Jump to content
  • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

Skaityti plačiau
  • Nauji komandos nariai!

Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

Skaityti plačiau

Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Mhysa_Ace

Ar serveryje reikalingas cbugas?

C-bug serveryje reikalingas ar ne ?  

173 balsai

1. 1. C-bug serveryje reikalingas ar ne ?

Rekomenduojami pranešimai

praeitame starto serve taippat buvo snekama apie cbugo isemima, taciau apie tai snekejo tie kurie skraide i nasa arba vezioju krovinius. Pats idomumas yra su cbugu, neidesit cbugo iskart belekiek bus zaideju minus, nes vien del to cia atejom. Jei jau tikrai turit apie tai minciu, tai nors neisimkit cbugo bet pamazinkit ginklu daro zala. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 40 minutes (-čių) , Rolf_Meme parasė:

@Mhysa_Ace Kaip matau, esi pats asmeniškai prieš C-bug'ą, todėl susiimk savo kiaušinius ir uždrausk, tavo projektas, o ne šitų "cbugerių". Todėl turi stiprų stogą nuo anti- cbugerių. IR tikrai uždrausk, lai bėga kitur cbuginti, o čia lai žaidžia rimtą žaidimą! O JUMS CBUGERIAI, kad JUMS KLAVIATiūros lūžtų, velnei!

Taip, mano projektas, bet ar aš čia žaisiu ? Ne. Rūpinsiuosi serverio žaidėjais ir pačiu projektu, todėl man svarbi kiekvieno nuomone, noriu išgirsti daugumos pasiūlymus bei atsakymus.

Seni gaujiniai nori cbugo, nes jie jį moką gerai ir jiems taip lengviau šaudyti.

Žaidėjai kurie dirba pastoviai taxi/medikai ar panašus darbas kuris nereikalauja masinio DM yra prieš cbug. 

Išvada: Reikia padaryti, kad ir gaujiniai, ir neutralių darbų darbuotojai būtų patenkinti. Tad manau cbugas bus galimas tik per karus. Tačiau palieku dar balsavimą iki serverio paskelbimo datos, iki to laiko priimsim visi bendrą nuomonę.

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aišku kad palikit.. Be cbugo nelabai čia kas gausis su gaujomis. Be gaujų nebus veiksmo nebus veiksmo nebus įdomumo žaist.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nemanau, kad reikalingas, nebent tik teisėsauga ir nusikalstomos galėtų ji naudototi bei juo nepiktnaudžiautu, tada Už, bet dabar prieš. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 50 minutes (-čių) , Mhysa_Ace parasė:

Taip, mano projektas, bet ar aš čia žaisiu ? Ne. Rūpinsiuosi serverio žaidėjais ir pačiu projektu, todėl man svarbi kiekvieno nuomone, noriu išgirsti daugumos pasiūlymus bei atsakymus.

Seni gaujiniai nori cbugo, nes jie jį moką gerai ir jiems taip lengviau šaudyti.

Žaidėjai kurie dirba pastoviai taxi/medikai ar panašus darbas kuris nereikalauja masinio DM yra prieš cbug. 

Išvada: Reikia padaryti, kad ir gaujiniai, ir neutralių darbų darbuotojai būtų patenkinti. Tad manau cbugas bus galimas tik per karus. Tačiau palieku dar balsavimą iki serverio paskelbimo datos, iki to laiko priimsim visi bendrą nuomonę.

Dabar aš tau atsakysiu , gerai matai sakai gaujos nori cbugo ? taip nori čia net nėra kalbu , o tie medikai taxi nenori , tai pala pala dabar , nuo kada medikai ir taksiorai šaudosi ? tu žadi čia daryt turbūt antra ryžo projektą ? kad dm kas nori ir kur nori , tegu važinėja dušmanai su savo taksais o medikai tegu gaivina bobutes , o ne dm daro . O dėl cbugo net nėra kalbu , turi būti , nes bus šio projekto likimas kaip žalio. buvo cbug buvo veiksmas ir visa kita, dingo cbugas dingo ir veiksmas , dabar visi kaip vafliai su darbinėm raižo 24/7 ir kelia šaibas. Nedaryk tu taip kaip daro kiti , Dauguma žmonių mokinosi cbugo kad per gaujų karus duotu taip strėlių kad nesinorėtu nieko , o tu čia žadi kažkokias pievas daryt su savo apklausom dėl cbug panaikinimo . 

Redaguota Tadas_Bass

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prieš. Nes tiesiog būtų nelygybė, kurie moka cbugint, kurie ne. + yra cleo modai kurie cbugina, todėl daugelis naudotų jį, padaugėtų čyterių. Geriau nereikia jo...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Prieš 1 valandą, Mhysa_Ace parasė:

Kaip Kariaus tie, kurie Nemoka c-bug'o? Žiūrėk, paaiškinimas toks. Visi Mokame šaudyti, ar ne? O c-bug'inti. nelabai. Tai dabar paprasti žaidėjai, nemokantys c-bug negalės eiti į Gaujas. Pravalas man čia. O tie C-bugeriai 70% čyteriai, o jų tuos čytus vien dėl c-bug sunku susekt. 

Redaguota John_Bee
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

prieš 41 minutes (-čių) , Tadas_Bass parasė:

Dabar aš tau atsakysiu , gerai matai sakai gaujos nori cbugo ? taip nori čia net nėra kalbu , o tie medikai taxi nenori , tai pala pala dabar , nuo kada medikai ir taksiorai šaudosi ? tu žadi čia daryt turbūt antra ryžo projektą ? kad dm kas nori ir kur nori , tegu važinėja dušmanai su savo taksais o medikai tegu gaivina bobutes , o ne dm daro . O dėl cbugo net nėra kalbu , turi būti , nes bus šio projekto likimas kaip žalio. buvo cbug buvo veiksmas ir visa kita, dingo cbugas dingo ir veiksmas , dabar visi kaip vafliai su darbinėm raižo 24/7 ir kelia šaibas. Nedaryk tu taip kaip daro kiti , Dauguma žmonių mokinosi cbugo kad per gaujų karus duotu taip strėlių kad nesinorėtu nieko , o tu čia žadi kažkokias pievas daryt su savo apklausom dėl cbug panaikinimo . 

Žalio gaujos išgyvena, net kaip ir nėra to c-bugo. I mean, turėtu manyčiau būt kažkokia lygybė tarp visų žaidėjų, nes kas moka c-bug'ą, turi labai didelį pranašumą prieš kitus , kurie jo nemoka. Be to, dažnai girdžiu žodžius - Nepatinka, išmokit. Na ir tai dažniausiai sklinda iš c-bugerių lūpų. Dabar paaiškinimas koks to išmokimo? Jeigu žaidėjui patinka tiesiog įdomus žaidimas, o ne Kulkų sušaudymas per kelias sekundes, kas tada? Realiai kuo toliau, tuo labiau padarau išvadas, kad Gaujiniai Mokantys C-Bug'ą bijo prasileist nuo tų, kurie jo nemoka 😄 Nežinau, tokios mano išvados. Jeigu klausi ar pats jį moku , taip, bet nenaudoju. Asmeniškai suknisa visa Įdomuma. P.S Gyvneime irgi daug ko išmoksti, bet nepanaudoji, tai kame čia prasmė dabar prikišt ta Dalyką, kad Grindino kitus serverius, mokindamiesi ta C-bug'ą, yra kiti serveriai tegul taip ir žaidžia, jeigu be to C-BUG'o negali išgyvent. pasakiau savo žodžius, tikiuosi suprasi. Ačiū. 

P.S Rašiau kita pranešima, cituojant šį pranešima, nes nesutilpo į praita. 

Redaguota John_Bee
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 minutes (-čių) , John_Bee parasė:

Žalio gaujos išgyvena, net kaip ir nėra to c-bugo. I mean, turėtu manyčiau būt kažkokia lygybė tarp visų žaidėjų, nes kas moka c-bug'ą, turi labai didelį pranašumą prieš kitus , kurie jo nemoka. Be to, dažnai girdžiu žodžius - Nepatinka, išmokit. Na ir tai dažniausiai sklinda iš c-bugerių lūpų. Dabar paaiškinimas koks to išmokimo? Jeigu žaidėjui patinka tiesiog įdomus žaidimas, o ne Kulkų sušaudymas per kelias sekundes, kas tada? Realiai kuo toliau, tuo labiau padarau išvadas, kad Gaujiniai Mokantys C-Bug'ą bijo prasileist nuo tų, kurie jo nemoka 😄 Nežinau, tokios mano išvados. Jeigu klausi ar pats jį moku , taip, bet nenaudoju. Asmeniškai suknisa visa Įdomuma. P.S Gyvneime irgi daug ko išmoksti, bet nepanaudoji, tai kame čia prasmė dabar prikišt ta Dalyką, kad Grindino kitus serverius, mokindamiesi ta C-bug'ą, yra kiti serveriai tegul taip ir žaidžia, jeigu be to C-BUG'o negali išgyvent. pasakiau savo žodžius, tikiuosi suprasi. Ačiū. 

nu tai jei nori to idomumo sedek sava nasoj ir gamink narkus. Padare gauju ir teisesaugu veiksmuose cbuga ir viskas, sedekit ramus

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , Džeris_Nežinau parasė:

nu tai jei nori to idomumo sedek sava nasoj ir gamink narkus. Padare gauju ir teisesaugu veiksmuose cbuga ir viskas, sedekit ramus

O jeigu aš noriu Į gauja, ir nemoku c-bug'o, ką man tada daryt? Jūsų Logikos rimtai įdomios, ant tiek tokį pranašuma norit įgyt mokėdami ta Cbug'ą ar kaip? 😄

Redaguota John_Bee

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 9 minutes (-čių) , John_Bee parasė:

O jeigu aš noriu Į gauja, ir nemoku c-bug'o, ką man tada daryt? Jūsų Logikos rimtai įdomios, ant tiek tokį pranašuma norit įgyt mokėdami ta Cbug'ą ar kaip? 😄

tai tu senyzai apie realybe snekejai. Realybej nueisi i gauja, vps nk nezinosi apie ju gyvenima ir viena diena isejus pro duris susaudytas busi. Taip ir cia, nemokesi cbugo, ateisi i gauja ir atvaziaves i zona sumirkset nespesi. Taip, kad priejom prie vienos isvados jog cbugas butinas mum gaujuose, o jus neutralus saudykites be cbugo

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Na nevisi esam tie "c-bug dievai". Ir ne visi moka c-bug'ą. Tad manau jo nereikia čia. Arba padaryti sistemą. Kad jį butų įmanoma įjungti administratoriams.

• Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūs žmogeliai galvas prasillaukit su feiriu arba kokiais milteliais praskalbkit, panaikins cbuga 60% + žaidėjų dings nes į gaujas didelė paklausa cbugerių, o jai kas nemoka cbugo visada gali eit į medikus arba policija su m4 drožt , o nežliumbt kaip snargliam susirinkus kokie mes nuskriausti, o tas čia žmogelis kuris sakė,kad 70% čyterių yra cbugeriai ir dėl cbugo neina susekt visada tam yra SAMPCAC sistema nykštuk, tai va vaikinai susiprotekit ką rašot nes serve už ''Virdulius,, sėdėsit cbuga paliekam fsio bazaras baigtas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 valandą , John_Bee parasė:

P.S Rašiau kita pranešima, cituojant šį pranešima, nes nesutilpo į praita. 

bet zalio gauju veiksmas prarado skoni visiskai, pats uzsukau ten pazaist is nevilties nes nebuvo kur palost, isvada tokia -jog be cbugo gaujos zlugusios

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 valandą , John_Bee parasė:

Siųskis aimą -pagaus, pacio bedos

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , John_Bee parasė:

Kaip Kariaus tie, kurie Nemoka c-bug'o? Žiūrėk, paaiškinimas toks. Visi Mokame šaudyti, ar ne? O c-bug'inti. nelabai. Tai dabar paprasti žaidėjai, nemokantys c-bug negalės eiti į Gaujas. Pravalas man čia. O tie C-bugeriai 70% čyteriai, o jų tuos čytus vien dėl c-bug sunku susekt. 

tai atsiras kurie supras kur cyteriai, o kur ne. vistiek ne random zmonems gal skirta bus gaudyt cyterius, priesingu atveju pasikartos kyoutai yukori situacija gs.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Realiai cbugeriai esate šiukšlių vietoje ir tokia ta teisybė, nes argumentų apart, kad bus minus žaidėjai ir nebus "padoraus" veiksmo gaujų veiksmuose nieko daugiau nepasakote. Žaliam žaidžia tiek pat kiek žaidė ir su cbugu, skirtumo nėra, taip pat veiksmą galima sau pasidaryti įdomiu, naudojant puolimo taktikas, bet kai esate be iq, o tik su poros klavišų kombinacijos gaujiniai, tokie ir argumentai iš jūsų pusės. Ir netgi galiu lažintis iš šio projekto savininko pareigų, kad patys žaisit, jeigu ir bus pašalintas cbug'as, nes kituose projektuose daugelis esate užbaninti todėl pasirinkimo žaisti nelabai ir yra.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

AŠ manau kad jo nereikia bet jeigu visi jo taip nori tai padaryt kad tik gaujinai ir teisesauga galėtu ar kanors panašaus bet aš prieš!!!!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sorry for antrą postą, bet negaliu susilaikyti.

Tie kurie sako, kad cbug reikia uždrausti, pagrindinis jūsų argumentas yra - visi būsim lygūs - palaukit, ar cbug yra tas dalykas kurio neįmanomą išmokti? Taipogi pažvelgus iš kitos perspektyvos - gyvenime nei vienas žmogus nėra lygus. Jei norite lygybės, tai kam daryti atranką į moderatorius, prižiūrėtojus ir t.t., taigi visi esam lygūs, išrenkam per random.org ir viskas. Kodėl vienas turi daugiau pinigų, o aš mažiau? Tai atemam pinigus iš jo ir padalinam visiems - taigi visi lygūs. 

Gyvenam ne sovietmečiu ir mus valdo ne pagal komunizmo ideologija, kad visi turim būti lygūs. 

Neeext, jūsų argumentas - bus chaosas, išėmus cbug bus realiau, arba prilėks cbugeris 1,2 sec ir vėl hp gulim - taip, gulit. Tai yra žaidimas, tai GRP stilius, ne RP. Jei norit realistiškumo - rinkitės RP stiliaus serverius. Iš kitos pusės - visas žaidimas nėra paremtas tikrove ir realizmu. Čia galim iškelti didelę diskusija, bet tai neverta.

Ten aukščiau užmačiau, afigena komentara "cbugeriai esat be IQ", nepateikiat realių argumentų kodėl verta neuždrausti cbug", "jūs šiukšlės". Bet pats komentaro autorius, nepateikė svarių argumentų, kodėl vertą cbug uždrausti, tiesiog - marazmų rinkinukas. 

Dar vienas jūsų ponai argumentas - žalio gaujos išgyveno ir be cbugo, tai kodėl čia negali? 10 balų, šio komentaro autoriui, na dar ir ranką paspausiu <sarkastiškas šypt>. Atsiprašau, bet jūs nelyginkit žalio su šiuo serveriu. Žalias, tai serveris su praeitim. dabartim ir ateitim. Puse iš čia šaudančių tokiais argumentais, nežino realios tiesios. Veiksmas yra, nesakau, kad jo nėra, bet pati jų kokybė, visiškai neatitinka senosios, ko pasekoje - patys administratoriai ateity atliks tam tikrus sprendimus. Neišsiplėsiu daug.

Kai man pateiksit realų argumentą, kodėl verta cbug uždrausti - tuomet sutiksiu, bet kai pačio GTA klaidai rado paskirtį - nieko nelieka tik džiaugtis. 

Mylėkit, mylėkitės ir būkit mylimi

• Patinka 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prieš, būtų dar gerai jog išimtumėte desert eagle ginkla ir irašytumėte SAMPCAC, tada tikrai būtų puikus ir stabilus serveris. Asmeniškai man tai geriau kai nėra c-bugo ir įdomumas atsiranda žaisti, o tie visi c-bugeriai varykit i monsteri ir kapokites jus ten tokie kaip dovis aka glowdm 4 men arba trei_stevens aka aimas.

Gerai davai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Norit netekt ~ 30-40 procentų žaidėjų ? prašom galit panaikint ta cbuga , čia dauguma žmonių atėjo tik dėl gaujų ir veiksmo , nes tai yra kai kuriems žmonėms smagiausias bei įdomiausias dalykas sampe ( kaip ir man ) . Tie žmonės mokėsi ištisus metus ar mėnesius cbugo kad tik per gaujų karus veiksmus būtų kažkuo pranašesni už kitus , o jūs čia žadat kažkokius bispridėlus daryt , nebejuokaukit . Čia dauguma žmonių balsuoja kad reikia panaikinti .. ir kas jums iš to ? jeigu jūs dirbate taksuose ar mėdikais ? jums su darbinėmis važinėtis o ne šaudytis . @Mhysa_Ace Tu gerai apgalvok ar nori daryti tokį dalyką kaip panaikinimą nes sakau prarasi ~ 30-40 procentų žaidėjų . 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt