Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

• Svarbi informacija!

Naujas Administratorius?Nauja pradžia?!

Skaityti plačiau
Monte_Gangga

Sunkiausi rinkimai? EuroCash direktoriaus rinkimų apžvalga.

Rekomenduojami pranešimai

tumblr_mt31ry0Fyc1sorxdao1_500.gif

Labas vakaras, tikriausiai daugeliui atrodys rinkimai buvo lengvi dėl mažo kandidatų skaičiaus, tačiau kandidatai buvo tokie stiprūs, kad buvo apsispręsti kam suteikti direktorių, anaiptol jį išrinkti vistiek reikia, pagalbos teiravausi net ir pačio Santos_Navarro, pasitarę abu nutarėm vieną sprendimą, manau sprendimas pasiteisins, daugeliui galbūt netikėtas arba sakysite, kad kitas buvo geresnis ir pnš, o aš visgi linkęs rizikuoti ir manau, kad šis žmogus sugebės valdyti firmą ir tinkamai ją prižiūrėti. Stebėkite apžvalgą apačioje ir rasite mūsų sprendimą. 

Dok8ngW.png

Deimante_Miela - Mažiausiai ką tikėjausi išvysti šioje atrankoje, tai būtent tave, labiau tikėjausi tave išvysti Medikų direktoriaus rinkimuose kažkaip nuojauta sakė, kad būtent tave ten pamatysiu, bet nusprendei save išbandyti kur kas rimtoje firmoje. Anketa stipri, atsakymai vietomis man tikrai patiko, atrodo, kad kiekvieną kartą kaip atsakinėji į klausimus pati sau užduoti klausimą ir jį atsakai, patiko tavo atsakymas dėl pareigų turėjimo, aš sutinku su tavimi, kad daugelis žmonių save iškelia turėdamas pareigas, kad ir kokios jos būtų, mano galva turėtume būti vienas ir tas pats kumštis, juk nėra skirtumo ar turi kažką serveryje ar ne, čia yra tik virtuali erdvė kurioje tu leidi savo laiką tam, kad susipažintum su įvairiais žmonėms, ačiū už tikrai puikų atsakymą į šį klausimą. Taip pat atskleidei kodėl būtent pasirinkai šią firmą, kad esi valdinga asmenybė ir nori iš karto atstovauti stiprią firmą, na mano galva tokiai firmai kaip Eurocash, reikia turėti patirties. Suprantu, kad tu jos tikrai turi kurios įgavai pas Invi ir Tosha projekte, bet visgi žiūrėkime į šį projektą, esi naujas veidas čia, bet protą ir mąstymą ant pečių tikrai nešiojiesi. Nepatiko tavo firmos vizija, ją pradėjai lyginti su Policijos firmą, galbūt tas visas tavo pasakymas ginti/saugoti/padaryti, būtų tikrai tikę labiau policijos atrankoje, jeigu būtum ten dalyvavus, nors ir pati mintis nebloga, bet man vistiek kliuvo šitas dalykas. Pavaduotojo rinkimai, sakai nėra reikalingas? Mūsų projekte jis privalomas, jeigu direktorius išeina į neaktyvumą, nepaskyrus firmos pavaduotojo galimai gali grėsti įspėjimas, nemanau, kad būtent tu to norėtum, o palikus firmą be priežiūros nėra geras pavyzdys, galima imti dabartinę Taksi firmą direktorius neaktyvume, kas prižiūri firma? Niekas, dėl šio dalyko jau buvo kalbėta ir su mano kolega, dėl to jis bus baudžiamas, suprantu, kad tau labiau patiktų vienai dirbti, bet aš suprask ir mus, mes turime užtikrinti firmų veikla, todėl pavaduotojas yra reikalingas. Dėl veiklos sutinku, vieningas darbas su abiems firmoms, pats šiuo metu dirbu apsaugoje ir puikiai suprantu, kaip vyksta visi objektų saugojimai ir pinigų pervežimai, su šituo dalyku tikrai sutinku. Kaip ir minėjau savo įžangoje pasitarus su savo kolega nusprendėme tau skirti 2 vietą šio vakaro rinkimuose, atleisk, tačiau šį kartą rinksimės patirtį mūsų projekte, o ne pasisemta iš kažkur kitur, noriu palinkėti nenuleisti nosies ir toliau aktyviai reikštis visur, šiuo metu eini administratorės pareigas džiaugiuosi už, tai ir lauksiu tavęs kituose rinkimuose. Ačiū už dalyvavimą ir sėkmės.

Dok8ngW.png
Marius_Ibranas - Žmogus sakyčiau gimęs būti apsaugininku, daug laiko praleista būtent EuroCash firmoje, patirties mūsų projekte turi nemažą bagažą palyginus su tiek, kiek projektas gyvuoja. Šiuo metu dar eini administratoriaus pareigas kaip ir tavo priešininkė Deimantė, šaunu, kad susirinko vienas kito vertas varžovas. Kalbant apie anketa ji nebuvo tokia kur neturėčiau prie ko prikibti, verta paminėti, kad būtent klausime kur buvo prašoma aprašyti firmos vizija aš tikėjausi vos ne išsamiauso atsakymo būtent iš tavęs, atsakyme norėjau pamatyti kaip būtent elgsiesi su firmą ką joje matai įspūdingo, kad ji tave taip traukia. Iš abiejų sulaukiau, kad abu pabandysite palaikyti gerus santykius su policijos firmą, dėl to labai džiaugiuosi, kad nebandysite vienas kitam perkąsti gerklių, o kaip tik kartu dirbsite. Kalbant apie pavaduotojo rinkimus tavo atsakymas labiau patiko, kad būtent pasirinksi pavaduotoją laikui bėgant. Veiklų pravedimas norint užimti pavaduotojo pareigas? Sudominai pats tokius dalykus darydavau žaisdamas kitame projekte, tačiau ar čia taip daryti verta, kaip žaidžia nedaug žaidėjų? Pagalvok pats ir pasvarstyk. Lagaminų  vežiojimas, naudingiausia veikla serveryje keistas ir įdomus pasirinkimas iš tavo pusės, šiame atsakyme tikėjausi išvysti labiau ką pats bandysi organizuoti savo firmai ir ką būtent bandysi juos išmokyti ar degalinių apsaugojimą nuo reketų ar tiesiog saugų lagaminų pravežimą, trumpai tariant tikėjausi išvysti taktikos iš tavo pusės ką esi parengęs. Serveryje tave matau tikrai dažnai esi aktyvus ir darbštus žaidėjas, tai tau prideda tikrai didelį pliusą šiuose rinkimuose. Paskutiniam direktoriui pastabų nepagailėjau, iš to sprendžiu, kad tikrai stebėjai jo darbą, tikiuosi, kad tau taip pat nedings motyvacija ir galėsi drąsiai vadovauti firmai ir nedingsi kaip Aurimas. Paskutiniame pasakyme visiems palinkėjai stiprybės ir palaikai mus visus, džiaugiuosi, kad mūsų darbas matomas. Pridėjai paskutinį klausimą apie idėjas, tikiuosi jas visas įgyvendinsi ir tai nebus tik tušti pažadai, pasirinkome tave dėl patirties ir manome, kad šiai firmai reikia tvirtos rankos, tikiuosi savo lūkesčius pateisinsi ir nenuvilsi mūsų visų, patarimas vienas jeigu Deimantė sutiks norėčiau ją išvysti pas tave pavaduotojo pareigose, manau, kad jūs abu galėtumėte suburti neblogą komandą ir tikrai būtumėt viena iš stipriausių firmų, sėkmės ir sveikinu laimėjus rinkimus.

Direktoriui neišbuvus 30 kalendorinių dienų savo pareigose, jos bus perleidžiamos antrosios vietos nugalėtojai - Deimantei.

• Patinka 8

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano nuomone, tai vienas iš prasčiausių tavo pasirinkimų, nemanau, jog Marius susitvarkys tiek su administratoriu, tiek su direktoriu. Žaidėjui tiesiog trūksta kompetetingumo bei žinoma amžiaus ir patirties samp pasaulyje. Na bet čia jau tavo pasirinkimas, betkokiu atveju - sėkmės @Marius_Ibranas!

• Pasimetęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dabar, Lucas_Gaviria parasė:

Mano nuomone, tai vienas iš prasčiausių tavo pasirinkimų, nemanau, jog Marius susitvarkys tiek su administratoriu, tiek su direktoriu. Žaidėjui tiesiog trūksta kompetetingumo bei žinoma amžiaus ir patirties samp pasaulyje. Na bet čia jau tavo pasirinkimas, betkokiu atveju - sėkmės @Marius_Ibranas!

Mano nuomone, niekam neidomi tavo nuomone

Redaguota Domis_Fendi
  • Patinka 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikinu naujajį apsaugos vadova. Tikiuosi nenuvilsi mūsu visu ir atstovausi firmai visomis jėgomis!

Redaguota Hokage_Boketto
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Analizė gana plati ir aiški, man tik rėžia akį tas rašymo stilius - dar kiek neišlavintas, tad atkreipk į tai dėmesį. Atrodys kur kas gražiau.  Parašęs pasitikrink, nes kai kur turbūt keitei sakinius ir tie sakiniai tapo netikslūs ar klaidingi (stiliaus atžvilgiu).

Manau, visai gerai būtų tas rinkimines anketas tau išsisaugoti, jei to dar nedarai. Tuomet prie analizės jas pridėti. Skaitytojai galės susipažinti su medžiaga, susidaryti savo nuomonę, o ir tau analizėje nereikės daug išsiplėsti atpasakojant kandidatų mintis. Žinoma, viskas bus dar skaidriau.

Na, o Marių man belieka pasveikinti, palinkėti sėkmės. Tikiuosi, būsi tvarkingas, tvirtos, bet protingos nuomonės ir mąstymo vadovas. Deimantės nepažįstu, bet jos viena pastaba man iškart sudarė įspūdį, jog ji visgi yra tikra kovotoja už teisingumą.

• Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 34 minutes (-čių) , Zygis Rage parasė:

Analizė gana plati ir aiški, man tik rėžia akį tas rašymo stilius - dar kiek neišlavintas, tad atkreipk į tai dėmesį. Atrodys kur kas gražiau.  Parašęs pasitikrink, nes kai kur turbūt keitei sakinius ir tie sakiniai tapo netikslūs ar klaidingi (stiliaus atžvilgiu).

Manau, visai gerai būtų tas rinkimines anketas tau išsisaugoti, jei to dar nedarai. Tuomet prie analizės jas pridėti. Skaitytojai galės susipažinti su medžiaga, susidaryti savo nuomonę, o ir tau analizėje nereikės daug išsiplėsti atpasakojant kandidatų mintis. Žinoma, viskas bus dar skaidriau.

Na, o Marių man belieka pasveikinti, palinkėti sėkmės. Tikiuosi, būsi tvarkingas, tvirtos, bet protingos nuomonės ir mąstymo vadovas. Deimantės nepažįstu, bet jos viena pastaba man iškart sudarė įspūdį, jog ji visgi yra tikra kovotoja už teisingumą.

Ačiū už kritiką. Manau verta paminėti tai, kad visus direktorius rinkau vienas todėl tikrai galėjo pasitaikyti ne tik stiliaus klaidų, bet ir gramatinių. Daugelis manau supranta. 

• Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos LibertyCity.lt