Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

• Svarbi informacija!

Naujas Administratorius?Nauja pradžia?!

Skaityti plačiau
Monte_Gangga

Degalinėse vėl turėsime degalų? Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga.

Rekomenduojami pranešimai

S87nAeF.png

Labas rytas serverio žaidėjai,

Fūristų atranka privalėjo užsitęsti dėl kandidatų trūkumo, todėl ir analizė automatiškai vėluoja. Pradžioje neužpildė nei vienas kandidatas, rinkimus pratęsus sulaukiau net dviejų ganėtinai neprastų anketų, dėl ko labai džiaugiuosi. Vienas senbuvis, kitas naujas veidas. Kuris nugalėtojas? Skaitykit apžvalgą ir suprasite.

Mantas_Vyniautas - Asmeniškai man nesi žinomas asmuo projekte, kaip ir pats minėjai, kad nesi žaidęs čia, bet jau pačiame pirmame klausime mane visiškai supainiojai. Rašei, kad nesi žaidęs mūsų projekte, bet fūristu dirbi jau puse metų? Nelabai supratau šio tavo teiginio. Anketa buvo verta analizuoti, ne tik dėl kandidatų trūkumo, bet ir dėl pačio tavęs. Anketoje kliuvo man, kad pats prieštarauji sau, viename atsakyme rašei, kad esi susipažinęs su direktoriaus nuostatais/taisyklėmis, o kitame klausime jau padarei klaidą rašydamas, kad atrankų per savaitę daryti galimą tik vieną, tai susidariau įspūdį, kad patingėjai ir visko iki galo neperžiūrėjai. Jeigu direktoriaus negausi, sakei, kad sieksi kažko kito, aš visgi esu linkęs prie žmonių kurie žino ko nori. Iš tavo atsakymo supratau, kad tau rūpi tik pareigos, o kokios - nėra svarbu. Ateičiai norėčiau tau palinkėti apsisprendimo ko nori iš tiesų, esi dar naujas veidas pas mus serveryje, tad apšilk kojas ir tikiuosi kitą kartą tave išvysti jau kaip rimtą kandidatą į pareigas. Ačiū už dalyvavimą. 2 vieta.

Nepiniguose_Laime - Serverio senbuvis, daugkartinis fūristų direktorius. Buvai apleidęs serverį kuri laiką, tačiau nusprendei vėl grįžti. Tik šį kartą jau grįžti nori iškarto su pareigomis. Patiko tavo požiūris į dabartinę serverio situacija, nors ji nėra tikrai gera, tačiau tu vis tiek pildei su nusiteikimu, kad serveris atsigaus ir tu būsi vienas iš tų, kurie padės serveriui gyvuoti. Džiugu. Anketa tikrai gera, nenugrybauta per daug į lankas, atsakymai konkretūs ir man patiko, netgi radau šiek tiek idėjų man dėl atrankų, bet esu linkęs prieštarauti, kadangi pats matai, kad serveryje nežaidžia tiek žmonių, kad galėčiau įdėti jums dar po papildomą atranką. Čia jau iš karto matosi, kad esi tikrai susipažinęs su direktorių taisyklėmis, nedarei klaidos klausime apie atrankas, skirtingai nei tavo kandidatas. Tikiuosi, kad šitas tavo direktoriavimas nenueis šuniui ant uodegos ir galėsi būti vienas iš tų direktorių kuriais galiu pasitikėti, renkuosi tave dėl tavo patirties ir tikiu, kad tikrai gali padaryti gera firmą ir būti geresnis direktorius, nei buvęs. Linkiu sėkmės su direktoriavimu ir sveikinu laimėjus rinkimus. Beje konkrečiai parašyk kuriose temose jums nerodo nuotraukų, ačiū.

• Patinka 5
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ech, dar pats norėjau išbandyt savo galimybes šiuose rinkimuose, bet darbas sutrukdė... 😄

Jau iš aplinkinių teko girdėt, kad Laimė pretenduos ir buvo beveik šimtaprocentinė tikimybė, jog šį darbą su savimi ir "pasiims". Na, ta proga perskaičiau jo anketą. Man pačiam šiek tiek trūko to išplėstumo, aišku, nebuvo ten pilstoma iš tuščio į kiaurą, o kokybė svarbiau už kiekybę. 

Prezidento analizė visai gera, plati, išsami. Trumpai tariant - paanalizuota 😄 (Tik pasigedau analizėje link'o į dalyvių anketas ar pačių anketų, minėjau anksčiau, kad tai, mano nuomone, būtų protinga).

Na, Žygi, sveikinu grįžusį į darbą ne kaip eilinį darbuotoją, o kaip visą įmonės direktorių. Tikiuosi, tvarka bus tokia, apie kokią kalbėjai anketoje. Tik neperspausk 😉 (ir labai džiaugčiausi, jei nebūsiu išmestas iš darbo).

• Patinka 1
  • Ačiū 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos LibertyCity.lt