Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Mhysa_Ace

LibertyCity.lt MASS UNBAN bei renginių informacija

Rekomenduojami pranešimai

7MEotk0.png

Sveiki, mes kilome iš trumpalaikio pavasarinio miego ir tęsiame darbus ! Projekto veikla tęsiasi, serveris atrakintas, atnaujinimai daromi toliau, vienintelis dalykas ko dar reikia, tai dar vienų moderatorių bei administratorių rinkimų kurie bus paskelbti jau šioje savaitėje. Kaip žinia projekto veikla buvo šiek tiek apstojusi (ne visai sustojusi, o tik šiek tiek.), todėl smarkiai krito visas projekto aktyvumas, taip yra todėl (jau minėjau ne vienoje temoje), kad man prasidėjo egzaminai, o mūsų scirpteris Mantas buvo išvykęs atostogų į užsienį. Bet kas buvo, tas jau buvo... Mantas grįžo ir pilnai dirba ties modifikacija, o jau ir man šeštadienį įvyks paskutinis egzaminas. Tad po šeštadienio jau pilną laiką galėsiu skirti projektui ir jo plėtrai. Pirmiausiai noriu padėkoti Jums visiems už idėjas bei klaidų pateikimą mums, forume, tai žymiai palengvina mūsų darbą. Noriu pasidžiaugti, kad idėjų tiek daug, kad mes jų net nespėjame įgyvendinti 😄 Tačiau mielieji, viskas su laiku tikrai bus. 

Na, o dabar linksmoji dalis:

Pasitarius su pagrindinė projekto komanda nutarėme padaryti serveryje MASS UNBAN. Tai reiškia, kad visi asmenys kurie turėjo IP bei vartotojų blokavimus yra atblokuoti. Jeigu prisičytinote ar kitaip nusižengėte serverio taisyklėmis mes Jums atleidžiame su sąlyga, kad daugiau taip nepasikartos. Na, o jeigu taip nutiks serverio administracija Jus nedelsiant užblokuos ir tokių akcijų Jums daugiau nebebus, Lauksime visų serveryje !

 

Renginių vakaras

Mūsų serveryje galima pastebėti vieną dalyką - renginių ir veiklos serveryje tikrai nėra pakankamai. Todėl užsibrėžėme sau tikslą - daugiau veiklos serverio žaidėjams, daugiau renginių bei daugiau gerai praleistų vakarų LibertyCity serveryje! Šios savaitės sekmadienį (06.02) planuojame serveryje renginių vakarą. Renginių metu galėsite išbandyti naują RACE sistemą, galėsite laimėti TUNE DĖŽIŲ, PINIGŲ, XP, BEI BUS RENKAMI 1 RANDOM ŽAIDĖJAS KURIS LAIMĖS MODERATORIAUS STATUSĄ 15d IR 1 RANDOM KURIS LAIMĖS VIP PRIVILEGIJĄ 30d.

Linkime sėkmės bei iki pasimatymo serveryje !

Serverio IP adresas - samp.libertycity.lt

Projekto TeamSpeak adresas - ts.libertycity.lt

- LibertyCity pagr. Administracija

 • Patinka 9

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×