Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

  Versija: LC 2.0.0

  Žaidžia 0 / 200

  JUNGTIS Į SERVERĮ
 • Projekto informacija!

  LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

  Skaityti plačiau
Dovydas_Rembo

LibertyCity.lt - Naujų galimybių miestas !

Rekomenduojami pranešimai

bb2c20f1ce88304f52d26e579bd08272888.jpg

Sveiki, noriu pranešti vieniems gerą, kietiems blogą žinia (haha), LibertyCity.lt projektas grįžta. KAIP ? KODĖL? KAS NAUJO ? Paaiškinsiu Jums paprastai. Daugiau jokių Zavasko atsiprašinėjimų dėl nukeliamų atnaujinimų, jokių pinigų „siurbimo“ iš serverio žaidėjų. Visokeriopa priežiūra serveryje garantuota! LibertyCity projektas buvo perpirktas kažkur dar 2018 metų spalio mėnesį iš gerai žinomo Mariaus Zavasko, kuris ir yra šio serverio kūrėjas. Modifikacija išlieka ta pati, tik per tuos mėnesius nuo nupirkimo ji buvo tobulinta. Visi puikiai žinom, kad pirmasis šio serverio scripteris buvo tiesiog namų mokslo asmuo, kuris nelabai gaudėsi kodavimo žiniose, todėl žaidėjai dažnai susidurdavo su įvairiais bugais serveryje, dažniausiai tai būdavo CRASH klaidos. Šiuo metu visos žinomos klaidos yra ištaisytos projekto scripterio, kuris turi ilgą patirtį programavime. Todėl prižadame Jums, kad klaidų serveryje bus mažiau ir mažiau.

Kas naujo pačiame serveryje ?

Kalbant tiesiai šviesiai nelabai kas ir pasikeitė, ką galima pakeisti serveryje, perdaryti, jeigu jis net nebuvo visiems žaidėjams normaliai išžaistas ? Žinoma padarėm dar papildomų update kaip misijų vykdymas (prižadu tokios sistemos jūs dar niekur nematėte). Naujas registracijos bei prisijungimo atvaizdavimas. Taip pat patobulinome darbus ir perkūrėme dėžių sistemą. Na viską pamatysite mūsų forume jau šį šeštadienį !

Kodėl ?

Iš tikro ilgai galvojome ar pirkti šį projektą ar ne, mums tiesiog buvo gaila žmonių kurie tikėjosi išvysti šiame projekte tikrai kažko neregėto ir prisiminti senus gerus SA-MP laikus, kuomet ONLINE skaičius buvo neįtikėtinas (600+ žmonių). Man šis serveris žaidimo pradžioje sukėlė tikrą nostalgiją, kuomet žaidžiau dar sa-mp 2013 metais. Nusprendžiau perpirkti šį serverį ir su savo komandą atkurti senus, gerus laikus. Noriu, kad žaidėjai surastų savo žaidimo erdvę, noriu įrodyti, kad klijuojama VLRG etiketė LibertyCity serveriui yra neteisėta. Esame motyvuoti dirbti prie šio projekto, skirti jam savo laisvalaikį ir viskas tik dėl Jūsų, mieli projekto lankytojai.

Serverio startas ?

 Serverio startas jau tikrai greitai. Iki Velykų prižadu Jums tikrai startuosim!

Na, o forumo startą skelbiam jau šį šeštadienį t.y Vasario 16 dieną, tai diena kuomet netik įvyko Lietuvos atkūrimas, tai diena kuomet įvyks oficialus LibertyCity.lt atkūrimas bei atgimimas. Lauksime jūsų jau šį šeštadienį mūsų oficialioje LibertyCity.lt svetainėje. Iki pasimatymo!

Na, o dar nežinantiems apie šį serverį siūlyčiau peržiūrėti šiuos video apie serverį:

 

 • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×