Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau
Cesar_Salvatore

[PASŪLYMAS] Gaujoms

Rekomenduojami pranešimai

Spoiler

1. Jūsų Vardas_Pavardė Cesar_Salvatore
2. Jūsų pasiūlymas: Apačioje
3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui? Bus paaiškinta.

Sveiki visi skaitantys šią temą. Kaip matau daugelis, kaip ir aš, nori pamatyti atnaujinimą ties gaujomis, kurio tikrai reikia. Taigi pateiksiu keletą idėjų, problemų sprendimų, kurios padarytų gaujas įdomesnėmis.

GINKLŲ SANDĖLIS - šiuo metu tai daugiau karas tarp gaujos ir teisėsaugos, kurios pastaruoju metu beveik nebūdavo, tad gaujos neturėdavo galimybės vežti ginklų. Taigi siūlau, kad dėl sandėlio kovotų tik gaujos dėl užėmimo. Kaip užimti sandėlį ? Prasidėjus kovai ginklų sandėlio zona pradėtų mirkčioti raudonai ir viduryje zonos būtų pickup ( ID 1254 ), kurį reiktų paimti vienam iš gaujos narių, tai padarius dominuotų ta gauja, kurios žmogus paėmęs pickup'ą. Norint kitai gaujai perimti zonos valdymą reikia nužudyti visus gaujos narius, kurios nariai yra paėmę pickup'ą. Zonos valdymą taipogi prarastų jeigu visi nariai išbėgtų iš zonos. Sandėlį laimėtų ta gauja, kuri pasibaigus karo laikui turėtų paėmusi pickup'ą.

GINKLŲ GAMYBA - padaryti  ginklų sandėlį ne su vartais, bet su interjeru, į kurį įėjus būtų tas pats vaizdas, kaip ir dabar, tiesiog į jį įeiti galėtų tik sandėlio savininkai. Jie tame interjere, prie esamų darbo stalų, galėtų gaminti atitinkamus ginklus. Kiekvieno ginklo gamybai būtų atskiras darbo stalas. Kaip juos gaminti ? Reiktų užsisakyti ginklo detalių ir gun powderio iš fūristų, kurie turėtų pristatyti tai į sandėlį. Interjere būtų informacija kiek yra detalių, gun powderio resursų sandėlyje. Gaminimo procesas būtų paprastas. Reiktų nueiti prie texdraw'o, kuriame parašytas resursų kiekis, paspausti [H] mygtuką, taip paimant ginklų detales (  ID 2358 ), nunešti ant darbo stalo, tada nueiti ir paimti gun powderį ( ID 3799). Sunešus reikiamus dalykus reiktų užkrauti progress bar'ą spaudinėjant SPACE mygtuką. Užkrovus, ant stalo atsirastų paketas, kuriame būtų arba 30 DGL, 20 SG, 50 AK47, 15 Rifle,arba 10 Sniper rifle, atitinkamai prie kurios stalo buvo dirbama. Tada reiktų paimti paketą, nunešti į furgoną ir gabenti į bazę.

! Kuom tai naudinga ? Gaminant ginklus padidėtų jų vertė, gaujos nariai, fūristai ir teisėsauga turėtų daugiau veiklos. Taipogi teisėsauga galėtų tikrinti fūristų krovinius, bei konfiskuoti vežamas ginklų dalis, bei gunpowderį.

NARKOTIKŲ GAMYBA - narkotikų sandėlio interjere įrengti darbo stalus, prie kurių sandėlio savininkai galėtų gaminti narkotines medžiagas. Gaminimo principas toks pat, kaip ir ginklų, tik jiems reiktų chemikalų ir degalų. Degalus būtų galima gauti apiplėšus degalines, o chemikalus atvežtų fūristai. Kiekvienos rūšies gaminimui susinaudotų skirtingas kiekis resursų.

ZONOS - Las Venturas miestas galėtų būti suskirstytas į 20 zonų, dėl kurių gaujos galėtų kariauti. Užėmimo principas panašus į ginklų sandėlio, bet paėmus pickup'ą reiktų išlaikyti 15min, tai padarius zona priklausytų laimėjusiai gaujai ir gauja gautų 3k premiją į fondą. Turint zona ją reiktų apginti, už tai taip pat būtų gaunami pinigai. Ta pačią zona būtų galima grobti tik kas 2h.

GAUJOS INFORMACIJA - pridėti komandą /ginfo, parašius komandą išmestų informaciją apie savo gaują. Lentelėje būtų pateiktas gaujos taškų kiekis, narių sąrašas ON /OFF, nužudymai, mirtys. Tai pat paspaudus ant nario rodytų jo nužudymus / mirtis, bei surinktų taškų skaičių. Nužudžius kitos gaujos narį ar teisėsaugininką prisidėtų +2 taškai, mirus -2 taškai. Tai pat tai praneštų į gaujos chat'ą pvz.: Cesar_Salvatore nužudė kitos gaujos narį Salvatore_Cesar (+2) arba Cesar_Salvatore mirė nuo kitos gaujos nario Salvatore_Cesar (-2), Cesar_Salvatore nužudžiau teisėsaugininką (+2). ir pnš.

! Pakeisti Desert Eagle daromą žalą iš 46 į 30, kad būtų įdomiau šaudytis, nes galima sukrist per 2 sec.

! Išimti kultus ir pridėti kelias funkcijas gaujoms, nes tai tik dar vienas būdas gauti lengvų pinigų ir pigių ginklų

! Išimti narkobaroną, narkotikus turėtų pardavinėti gaujos ir jei priešininkai jų neturi galėtų pirkti iš kitų žmonių ar iš kitų gaujų ir t.t.

 • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×