Jump to content
 • 

  Serverio informacija

  Serverio IP: -

  Žaidžia: -/-

  Iki starto liko

 • Svarbi informacija!

  Naujas Administratorius?Nauja pradžia?!

  Skaityti plačiau
Monte_Gangga

Nasa direktoriaus rinkimų apžvalga.

Rekomenduojami pranešimai

S87nAeF.png

Sveiki,


Į šį direktorių sulaukėme net trijų kandidatų iš kurių buvo galima analizuoti tik du. Apskritai rinkimuose aiškaus vadovo net nematau, bet direktoriaus reikia ir tikiuosi, kad mano pasirinkimas pasiteisins.


Admin_Bumeris - Anketos kopijavimas.


Lemon_Legends - Pradėkime nuo to, kad neįsiskaitai iki galo į klausimus, ko tavęs yra prašoma. Pirmame klausime jau buvo klausta tavo amžiaus - neatsakei. Apskritai anketoje daug klaidų kurios tikrai stipriai rėžia akį, manau direktoriaus vienas iš pagrindinių dalykų, tai būtent rašymas, nemanau, kad jeigu kažkas ateitų paskaityti tavo darbo informacija forume ir pamatytų daug klaidų, abejoju ar norėtų eiti pas tave į firmą. Nors ir anketa buvo išsamiausią, bet buvo begalė nukrypimų į šoną, daug pilstymo iš tuščio į kiaurą. Manau esi dar per jaunas ir per daug šviežias užimti direktoriaus pareigas mūsų projekte, norėčiau tau palinkėti įgauti patirties pas mus projekte ir manyčiau galėtum būtent likti NASA firmoje ir čia siekti pavaduotojo posto. Ačiū už dalyvavimą ir linkiu nenuleisti rankų.


Lukas_Subinys - Atvirai, net nusišypsojau kaip užpildei į šį direktorių. Užsispyrimą ir užsidegimą tu tikrai turi, kas tikrai pagirtina. Ir apskritai nuo buvusių rinkimų jau esi patobulėjęs, vadinasi mano aprašymai tau išėjo tikrai į naudą. Ne pirmą kartą jau matau tave pildant į direktoriaus postą ir su laiku vis geriau ir geriau. Bet visgi direktorių nuostatus ir atrankų informacija tau persiskaityti reikėtų, nes klausime apie atrankas padarei klaidų. Patiko tavo palyginimas, direktorių lyginai su aktoriumi, bei žinomu verslininku, matau, kad domiesi tokiais dalykais ir smagu, kad turi motyvacijos šaltinį. Per paskutinius rinkimus tikrai neįžvelgiau tokio didelio noro kaip šį kartą. Per šią atranką tu susikaupei ir parodei, kad tikrai nori šio direktoriaus. Jau neatimsiu iš tavęs šio direktoriaus, todėl noriu pasveikinti tave su direktoriumi ir sėkmės darbuose, tikiuosi nenuvilsi. P.s tikrink Discord.

 

 • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikinimai naujajam ufonautų direktoriui. Sėkmės pareigose, tikėkimės jog nenuvilsi Montes kaip nuvilia kiti direktoriai vos gavę pareigas. 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos LibertyCity.lt

×