Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.6 [35]

Žaidžia 0 / 100

JUNGTIS Į SERVERĮ
  • Projekto informacija!

LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

Skaityti plačiau
Dovydas_Rembo

Renkamas gaujų/kultų prižiūrėtojas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nusikalstamos grupuotės vis daugiau ir daugiau renkasi i foruma . Sėkmės visiems.

• Ką gaus gaujų prižiūrėtojas ?
  1. Privilegijas forume (galės redaguoti savo skiltis bei turės išskirtinė grupės spalvą);
  2. Privilegijas žaidime (bus pritaikytos visos administratoriaus komandos, turės teisę uždaryti/atidaryti gaują ar kultą, turės galimybę papildyti narkotikų sandėlį ir pažiūrėti jo likutį;
  3. Didžiulį pasitikėjimą iš administracijos pusės.

• Kas gali pretenduoti į šį postą?
  1. Forume Vardas_Pavarde turi atitikti žaidimo;
  2. Kandidatuojat privalote būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime, kadangi Jūsų aktyvumas bus stebimas;
  3. Būti patyrus tiek gaujose, tiek kultose;
  4. Direktoriams draudžiama kandidatuoti į šias pareigas.

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
  2. Jūsų aktyvumas serveryje:
  3. Kokius matote trūkumus nusikalstamuose grupuotėse, kalbant ne iš serverio sistemos pusės?:
  4. Kokius turite pasiūlymus gaujom ar kultam iš serverio sistemų pusės?:
  5. Kodėl pretenduojate į nusikalstamų grupuočių prižiūrėtoją?:
  6. Paaiškinkite MINIMALIAI kokias taisyklės ar nuobaudas jau esate sugalvoję:
  7. Kaip manote ar gaujos bei kultai turi būti perkami ar renkami jų lyderiai atrankų būdu ? Argumentuokite savo pasirinkimą:

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: KAROLIS_SUDOKU
  2. Jūsų aktyvumas serveryje: Nuo 3 iki 7 valandų per dieną.
  3. Kokius matote trūkumus nusikalstamuose grupuotėse, kalbant ne iš serverio sistemos pusės?: Ką galiu pasakyti iš savo pusės apie nusikalstamų grupuočių trūkumus, tai manau jog dauguma nusikalstamų grupuočių naudoja nelegales programas jog įveiktų tam tikrus sunkumus jų kelyje, visgi jeigu grupuotė tikrai pasiruošusi įsivelti į šią veiklą manau reikia pralaimėjus save motyvuoti o ne pralaimėjus imti įsirašyti nelegales programas ir pradėti visus serverio vartotojus šaudyt ir trukdyti žaisti nekaltiems žmonėms. Kitas dalykas tai taisyklių nesilaikymas ( GPi asmens ) pralaidumas, manau jog NUSIKALSTAMŲ grupuočių prižiūrėtojas neturėti būti labai atlaidus, jis aišku gali būt atlaidus bet menkose situacijose, iš savo patirties galiu sakyti jog dauguma prižiūrėtojų atleidžia gaujai nors ji turėjo būti nubausta griežtai. Šiaip labai daug ko negaliu pasakyti bet realiai nusikalstamos grupuotės turi būt stipriai prižiūrimos o ne apleidžiamos ką daro dauguma prižiūrėtojų šiuo atveju. Trūkumų yra gan daug, bet juos galima įveikti sąžiningai dirbant, ir neapleidžiant pareigų. Ką dar galėčiau pasakyti apie trūkumus jog dauguma nusikalstamos grupuotės prižiūrėtojų nedaro tam tikrų susirinkimų su gaujų vadeivom ir neišklauso jų nuomonės ir į ją neatsižvelgia, manau šio dalyko labai reikia jog nusikalstamos grupuotės vadeivos turėtų daugiau motyvacijos savo gaujos veiklai ir kad gauja greitai neužsidarytų.
  4. Kokius turite pasiūlymus gaujom ar kultam iš serverio sistemų pusės?: Šiuo metu nesu susipažinęs pilnai su gaujų sistema ( bet viskas gan tvarkinga ir maloniai patinka ).
  5. Kodėl pretenduojate į nusikalstamų grupuočių prižiūrėtoją?: Pradėsiu nuo to jog esu senas vilkas nusikalstamoje veikloje, todėl galiu drąsiai sakyti jog sugebėčiau susitvarkyti su šioms pareigomis, gaujų veiklą man patinka ir žinau kaip ką daryti tam tikrose situacijose. Esu komunikabilus, sąžiningas, bendraujantis, drąsus, bei ištverminga asmenybė, nepatinka dauguma dalykų kuriuose yra korupcija - esu žmogus kuris savo darbą dirba taip kaip jį reikia, o ne taip kaip jį dirbti nereikia, esu iš tų žmonių kurie nors ir koks draugas bebūt bet jis kandidatuoja į tam tikras pareigas ir jis yra lygus su kitais, o ne iškeltas jau į viršų, jeigu jo anketa man nepatiko ir jis matau jog tikrai nevertas pareigų jam ir neduosiu, į visus kandidatus žiūrėsiu kaip į kandidatus - ar jis priešas, ar jis draugas, ar jis tiesiog naujokas jie yra visi lygūs ir jie turi lyges teises. Pasakiau koks esu, dabar kodėl noriu? Tai manau jog esu žmogus sukurtas nusikalstai grupuotei ( juokiuosi ) aišku žaidimuose, realybėje tiesiog paprastas žmogus. Ką dar galiu pasakyti, tai tą jog esu gan patyręs šioje srityje, ir turiu gan gerą reputaciją, esu buvęs jau ne sykį gaujų prižiūrėtojas ir išbuvęs esu gan ilga laiko tarpą. Turiu patirties tiek veikloje tiek ir vadovavime todl su manim nebus sunku susitvarkyti. Turiu daug idėjų ir daug laiko šioms pareigoms. Manau nereikia pūsti burbulo ir užtenka tiek kiek parašiau.
  6. Paaiškinkite MINIMALIAI kokias taisyklės ar nuobaudas jau esate sugalvoję: Manau labai daug šioje sritiyje ir nepaaiškinsiu nes nenoriu visgi išduotų tų visų savo draudiminių dalykų, bet kelis galiu pasakyti ką uždrausčiau gaujose atėjęs į prižiūrėtoją. Pirma iš mano sugalvotų dalykų tai būtų ,,BENDRAS GAUJŲ GROBIMO PROCESAS IR NUOSTATAI" šioje temoje bus aprašytas gaujų procesai ir nuostatai ( procesas tai būtų visi reikalavimai ir taisyklės grobimo metu, o nuostatai draudiminiai veiksniai kurių negalima daryti tam tikrose zonose ir t.t. ). Kitas dalykas jog būtų mažiau tam tikrų papeikimų gaujos nariams arba vadovams bus sukurta ,,GROBIMŲ IR ŠTURMAVIMO PRETENZIJOS" šioje temoje galės gaujų vadovas arba teisėsaugos vadovas parašyti papeikimą gaujos vadovui už bloga grobimą arba šturmą.
  7. Kaip manote ar gaujos bei kultai turi būti perkami ar renkami jų lyderiai atrankų būdu ? Argumentuokite savo pasirinkimą: Manau jog turi būt sukurtos 2 nusikalstamos grupuotės ir renkami jų lyderiai. Kodėl? Manau galima labai paprastai pasakyti, bus lengviau tiek teisėsaugos nariams, tiek nusikalstamom grupuotėm, visgi jeigu bus 10 nusikalstamų grupuočių tai bus nesąmonės, vien dėl to nes jeigu bus 10 grupuočių tai jose bus šiuo metu max po 1-4 gaujinius. Todėl geriausias variantas 2 nusikalstamos grupuotės ir renkamas vadovas.

Atsiprašau už rašybos klaidas, skubu į serverį !

Pagarbiai : KAROLIS SUDOKU.

• Patinka 7
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Melo_Ing
  2. Jūsų aktyvumas serveryje: 2-4 h.
  3. Kokius matote trūkumus nusikalstamuose grupuotėse, kalbant ne iš serverio sistemos pusės?: Galbūt iš veiksmo pusės. Testuodamas serverį stebėjau serverio sistemas, ir mane sudomino būtent gaujos, jų xp kėlimasis ginklų kovos iš pnš. Kadangi serveris startavo tik šiandien galima susidaryti mažą arba išvis neturėti nuomonės. Manau daug kas pritars jog reikia iniciatyvumo iš pačių gaujų kultų lyderių, mat serveryje pagrindinės frakcijos ir bus (Nusikalstomą ir teisėsauga) jog vykdys grobimus ir t.t. 
  4. Kokius turite pasiūlymus gaujom ar kultam iš serverio sistemų pusės?: Galbūt automatinius air-dropus, kurie nusileistu kas valanda ir būtų pranešta gaujoms ir kultams apie tai. Gaujos ir kultai turėtu išsikovoti savo dropa. Toliau reiktu aktyvumo sistemos prižiūrėtojui mat dauguma darbuotoju ir vadeivų gali/arba yra neaktyvus ir norisi juos patikrinti. Žinoma su šia archyvavimo sistema reiktu kas be ko ir Offline išmetimo vadeivos ir narių. 
  5. Kodėl pretenduojate į nusikalstamų grupuočių prižiūrėtoją?: Noras valdyti nusikaltomas veiklas, noras tapti vienu iš atstovų nusikaltomiems. O ištikrųjų tai kituose serveriuose tenka užimti grobimų prižiūrėtojo ir panašias pareigas. Iš darbo puses, o iš serverio komandos labiau tenka DP darbas. Norisi kažko pasiekti serveryje nes jis turi ateiti, ir jis gali iškilti kaip didelis projektas. Reikia daug pastangų iš administracijos pusės ir aš noriu tapti to dalimi. Nebijau iššukiu, nebijau klysti, bet žinoma ir mėgstu pasitaisyti. Iš klaidų mokomes.
  6. Paaiškinkite MINIMALIAI kokias taisyklės ar nuobaudas jau esate sugalvoję: faktas jog įspėjimai, vadeivų deš. rankoms po lv ratuką pabegiot, žinoma reiks tvarkos tad visos nuobaudos bus taikomos pagal situacija ir su laiku jų daugės.
  7. Kaip manote ar gaujos bei kultai turi būti perkami ar renkami jų lyderiai atrankų būdu ? Argumentuokite savo pasirinkimą: Manau čia toks pats bairis kaip L** serveryje kai gali nusipirkti klubą už 10k taškų 30d. Galima daryti šią iniciatyva nes gaujos būtų renkamos manęs (toliau - gaujų/kultų prižiūrėtojo), o kultai galimi būti pirkti už serverio valiuta, arba kreditus. Tai ir padėtu serveriui ir tiems kurie negeba laimėti atrankų į postus galimybe parodyti save ir ateityje siekti daugiau. 

© Melo_Ing | 2019

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Fendi
  2. Jūsų aktyvumas serveryje:1-2h 
  3. Kokius matote trūkumus nusikalstamuose grupuotėse, kalbant ne iš serverio sistemos pusės?: tvirtos rankos, asmenybes.
  4. Kokius turite pasiūlymus gaujom ar kultam iš serverio sistemų pusės?: kulto perleidimas kitam asmeniui jo neuzdarant.
  5. Kodėl pretenduojate į nusikalstamų grupuočių prižiūrėtoją?: Esu patyres ir zinantis ka turiu/tureciau atlikti, zinau visas komandas ir lc gaudaus kaip zuvis vandeni, neturiu noro rasyt ilgu litaniju, tikiuosi supranti ir pasirinksi patirti turinti zmogu.
  6. Paaiškinkite MINIMALIAI kokias taisyklės ar nuobaudas jau esate sugalvoję: palikime tai paslapty.
  7. Kaip manote ar gaujos bei kultai turi būti perkami ar renkami jų lyderiai atrankų būdu ? Argumentuokite savo pasirinkimą: Ne, nes lyderiu mes nerenkam, jie gimsta, tampa. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų turinys bus matomas tik kai administracija patvirtins.

Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt