tai padės žaidėjam ir darbų direktoriam turėti savo norima, tobulinta transportą, kad atitiktu jų lūkesčius darbe ir civiliniame gyvenime.

 • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 28 minutes (-čių) , Marius_Ibranas parasė:

Šaunus pasiūlymas, šaunu jog nepatingi parašyti. Realiai būtų labai smagu su tokiais dalykais.

Jeigu tai padės serveri padaryt idomu ir patrauklu žaidėjam, tai verta pastangų.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×