Jump to content
  • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

Skaityti plačiau
  • Nauji komandos nariai!

Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

Skaityti plačiau

Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Monte_Gangga

Valdžios atstovų pokyčiai

Rekomenduojami pranešimai

9e45f351e4ebb1f081dc278dc5bedaeb517.png

Šioje temoje galėsite stebėti visus Firmų valdžios pokyčius. Kiekvienas valdžios atstovas palikdamas savo pareigas, bei Direktoriui paskyrus ar nušalinus pavaduotoją, privalo užpildyti šabloną šioje temoje.

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė :
  2. Jūsų atstovaujama firmą :
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? :
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė :
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus :

Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma :
  2. Nušalinamojo pavaduotojo vardas_pavardė :
  3. Kodėl atsisakote šio žmogaus ? :
  4. Pavaduotojo išbūtas laikas pareigose :

Anketos šablonas norint palikti savo turimas pareigas

1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma :
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? :
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose :

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Marius_Ibranas, EuroCash1 firmą.
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Nusprendžiau palikti pareigas, vien dėl to kad nelabai kam patinka, mano vadovavimas ir panašiai, ir manau visiems bus geriau kad aš paliksiu pareigas, ir jas užims stipręsnis direktorius. Atsiprašau visų žmonių kurie sugaišote laiką dėl manęs. @Darga_Vape Tu buvai labai šaunus pavaduotojas, tokių reikia paieškoti, įdėjai daug laiko, ir pasitikėjau tavimi, tu manęs nenuviliau, tai tau sėkmės siekti direktoriaus ar pavaduotojo, tikrai nepasiduok. @Luciano_Pavarotti Tu tikrai vertas esi policijos direktoriaus, nepasiduok, tikiuosi turėsi geresnia teisėsaugos sąjungą nei su manimi, gal ir prikyši tu man kad palikau direktorių ir panašiai, bet pats irgi išreiškiai savo nuomone man, ir tai kiek stumtelėjo mane prie direktoriaus palikimo, bet tu nelaikyk savęs kaltu, tai mano spręndimas, tai dar kartą sakau nepasiduok, ir sėkmės kylti į aukštumas! @Deividas_Nahh tu kad ir kvalifikatorius bet šaunus žmogus, atėjus į firmą, vaidinai labai kietą ir panašiai, bet tikrai pasikeitei, džiaugiuosi tavo pasikeitimais. @Domis_Fendi Tu irgi pasakiškas žmogus, kad ir neturėjai mikrafono, bet mes per game susirašinėjom, nuo pat starto, tikrai šaunus žmogus esi, visada siek tikslo!@Monte_Gangga Tu pasitikėjai manimi, bet aš toliau nebe galiu tęsti savo vadovavimo firmoje, tai užleisiu stipresnį būsimą vadovą, tikiuosi už mane daug daug geriau valdys firmą nei aš, žiauriai tavęs atsiprašau dėl sugaišto laiko man, nebuvau to vertas. Sėkmės tau Monte rinkti naująjį direktorių, ir IKI visiems.
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : 8dienos, labai nedaug, bet tiek to.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 6 valandas (-ų) , Marius_Ibranas parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Marius_Ibranas, EuroCash1 firmą.
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Nusprendžiau palikti pareigas, vien dėl to kad nelabai kam patinka, mano vadovavimas ir panašiai, ir manau visiems bus geriau kad aš paliksiu pareigas, ir jas užims stipręsnis direktorius. Atsiprašau visų žmonių kurie sugaišote laiką dėl manęs. @Darga_Vape Tu buvai labai šaunus pavaduotojas, tokių reikia paieškoti, įdėjai daug laiko, ir pasitikėjau tavimi, tu manęs nenuviliau, tai tau sėkmės siekti direktoriaus ar pavaduotojo, tikrai nepasiduok. @Luciano_Pavarotti Tu tikrai vertas esi policijos direktoriaus, nepasiduok, tikiuosi turėsi geresnia teisėsaugos sąjungą nei su manimi, gal ir prikyši tu man kad palikau direktorių ir panašiai, bet pats irgi išreiškiai savo nuomone man, ir tai kiek stumtelėjo mane prie direktoriaus palikimo, bet tu nelaikyk savęs kaltu, tai mano spręndimas, tai dar kartą sakau nepasiduok, ir sėkmės kylti į aukštumas! @Deividas_Nahh tu kad ir kvalifikatorius bet šaunus žmogus, atėjus į firmą, vaidinai labai kietą ir panašiai, bet tikrai pasikeitei, džiaugiuosi tavo pasikeitimais. @Domis_Fendi Tu irgi pasakiškas žmogus, kad ir neturėjai mikrafono, bet mes per game susirašinėjom, nuo pat starto, tikrai šaunus žmogus esi, visada siek tikslo!@Monte_Gangga Tu pasitikėjai manimi, bet aš toliau nebe galiu tęsti savo vadovavimo firmoje, tai užleisiu stipresnį būsimą vadovą, tikiuosi už mane daug daug geriau valdys firmą nei aš, žiauriai tavęs atsiprašau dėl sugaišto laiko man, nebuvau to vertas. Sėkmės tau Monte rinkti naująjį direktorių, ir IKI visiems.
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : 8dienos, labai nedaug, bet tiek to.

Patvirtinta. Juodasis sąrašas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Luciano_Pavarotti
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Policijos Departamentas.
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Jis atėjo į šia firmą tik šiandien,bet aš jame pastebėjau motyvaciją,norą. Jo kalba yra tiesiog nuostabi,jis mane įtikino,jo kalba skamba ,kaip tikro teisėsaugininko,aš tiesiog juo pasitikiu ir į jį dedu daug vilčių. Sukūriau trumpa vaizdo įrašą kurį pats jį apklausinėjau,taigi jeigu prezidentas norės išgirsti,tai tegul susiekia su manimi.
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : Aironas_Mahlyj
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus: Žinoma,aš juo pilnai pasitikiu.
Redaguota Luciano_Pavarotti

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 23 minutes (-čių) , Luciano_Pavarotti parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Luciano_Pavarotti
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Policijos Departamentas.
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Jis atėjo į šia firmą tik šiandien,bet aš jame pastebėjau motyvaciją,norą. Jo kalba yra tiesiog nuostabi,jis mane įtikino,jo kalba skamba ,kaip tikro teisėsaugininko,aš tiesiog juo pasitikiu ir į jį dedu daug vilčių. Sukūriau trumpa vaizdo įrašą kurį pats jį apklausinėjau,taigi jeigu prezidentas norės išgirsti,tai tegul susiekia su manimi.
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : Aironas_Mahlyj
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus: Žinoma,aš juo pilnai pasitikiu.

Atsiųskite vaizdo įrašą man į A.Ž, arba į discord.

REDAGUOTA

Patvirtinta.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Hokage_Boketto, NASA
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Neatrandu laiko tam, labai apgailėstauju jog pildžiau į direktorių nors ir žinojau jog nebus laiko, buvau neapdairus. P.S leidžiu sekančiam direktoriui pasilikti mano temas bei įdėjas, galbūt prireiks. Sėkmės.
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : Neįsivazduoju, apie 1-2 sav.
Redaguota Hokage_Boketto
  • Pasimetęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 25 minutes (-čių) , Hokage_Boketto parasė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Hokage_Boketto, NASA
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Neatrandu laiko tam, labai apgailėstauju jog pildžiau į direktorių nors ir žinojau jog nebus laiko, buvau neapdairus. P.S leidžiu sekančiam direktoriui pasilikti mano temas bei įdėjas, galbūt prireiks. Sėkmės.
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : Neįsivazduoju, apie 1-2 sav.

Patvirtinta, juodasis sąrašas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Velnio_Sargas
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Medikai
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Na šis žmogus metais už mane vyresnis, ir aktyvus. Mes susirašėm su juo, bendrauja puikiai, nu žodžiu renkuosi jį, kadangi per 1 diena, susirašėm kaip su tikru draugu.
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : @Tomsonas_Gaming
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus : Taip.
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 10 valandas (-ų) , Velnio_Sargas parasė:

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Velnio_Sargas
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Medikai
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Na šis žmogus metais už mane vyresnis, ir aktyvus. Mes susirašėm su juo, bendrauja puikiai, nu žodžiu renkuosi jį, kadangi per 1 diena, susirašėm kaip su tikru draugu.
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : @Tomsonas_Gaming

Tvirtinu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Velnio_Sargas Medikai
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Pirmiausiai tai vasara, per šia vasara neturėsiu laiko žaidimams, kadangi gyvensiu kitam bute, kur nėra kompiuterio, + reikia atlikti daug darbų ten, ir negalėsiu toliau eiti pareigų. Norėčiau padėkoti @Tomsonas_Gaming už firmos Pavadavimą, aišku nieko naujo neišvydau iš tavęs. bet nieko visko pasitaiko. Kita karta pasistenk pavaduot, ir atlikt savo darbą, taip, kaip reikia. 
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : Kažkur 4 dienos, labai gaila, bet, tep išėjo.
Redaguota Velnio_Sargas
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , Velnio_Sargas parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Velnio_Sargas Medikai
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Pirmiausiai tai vasara, per šia vasara neturėsiu laiko žaidimams, kadangi gyvensiu kitam bute, kur nėra kompiuterio, + reikia atlikti daug darbų ten, ir negalėsiu toliau eiti pareigų. Norėčiau padėkoti @Tomsonas_Gaming už firmos Pavadavimą, aišku nieko naujo neišvydau iš tavęs. bet nieko visko pasitaiko. Kita karta pasistenk pavaduot, ir atlikt savo darbą, taip, kaip reikia. 
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : Kažkur 4 dienos, labai gaila, bet, tep išėjo.

Patvirtinta + juodasis sąrašas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Luciano_Pavarotti, Policijos Direktorius.
  2. Nušalinamojo pavaduotojo vardas_pavardė : Aironas_Mahlyj
  3. Kodėl atsisakote šio žmogaus ? : Tiesiog neaktyvumas,vakar šnėkėjome su juo sakė viskas pasikeis,pasitaisys. Bet sulaukus šiandienos jokio aktyvumo iš jo nemačiau,manau padariau klaidą tave pasirinkes,bet visi daro klaidų,sėkmės tau.
  4. Pavaduotojo išbūtas laikas pareigose : 16 dienų.
Redaguota Luciano_Pavarotti
  • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 valandą , Luciano_Pavarotti parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Luciano_Pavarotti, Policijos Direktorius.
  2. Nušalinamojo pavaduotojo vardas_pavardė : Aironas_Mahlyj
  3. Kodėl atsisakote šio žmogaus ? : Tiesiog neaktyvumas,vakar šnėkėjome su juo sakė viskas pasikeis,pasitaisys. Bet sulaukus šiandienos jokio aktyvumo iš jo nemačiau,manau padariau klaidą tave pasirinkes,bet visi daro klaidų,sėkmės tau.
  4. Pavaduotojo išbūtas laikas pareigose : 16 dienų.

Patvirtinta

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Nepiniguose_Laime
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Fūros
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Nes juo pasitikiu ir žinau, kad manęs nenuvils
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : Double_Shot
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus : Taip
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 31 minutes (-čių) , Nepiniguose_Laime parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Nepiniguose_Laime
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Fūros
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Nes juo pasitikiu ir žinau, kad manęs nenuvils
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus : Taip

Patvirtinta.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Minde_Saker
  2. Jūsų atstovaujama firmą :EuroCash
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? :Aktyvus. Padės man kol aš dirbu ir kituose situacijose. Na pažadejai kad nebus prikolų kurie buvo ankščiau. gl
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė :Marius_Ibranas
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus : sure
  • Patinka 1
  • Pasimetęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 34 minutes (-čių) , Minde_Saker parasė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Minde_Saker
  2. Jūsų atstovaujama firmą :EuroCash
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? :Aktyvus. Padės man kol aš dirbu ir kituose situacijose. Na pažadejai kad nebus prikolų kurie buvo ankščiau. gl
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė :Marius_Ibranas
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus : sure

Patvirtinta.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Lukas_Neon
  2. Jūsų atstovaujama firmą : NASA
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Nes žmogus užėmė 2 vietą rinkimuose į šio darbo direktorių, todėl manau reikalingas man asmuo kuris būtų vertas pavaduotojo, o jis tikrai šio posto vertas.
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė :Kentiz_Kentiz
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus :Taip.
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , Lukas_Neon parasė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Lukas_Neon
  2. Jūsų atstovaujama firmą : NASA
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Nes žmogus užėmė 2 vietą rinkimuose į šio darbo direktorių, todėl manau reikalingas man asmuo kuris būtų vertas pavaduotojo, o jis tikrai šio posto vertas.
  4. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė :Kentiz_Kentiz
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus :Taip.

Patvirtinta.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Luciano_Pavarotti Policijos Departamento Direktorius.
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Nebe susitvarkau su šia firma,anksčiau būdavo mano kolektyve 10-15 žmonių šiuo metu 2. Išmečiau visus už neaktyvumą. Todėl dabar aš nusprendžiau palikti savo turimas pareigas,nes tiesiog nesusitvarkau,ir mano aktyvus šiuo metu nėra įspūdingas.  @Minde_Saker šaunus " EuroCash" Direktorius,nors ir nespėjome su juo susibendrauti normaliai kaip teisėsauga,bet manau atliksi pareigas šauniai ir be manęs. @Marius_Ibranas taip pat šaunus EuroCash pavaduotojas,žino savo vertę šiose pareigose,atlieka darbą puikiai bei kruopščiai,noriu palinkėti sėkmės,kad neapleistum šių pareigų kaip EuroCash Direktoriaus. Taigi sėkmės visiems Direktoriams,norėčiau pasakyti viena,kad nenuleistumėte rankų kaip aš,tiesiog jau nebegaliu. Sėkmės naujajam Policijos Direktorium! 
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose  34 dienos.
  • Haha 1
  • Pasimetęs 1
  • Liūdnas 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 12 valandas (-ų) , Luciano_Pavarotti parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Luciano_Pavarotti Policijos Departamento Direktorius.
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? : Nebe susitvarkau su šia firma,anksčiau būdavo mano kolektyve 10-15 žmonių šiuo metu 2. Išmečiau visus už neaktyvumą. Todėl dabar aš nusprendžiau palikti savo turimas pareigas,nes tiesiog nesusitvarkau,ir mano aktyvus šiuo metu nėra įspūdingas.  @Minde_Saker šaunus " EuroCash" Direktorius,nors ir nespėjome su juo susibendrauti normaliai kaip teisėsauga,bet manau atliksi pareigas šauniai ir be manęs. @Marius_Ibranas taip pat šaunus EuroCash pavaduotojas,žino savo vertę šiose pareigose,atlieka darbą puikiai bei kruopščiai,noriu palinkėti sėkmės,kad neapleistum šių pareigų kaip EuroCash Direktoriaus. Taigi sėkmės visiems Direktoriams,norėčiau pasakyti viena,kad nenuleistumėte rankų kaip aš,tiesiog jau nebegaliu. Sėkmės naujajam Policijos Direktorium! 
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose  34 dienos.

Patvirtinta, ačiū už įdėta darbą! Sėkmės tolimesniuose planuose.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Minde_Saker, EuroCash direktorius
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? :Nėra pd, baudų ir pagalbos nėra, darbuotojų nėra, kiek kartų bandžiau. Ir iš atrankų ir iš visko bet nieko gero. Atiprašau ko nuvyliau. @Marius_Ibranas, ačiū tau už mini pagalba, lauksiu tavęs šioje kėdėje. Blagadariu @Monte_Gangga kad leidai čia pabūt.
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : Smarttaxi 30dienų ir eurocash pora dienų.
  • Patinka 2
  • Haha 1
  • Pasimetęs 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Prieš 1 valandą, Minde_Saker parasė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma : Minde_Saker, EuroCash direktorius
  2. Kodėl nusprendėte palikti savo pareigas ? :Nėra pd, baudų ir pagalbos nėra, darbuotojų nėra, kiek kartų bandžiau. Ir iš atrankų ir iš visko bet nieko gero. Atiprašau ko nuvyliau. @Marius_Ibranas, ačiū tau už mini pagalba, lauksiu tavęs šioje kėdėje. Blagadariu @Monte_Gangga kad leidai čia pabūt.
  3. Jūsų išbūtas laikas pareigose : Smarttaxi 30dienų ir eurocash pora dienų.

Patvirtinta. Ačiū už įdėta darbą! Nds nebus, nes išbuvai reikiamą laikotarpį taksi pareigose.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Viktoria_Kero
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Medikai
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Nes šis žmogus aktyvus, nei serveryje, nei žaidime nėra naujokas ir tikiu, kad gali kažką naujo įnešti į firmą. Pasitikiu tavimi ir tikiuosi manęs nenuvilsi, Shotai.
  • Patinka 5
  • Haha 4
  • Pasimetęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 valandą , Viktoria_Kero parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Viktoria_Kero
  2. Jūsų atstovaujama firmą : Medikai
  3. Kodėl nusprendėte pasirinkti būtent šį žmogų? : Nes šis žmogus aktyvus, nei serveryje, nei žaidime nėra naujokas ir tikiu, kad gali kažką naujo įnešti į firmą. Pasitikiu tavimi ir tikiuosi manęs nenuvilsi, Shotai.

Nepatvirtinta.

• Ačiū 1
  • Haha 4
  • Pasimetęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt