Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

• Projekto informacija!

LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

Skaityti plačiau
Dovydas_Rembo

Renkamas ban/unban prižiūrėtojas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Šį karta projekto administracija ieško atsiblokavimų/užblokavimų prižiūrėtoja,  šiam prižiūrėtojui reikia tikrai tvirto charakterio  žmogaus, kuris sugeba puikiai susitvarkyti su jam skirtoms pareigomis, ir blaivių protų žiūrėti į užblokavimų ir atsiblokavimų anketas. Jei manai kad esi būtent toks žmogus? Tai ko lauki pildyk ir gal būt tapsi libertycity projekto dalimi!

Ko reikia jog galėtumėt pretenduoti

1. Forume Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo.
  2. Kandidatuodamas privalote būti aktyvus tiek forume tiek žaidime (būs stebima).
  3. Būti minimaliai susipažinusiam su ban/unban prižiūrėtojo pareigomis.

Anketa.

1. Jūsų Vardas_Pavardė :
  2. Jūsų amžius?;
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą):
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?;
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?;
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ;
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?;
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?:
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai:
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?:
  • Patinka 5
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Parašė (redaguota)

Anketa.

1.  Jūsų Vardas_Pavardė : Dovis_Santos
  2. Jūsų amžius?;15
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą):Esu paprastas žmogelis projekte, kuris siekia kažką pasiekti. 
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Nes nenorėčiau labai apsikrauti ties gaujų prižiūrėtojas ar kitais. 
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Valyti serverį nuo žmonių turinčių neleistinas modifikacijas (Čytinimas). 
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Šiaip kaip jau dievas duos, bet norėčiau platinti ir ryškinti mūsų serverį ir pritraukti naujų žaidėjų pas mus. 
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?; Apie 1-2 val. kai serveris bus paleistas manau atsiras daugiau temų ir kita, kurios pritrauks mane praleisti daugiau laiko serverio forume. 
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?: Tikrai taip. 
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai:Na kaip serveris dar ne paleistas nieko daug negaliu pasakyti... Bet matau, savininkas žino ką daro. 
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?: Kaip jau ir minėjau esu simple žmogus, bendraujantis, padedantis, lengvai galiu išspręsti ginčus, pats į beprasmius dalykus nesiveliu. Esu tikrai tvirta bei turinti motyvacijos asmenybė. Manau turiu noro ir galimybių prisideti prie serverio komandos 😊
  •  
Redaguota Dovis Santos

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Anketa.

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Lukas_Hells
  2. Jūsų amžius?;16
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą):buvęs moderatorių komandoje lygiai mėnesį. (30d.)
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?;Šį prižiūrėtoją renkuos, nes esu buvęs komandoje, bet ir susipažinęs su komandos nariais, šis prižiūrėtojas labai patinkantys ir atsakingos pareigos, jose labai svarbus atsakingumas ir sąžiningumas, mandagumas su serverio žaidėjais, su šiomis pareigomis susitvarkyčiau ir atlaikyčiau betkokį konfliktą, labai mėgstu šias pareigas, nes labai daug užsiėmu su forumo pildymu. Šioje kandidatūroje esu labai savimi pasitikintys nuo 80-90%, kadangi nenoriu savęs žeminti, komandoje nemėgstu korupcijos, tikrai komandą renkuos iš savos pusės atsakingai ir tiesiai šviesiai.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?;serverio žaidėjų atblokavimas/užblokavimas už tam tikrus nusižengimus taisyklių, forume pildymas užblokavimų/atsiblokavimų temų.
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ;komandoje daugiausiai sieksiu kuo ilgiau išbūti komandos nariu, atlikti savo darbą kuo geriau ir tiksliau, padėti pgr. administracijai savo pažangumu bei duoti savo įdėjų.
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?;6-7h
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?:taip
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai:trūkumai tai joje labai iš kai, kurių truksta aktyvumo bei bendravimo kažkokio forume, kol nėra starto, toliau privalumai tai ši komanda yra stipri ir mandagi, labai puikiai atlieka savo darbą bei yra atsakingi. 
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?:Šioje atrankoje turėtumėte rinktis mane, nes esu bendraujantys su administracija, esu perspektyvus bei aktyvus. Labai esu geras bei griežtas su nusižengeliais, esu motyvuotas ir komunikabilus, esu labai atsakingas ir pasitikintys savimi.
Redaguota Marius_Benz
Atmestas dėl žaidimo kitame projekte.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa.

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Antanas_Banditas
  2. Jūsų amžius?; 19 metų 
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą):Šiame projekte komandoje pasiekimų neturiu ir nesu nei vieno karto buvęs komandos nariu ir šiuo metu nuspręndžiau pildyti  būtent į šio prižiūrėtojo postą
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?;Kodėl būtent pasirinkau šį prižiūrėtoją nes manau šios pareigos yra labai lengos ir tai mane šis  laisvas prižiūrėtojas sudomino todėl pasirinkau šį ban\unban prižiūrėtoją.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?;Na mano manymu šio prižiūrėtojo paskirtis šiame serveryje yra tikrinti užblokavimo ir atsiblokavim anketas ir žaidėjus atblokuoti žaidime o kūrie yra užblokuoti tai būtinai patvirtinti užblokavimo anketą.
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ;Gavus šį prižiūrėtoją sieksiu kad serveryje būtų tvarka kad užblokuoti žmonės būtų kuo greičiau atblokuoti o kūrie buvo teisingai užlokuoti būtų patvirtintos administratorių užblokavimo anketos, dar noriu paminėti ko sieksiu tapęs prižiūrėtoju tai kad visos anketos būtų ištikrintos ir serveryje žaidėjai būtų atblokuoti  taip pat gavęs šias pareigas būsiu aktyvus  kas būtina šiam prižiūrėtojui ir serverio administracijai.
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?;Na šiuo metu praleižiu forume darbo dienom 1-2h  savaitgaliais būna ir daugiau.
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?:Tikrai taip visu 100 %.
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai:Na šiuo metu trūkumai tai būtų tai kai kūrių prižiūrėtojų aktyvumas, bendravimas su komandos nariais o privalumai tai  kai kūrie prižiūrėtojai yra aktyvūs šiuo metu bendraujantys su pagrindine administracija ir serverio direktoriais.
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?:Kodėl tūrėtūmėt pasirinkti mane į šias pareigas nes tinkamai jas atlikčiau perkurčiau senas temas kurios yra pasenusios ir taip pat kodėl pasirinkite mane nes aš būdamas prižiūrėtojumi atsakingai žiūrėsiu į pareigas  taip pat nepavesiu dabartinių komandos narių ir pagrindinės administracijos .

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Anketa.

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Rokas_Westbrook
  2. Jūsų amžius?;16
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą):nėra
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?;šitas pareigas vienintelias, kadangi jos šiame projekte pildau pirmą kartą ir buvo vienos iš padoriausių. Dar pasirinkau šias pareigas, nes esu vertas ir protingas bei atsakingas su prižiūrėtojo pareigomis, šios pareigas yra atsakingos ir reikalaujančios savo laiko aukojimo bei tvirtumo serveryje, forume, man šios pareigos labai svarbios, nes jos vienintelės ir puikiausios galimybės jomis džiaugtis, kadangi dabar yra tik į vieną prižiūrėtoją atranka, kuri man neša laimę ir ištikimybę.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?;serveryje atblokuoja bei užbkokuoja serverio žaidėjus, o forume pildo užblokavimų/atsiblokavimų temas.
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ;gavus pareigas toliau kelsių savo komandos patirtį pareigose, gerintį gebėjimus, būti padedančiam bei prabūti komandoje kuo ilgiau. 
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?;šiuo metu tik 3-4h, bet kai turiu laisvesnio laiko tai maždaug 6-7h.
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?:temos bus tikrinamos kas 30-60 minučių.
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai:dabartinė komanda yra pasikeitusi, jog joje stiprus bei ištikimi prižiūrėtojai, labai bendraujantys, padedantys bei laukiantys starto. 
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?:šiose rinkimuose rinkites manę, nes esu komunikabilus, bendraujantys, geras, atviras, sąžiningas, aktyvus.
Redaguota Rokas_Westbrook

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Luke_Stephens
  2. Jūsų amžius?; Man yra 17 metų.
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą): Šiame projekte dar prie Zavasko buvau serverio administratorius, forumo moderatorius. Dabar neužiemu jokių pareigų ir kandidatuoju būtent į šio prižiūrėtojo pareigas.
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Todėl, nes man šis darbas ganėtinai įdomus, kadangi turi nemažai laiko praleisti ir forume, ir žaidime. Per moderatoriaus rinkimus nebuvo analizuojama mano anketa, nusprendžiau bandyti būtent į šias pareigas ir tikiuosi, jog man pasiseks.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Šis prižiūrėtojas yra atsakingas už užblokavimo/atblokavimo apeliacijas forume, turi nubausti nusižengusius arba atblokuoti tuos žaidėjus, kurie nebuvo to verti, teikti pagalbą žaidėjams serveryje, jį prižiūrėti
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Sieksiu eiti pirmyn, tobulėti, ir galbūt pasiekti aukštesnes pareigas, pažiūrėsime ateityje.
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?; Nuo 3-5 valandų per dieną.
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?: Taip, turėsiu.
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai: Mano nuomone reikėtų leisti pasireikšti ir kitiems. Dabartinėje serverio komandoje yra viena problema, kad tie patys žaidėjai, t.y direktoriai, moderatoriai nori susižerti visas pareigas, nors net neturės tam laiko. O privalumai , tai būtų komandos nepriekaištingas mobilumas bei aktyvumas.
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?Todėl, nes aš esu tinkamas ir turintis patirties žmogus. Šio projekto modifikaciją pažystu puikiai, esu buvęs tiek administratorius, tiek moderatorius, mėgstu tvarką, esu darbštus ir komunikabilus. Nedvejoju suteikti pagalbos ranką kitam žmogui, kurios jam reikia. Sugebu dirbti atsakingai, stengiuosi viską daryti be klaidų ir nešališkai. Sieksiu užsibrėžtų tikslų ir nenuvilsiu komandos. 
Redaguota Luke_Stephens
Kandidatas į prižiūrėtojo pareigas.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Dominykas_Miguel
  2. Jūsų amžius?; 19 metų
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą): Nėra
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Šį prižiūrėtoją pasirinkau vien dėl savo gabumų, nes šis prižiūrėtojas reikalauja tvarkingo, bei atsakingo prižiūrėtojo, kuris sugebėtų palaikyti tvarką serveryje, kad nekiltų problemų naujokams bei netrigdytų ramaus bei nuostabaus žaidimo mūsų serveryje, bei šiaip yra noras prisidėti prie projekto klestėjimo ir plėtimo.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Šis prižiūrėtojas atsakingas už čyterių gaudymą bei jų blokavimą, atsakingas už anketų tikrinimą forume savojoje skiltyje, bei padėti serverio naujokams jų rūpimais klausimais.
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Gavus man šias pareigas, bandysiu gerai sutarti/susibendrauti su kitais komandos nariais, bei save realizuoti daugiau nei BAN/UNBAN prižiūrėtojo kėdeje, kitaip tariant kelti savo reputaciją, bei susipažinti su pagrindine administracija, kuri manau aktyviai dirba ties projektu bei jo sistemomis.
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?; Forume praleidžiu visą laiko parą 24/7
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?: Taip turėsiu, nes reguliariai būtų tikrinamos iškarto po žaidėjo paskelbimo.
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai: Su dabartine komanda trūksta tik vieno arba dviejų dalykų tai pirmas būtų aktyvumas, nes kiekvienam projektui reikia aktyvaus bei bendraujančio kolektyvo, kuris sugebėtų palaikyti aktyvumą bei gerą atmosferą projekte, kitas dalykas didesnio bendravimo su paprastais serverio žaidėjais, o privalumas tas būtų jog komanda išrinkta stipri bei suprantanti savo darbą.
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?: Esu kominikabilus, draugiškas, aktyvus, visada padedantis bėdoje - aišku jei tą bėdą pats esu patyręs ar kažkaip nukentėjęs nuo jos, sąžiningas, raštingas, ir šiaip manau kuo galiu išsiskirti iš kitų kandidatų, tai būtų aktyvumas kuris tikrai nustebins kiekvieną, 
Redaguota Dominykas_Miguel
Kandidatas į BAN/UNBAN prižiūrėtojo pareigas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė :Jeffrey_Santos
  2. Jūsų amžius?;15-a.
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?;Kodėl pretenduoju į būtent šį prižiūrėtoją o,ne į kitokio pobūdžio.Mano atsakymas tikrai yra gan paprastas ir aiškus.Mano tikslas yra tinkamai peržvelgti administracijos galimai užblokuotus žaidėjus,kurie darė/daro blogą įtaką serverio veiklai t.y:Piktnaudžiauja privilegijomis,naudoja cheatus t.y (Žaidimą palengvivančios programos),pažeidžia taisykles,niekiną ar kitaip kenkia serverio veiklai,administracijai,neteisingos nuobaudos pašalinimas ar kenkėjų bylų patvirtinimas .Dar dalykas yra naujokų priežiūra.Naujokams reikia ypač daug dėmėsio aprodant serverio platybes,vietas.Kur ?,kaip? kada? ir kodėl? viskas vyksta.Naujoko vaidmuo yra pats svarbiausias.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?;Šio prižiūrėtojo paskirtis kaip ir minėjau viršuje yra prižiūrėti serverį,pagelbėti naujokams jai jiems iškilo bėda ar klausimas.Pagalba serveriui klestėti.Prižiūrėtojas turi būti aktyvus forume bei serveryje.Forume tam kad galėtų prižiūrėti visas kylančias naujienas susijusias su savo skiltimi.Ban'ų tikrinimas.Žaidėjų atblokavimas jaigu tai yra neteisingas vartotojo užblokavimas,prižiūrėtojas užtikrina gerą kokybę žaidėjams.
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ;Jaigu atsitiktų taip,kad aš gaučiau šias pareigas.Stengčiausi prisidėti prie serverio klestėjimo kiek įmanoma daugiau laiko,prisidėti prie serverio gerinimo,siekčiausi kad serveris taptu aukštos kokybęs vieta,kur žaidėjai gali susirinkti ir ramiai praleisti laiką.Siekčiau aukštesnių pareigų,jaigu Savininkams atrodys kad darau gerą įtaką.
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?;Dažniausiai forumuose praleidžiu tikrai ilgą laiko dalį,nes be forumo negalėsi sekti visų naujienu ir pnš.Forumuose sėdžiu dažniausiai ilgą laiko tarpą darydamas tokius darbus kaip : Klaidų ieškojimas ir t.t.. . Mano laikas minimum forumui yra apie 3-4 valandas per dieną.Kartais gali atsitikti taip kad ir mažiau,bet laikas vistiek apytiksliai tokspat.
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?:Kiekvienas prižiūrėtojas turi skirti laiką tikrinti anketoms,nes nežinai apie ką yra ten rašomas.Todėl mano atsakymas yra Beabejo Taip.Sugebėsiu reguliariai tikrinti anketas .
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai:Dabartinė serverio komanda iš šalies tikrai atrodo gan neprastai gal sakyčiau visai gerai.Administratoriai greitai bei afektyviai reaguoja į užduodamus klausimus į /admin.Tikrai matosi kad jie užtikrina aukštą kokybę bei greitą aptarnavima.
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?:Ną.Aš šiek tiek aprašysiu apie save svarbiausius dalykus ir išrinksiu kodėl pasirinktumėte mane. Taigi esu paprastas vaikinukas(Moksleivis-Studentas)Esu geras bei rūpestingas žmogus.Su manimi tikrai galite lengvai rasti kalbą.Esu linksmas bei turintis humoro jausmą žmogus.Mėgstu bendrauti su tokiais žmonėmis,kurie nekelia savęs į aukštumas,neperdeda,nekelia dramų.Nemėgstu žmonių,kurie yra zyzlūs bei erzinantys.Prieikime prie pagrindo.Mane pasirinkti turitė dėl : Malonaus bendravimo,aktyvumo kuris tikrai yra didelis palyginus su kitais žmonėmis,daug laiko praleidžiu prie kompiuterio,esu tikrai gerai sukalbamas žmogus,su manimi galima pabendrauti ,nesu įžūlus.Esu rūpestingas bei atsakingas žmogus kuris žodžių nevynioja į vatą.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Eco_Sullivan
  2. Jūsų amžius?; Man yra 15 metų.
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Kodėl būtent šis prižiūrėtojas?, todėl nes noriu palaikyti serveryje griežtą tvarką, ir kad nebūtu sukčių. Šis prižiūrėtojas man visada buvo įdomiausias, bei mano manymu pats sunkiausias iš prižiūrėtoju. Bet man visada pavykdavo susidoroti su šiuo prižiūrėtoju puikiai, bei atlikdavau savo darbą aukščiausiu lygiu. Be to Ban/Unban prižiūrėtojumi turiu gan daug patirties ties kitais SA-MP serveriais, esu buvęs daugybę kartu, ir visi žaidėjai visada budavo patenkinti mano atliktu darbu, visada priimdavau geriausius sprendimus, bei tikrai nusimanydavau ties čyteriais, ar tai čyteris ar ne čyteris, ką naudoją, ar tai leistiną ir pnš.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Ban/Unban prižiūrėtojas, tai vienas iš sunkiausiu bei reikalingiausiu prižiūrėtojų serveryje, jo darbas prižiūrėti serveri kad niekas nenaudotu palengvinančių programų, bei prižiūrėti foruma, peržiūrėti Ban/Unban apelacijas, ir priimti sprendimą, ar jis čyteris ar ne. Bei užtikrinti serveryje griežtą tvarką.
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Gavus ši prižiūrėtoją, žinoma jei gausiu bandysiu kilti laipteliais aukščiau ir įgauti vis daugiau patirties.
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?; Aišku šiame serveryje esu žaidęs ankščiau, bet pradėjau ir vėl dabar, tai forumui skirsiu tikrai daug laiko, kad 10-20min redaguosiu puslapi, ar nėra Ban/Unban apelacijų, ir pnš.
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?: Taip turėsiu, kadangi Ban/Unban prižiūrėtojaus toks darbas.
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai: Serverio komandą tikrai gera, matosi visi stengiasi dėl projekto ir nenuleidžia rankų ir nedaro nesamonių, o dėl trūkumu nelabai juos matau nebent serverio bugai/klaidos.
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?: Kodėl turėtumete pasirinkti mane?, todėl nes aš esu komunikabilus, mėgstu griežtą tvarką, draugiškas, mėgstantis padėti žmonėm. esu aktyvus, bei mėgstantis darbą, bei visada darbą atliekų 100 procentų, aišku čia žodžių į vatą neviniosiu kad esu toks ir anoks. Nemanau kad čia daugumą žmonių kurie pildo yra tokie 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Vyga_Drag
  2. Jūsų amžius?; Man šiuo metu yra 16 metų.
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą): Na šiame projekte dar nieko labai svarbaus neesu pasiekęs.
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Na pasirinkau šį prižiūrėtoją vien dėl to, kad jam reikia daug atsakomybės bei sugebėti atskirti "Čytus" nuo serverio klaidų. Na aš pats čytinimo patirties turi tikrai daug, esu matęs visokių čytų bei žinau kaip jie veikia. Patirties šiose pareigose turiu pakankamai. Todėl ir pasirinkau šį prižiūrėtoją.
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Šio prižiūrėtojo paskirtis stebėti Ban / Unban anketas bei jas patvirtinti arba atmesti. Prižiūrėti serverį nuo čyterių ar kenkėjų. 
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Na manau bandysiu kilti kuo aukščiau. 
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?; Forume praleidžiu nuo 6 iki 10 valandų per dieną, kartai būna daugiau, kartais mažiau. Priklauso nuo to kiek laiko turiu bei ką veikiu tą dieną.
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?:  Taip turėsiu, visos bus anketos patikrintos laiku. 
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai: Na apie komandą nieko blogo negaliu pasakyti. Teko su keliais komandos nariais bendrauti, tai draugiški žmonės pasirodė, o apie kitus nieko nežinau. 
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?: Na manau mane turite pasirinkti vien dėl to, jog turiu nemažai patirties šiose pareigose bei mano aktyvumas yra tikrai didelis šiame projekte. Dar esu draugiškas bei bendraujantis žmogus. Na tai tiek būtų, tegul laimi geriausias.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Fokus_Pokus
  2. Jūsų amžius?; Man 16 metų.
  3. Jūsų pasiekimai projekte?(Jei nėra praleiskite klausymą): Sveikas, šiame projekte dar nesu nieko pasiekęs bet bandau todėl kad noriu išbandyti savo jėgas nors tikrai žinau kad susitvarkysiu ir tai parodyti Pagr.Administracijai.
  4. Kodėl būtent šitas prižiūrėtojas?; Todėl kad man patinką bendrauti su žaidėjais. Gavęs Prižiūrėtoja aš ne tik stebėsiu forume kas pildo atsibaninima o ir turėsiu prižiūrėti ar administratoriai laikosi taisyklių. Galėsiu padėti naujokams apsiprasti serveryje/forume. Manau man šios pareigos tiktu todėl kad esu bendraujantys, draugiškas. Žmogus kuris niekada nenuleidžia ranku jeigu 1 kartą nepavyko visada bandau ir 2 ir 3 ir t.t
  5. Kokia jūsų manymui yra šio prižiūrėtojo paskirtis?; Turėdamas šias pareigas turi prižiūrėti temas BAN/UNBAN ir gavęs iškarto jas susitvarkyti. Susitvarkęs temas gali toliau laukti kol žaidėjai pildys UNBAN arba BAN ir aš turėčiau atsakyti jiems ar žaidėjas bus nubaustas ar ne. Bet šis prižiūrėtojas dar gali ir padėti naujokams kai turime laisvesnio laiko. 
  6. Ko bandysite toliau siekti gavus šio prižiūrėtojo pareigas? ; Gavęs šias pareigas niekur nebebandysiu tiesiog kilsiu pagr.administracijos akyse kad žinotu kad manimi galima pasitikėti.
  7. Kiek laiko praleidžiate forume?; Kadangi, katik užsiregistravau negaliu sakyti kad daug bet per dieną apie 100 minučių.
  8. Ar turėsit galimybė reguliariai tikrinti anketas?Taip.
  9. Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio komanda trūkumai/privalumai: Kadangi, kaip ir minėjau esu naujokas tai kolkas nieko dar nepastebėjau bet su laiku jeigu kas pranešiu.
  10. Kodėl turiu pasirinkti būtent jūs?: Nes niekados nepiknaudžiauju pareigomis. Visada draugiškas, linksmas, bendraujantys. Turėdamas pareigas esu toks pats kaip kiti ir su visais tai pat elgiuosi. Linkiu visiems sėkmės.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų turinys bus matomas tik kai administracija patvirtins.

Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt