Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Monte_Gangga

SmartTaksi direktoriaus apžvalga!

Rekomenduojami pranešimai

9e45f351e4ebb1f081dc278dc5bedaeb517.png

Sveiki serverio žaidėjai, grįžau po ganėtinai linksmų atostogų ir nesiruošiu dar greitai baigti atostogauti, vos radęs laisva diena, stengiuosi parašyti analizę į SmartTaksi direktorių, direktorių kaip ir minėjau rinksiu tą kuris nėra turėjęs direktoriaus, tą ir padariau, Apžvalgą rasite apačioje. 

yBWAVx9.png


Luciano_Pavarotti - Mažiausiai tikėjausi tave išvysti būtent šiuose rinkimuose, po policijos direktoriaus nusprendei rinktis mažesne firmą ir stengtis tobulėti būtent kitose pareigose. Kalbant apie patį tave, tu man neatrodai toks rimtas direktorius, aktyvumas ganėtinai mažas, o ir pats nemanau, kad rasi laiko vasarą direktoriauti. Policijos direktoriaus pareigose, pradžioje tikrai atrodei stiprus direktorius, bet gavęs spaudimo iš karto atsiribojai. Manau tikras direktorius turėtų būti tvirtas ir nebijantis gauti spaudimo. Kaip bebūtų aš vistiek savo žodžio laikausi ir vien tu netinki, nes aš pasakiau visiems, kad direktorių rinksiu šviežią kuris nėra turėjęs direktoriaus pareigų mūsų projekte. Jeigu direktorius neišbus 30d savo pareigose, direktorių gausi tu. Ačiū už dalyvavimą, tačiau ne šį kartą. 2 vieta.

yBWAVx9.png


Lewis_Weeks - Žmogus kurio anketa nustebino, tačiau pats žaidėjas yra tikrai nežinomas mūsų bendruomenei. Nepatiko anketoje tavo pasakymas,kad jeigu negausi šio direktoriaus, pildysi į kitą, iš to susidariau nuomonę, kad tu nori tiesiog direktoriaus, bet tikslo neturi kokio būtent nori. Tau svarbu pareigos, o noras ir motyvacija? Manau, kad jeigu žaisi ilgiau mūsų projekte ir pasirinksi tam tikrą darbą ir jame dirbsi, su tokia anketa kurią turi dabar manau tikrai sugebėsi pasiimti norimą direktorių. Tiesiog reikia laiko, noro ir pastangų. Apskritai, kaip 15 metų žmogus esi tikrai mąstantis ir manau kaip tokių metų subrendęs. Pareigų tau nesuteikiu dėl to, nes dar esi per daug šviežias mūsų projekte, nemanau, kad sugebėtum vadovauti nepažinodamas dar normaliai mūsų serverio. Ačiū už dalyvavimą ir tikiuosi tave pamatyti kituose rinkimuose su šiek tiek didesne patirtimi. 3 vieta.

IhcIPlh.png


Close_One - Kaip pirmą kartą užpildei į direktorių, tikėjausi, kad išliksi iki galo ir pareigas tikrai suteiksiu, po keletos dienų pamačiau, kad kandidatūros atsisakei, kas nutiko? Visgi apgalvojęs nusprendei vėl užpildyti į direktorių, nepatinka tavo tas nežinojimas ko nori ir panašiai, bet kaip serverio administratorius manau esi atsakingas ir žinantis ko nori. Labai tikiuosi, kad anketoje rašei tiesą ir savo darbu nustebinsi mūsų projektą, labai norėčiau, kad išpildytum savo idėjas ir SmartTaksi darbą paverstum tikrai aktyviu. Tikiuosi, kad kaip ir minėjai anketoje nepasiduosi spaudimui ir panašiai. Labai tikiuosi, kad savo lūkesčius pateisinsi ir padarysi viską ką minėjai anketoje, noriu palinkėti sėkmės ir pasveikinti su direktoriumi. Visgi atrodei stipriausiais kandidatas iš visų, todėl rizikuoju ir skelbiu tave naujuoju SmartTaksi firmos direktoriumi!

 • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikiname naujaji taxi direktoriu. Sėkmės tau pareigose, parodyk ką gali. Manau jog tu būsi paskutinis direktorius šio darbo, o galbūt ir ne? Malonu matyti naujus veidus. Tai dar kart sėkmės!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×