Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
  • Projekto informacija!

LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

Skaityti plačiau
Monte_Gangga

Ką manote apie projekto komandą?

Kaip vertinate komandos narius?   

14 balsai

1. 1. Komandos nariai

• Mhysa_Ace, teigimai nes...(Parašysiu komentaruose)
    • Mhysa_Ace, neigiamai nes...(Parašysiu komentaruose)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, seniai norėjau sukurti šią apklausą, tačiau vis nedrįsau, bet kritiką noriu išgirsti tiek aš, tiek manau ir visi kiti komandos nariai. Kaip manote jūs ko trūksta mūsų komandai, kuriems komandos nariams galite liepti pasitempti ar kuriuos pagirti? Prašau sakykite drąsiai ir tvirtai, nes jūsų žodis mums lems daug. Taip pat čia siūlykite mus idėjas ir pnš ką norėtumėte matyti projekte.
Ir būtinai sudalyvaukite apklausoje.
Prie apklausos neprirašiau serverio administratorių, nes jie greitu metu turėtų keistis.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mhysa_Ace - Neigiamai tikriausiai, tau labai trūksta aktyvumo, kurio nematau iš tavęs, dabar suprantu esi išvykęs, bet prieš tai manau nebuvai išvykęs, bet tikriausiai todėl kad vasarą, laukiame sugrįžtant ir pajudinti užpakalį prie serverio darbų.

Mantas_Eternal - Teigiamai, tu stengiasi dėl projekto tikrai tas matosi, kad ir sunkiai viskas vyksta, bet tikrai bandai, ir toliau nepasiduok, aš už tave ir visas serveris už tave.

Red_Lava - Neigiamai, pas tave labai mažai aktyvumo matyti, iš pradžių stengiasi dėl projekto, bet pasidavei ? Ar kas buvo.

Alan_Paradox - Teigiamai, nu tu šaunus vyrukas esi, kaip ir rašei tau reikia kokybės didelės, bet kitą vertus kodėl nedavus šanso tiems žmonėms kurie nusikalto? Manyčiau reiktų tau apie tai pasvarstyti, juk ne gaila duoti šansą žmogui pamėginti įrodyti kad tas žmogus dar gali vis dar tai padaryti ko jums reikia.

Monte_Gangga - Teigiamai, tave tiek visi nuliūdina, palieka direktorius ir panašiai, tarp jų ir aš, ir tikrai labai atsiprašau, bet tu stiprus ir nepasiduodi dėl projekto gerovės ir toliau dirbi ties juo, tikiuosi išliksi toks koks esi, nepasiduok. Laikyk kardaną toliau.

Frank_Casso - Neigiamai,  tavo aktyvumas labai sunkiai matosi forume, būtų smagiau jei būtum daug daugiau aktyvesnis, ir tikiuosi taip bus, ir nepasiduok kaip ir visiems sakau, laikykit kardaną.

Edwa_Mtz - Teigiamai, tavo aktyvumas matomas tikrai, realiai apie tave neturiu ko ir pridurti.

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aš apskritai pakalbėsiu apie serverio komanda. Na, komanda kaip komanda, bet trūksta kūrybingumo. Forume nėra ką veikti. Tikrai yra visokiausių renginių ar šou, kurie pakviestu nauju žaidėju. Patys pagalvokime ar žaidėjas norės prisijungti į serverį, kuris yra nuobodus. Na tikrai reikia bandyti kažka pakeisti, nes dabar tai tikrai baisu. 
@Monte_Gangga - Šis žmogus manau labiausiai pasižymėjęs forume. Vyrukas stengiasi foruma padaryti vis geresniu kampeliu. Na vientintelis žmogus iš kurio galima pasimokyti. Daro atrankas į direktorius, temas rašo, improvizuoja. Ko dar reikia? Jokių klaidų pas tave nėra, analizės puikios, prie nieko neprikipsi. Tad stengis taip ir toliau, nes tikrai publika iš tavęs manau tikisi daug 🙂 Taip ir toliau sėkmės bahuriuk. 

@Frank_Casso - Veikėją tikrai mačiau forume. Jokių nusiskundimų neturiu. Žmogus stengiasi kaip ir kiti. Tik viena pastabėlė, neprižadėk jeigu neištesėsi. Gal tu tiesiog suklydai ar nebuvai dar apsisprendęs, rašei jog padarysi analizę garantuotai rytoj, bet taip ir nepadarei. Veliau, rašei jog reikia sulaukti rimtesnių kandidatų. Tad neklaidink kitų žmonių, nes tie žmonės tos analizės labai laukia ir tikrai jie nori išvysti kuo greičiau. Malonus žmogus tikrai nepaliks bėdoje, tad sėkmės tau didžiausios, nes tikrai žinau, kad esi kūrybingas žmogutis. 🙂 

@Alan_Paradox - Apie tave daug ką neturiu, bet irgi mačiau tavo temų forume. Viskas su tavim tvarkoje. Neturiu prie nieko prikipti. Sėkmės vyrukas 🙂

@Mhysa_Ace @Red_Lava - Jums labiau reikėtų kūrybingumo. Čia ne kritika tik pasakau. Tikrai reikėtų publikai išvysti ko nors naujo serveryje ar forume. Kažką gauti ir pnš. Na vyrukai esat šaunūs ir sėkmės jums didžiausios su projektu. Tikiuosi iš jūsų labai daug 🙂 

@Edwa_Mtz -  Moderatorius kaip moderatorius. Su tavimi viskas tvarkoje, jokių klaidų. Sėkmės tau didžiausios 🙂 

Redaguota Mantas_Vyniautas
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Mhysa_Ace - (teigiamai) Na, logiškai pagalvojus bė taves nebūtų projekto 😉 

Red_Lava - (teigiamai) Šita čiuvaka žinau iš seniau, iš praitų projektu, tai tiesiog mldc 🙂 

Alan_Paradox - (teigiamai) šitas čiuvakas žinomas SA:MP platformuoje kaip ,,Dievas'' tad ir aš esu turėjas pokalbių, bendrų temų su juo, jam tik tai sekmės!

Mantas_Eternal - (teigiamai) projekto koduotojas (skripteris) tik dėl jo mūsų projekto forume atnaujinimų skiltyje, daugėja tėmų, ir unikalėja serverio modifikacija

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveiki! Kadangi įdomi mano nuomonė todėl ją ir rašau.

Mhysa_Ace (neigiamai) - kodėl? Paskutiniu metu šis projekto kūrėjas visiškai neaktyvus. Žinau, kad išvykęs, bet jeigu jau pradėjai kurti projektą tai reikia jį ir tęsti. Dabar išvaržiavai palikęs beveik neaktyvia adminitraciją kuri mažai ką ir bepadaro. Kol dar buvai mačiau tavyje nora atgaivinti šį projektą. Teko kalbėti su tavimi DC, teko ir kitur šiek tiek pabendrauti. Neigiamai tave vertinu tik dėl to, nes esi nebeaktyvus ir prieš išvykdamas nepasirūpinai projektu.

Mantas_Eternal (neigiamiai) - kodėl? Paskutiniu metu kaip pastebėjau labai apleidai projektą, pakankamai daug darbų pradėjo daryti Red_Lava. Su tavimi neteko daug bendrauti, bet manau, kad neesi pakankamai atsidavęs projektui. Manau, kad reiktu daugiau skirti jam laiko ir kiap minėjau pasisemti idėjų užsienio serveriuose ir įgyvendinti tai čia. Manau, kad nors vienas projektas taip turėtu daryti. Tikrai ženkliai pasikeistu žaidėjų skaičius, nes projektas taptu unikalesnis lietuvos rinkoje. Neigiamai tave vertintu pagrinde dėl tavo per mažo atsidavimo šiame projekte, šioki toki apsileidima. Labai senai teko tave sutikri žaidime. Atsiprišau jeigu parašiau kas yra priešingai, čia mano nuomonė.

Red_Lava (teigiamai) - kodėl? Tikrai labai daug prisidėjai prie projekto. Sutaisei daug forumo klaidų, kiek pastebėjau priėjai jau ir prie žaidimo programavimo. Tikrai matau tavo nora čia prisidėti, galiu drąsiai teigti, kad esi šiuo metu aktyviausias iš visos pagr. administracijos. Tačiau tave irgi senokai esu sutikęs žaidime. Tai tik tiek galiu apie tave pasakyti.

Alan_Paradox (teigiamai) - kodėl? Matau tavo nora prisdėti prie šio projekto, pastebėjau, kad kartu su Monte_Gangga skatinate administracija nepasiduoti ir gyvinti projektą. Turėtumėte paklausyti ir manęs. Siūlau idėjų semtis iš užsienio projektus. Manau, kad ten tikrai daug yra to ko nėra lietuviškuose projektuose. Manau, kad žmonėms tikrai būtų įdomu žaisti čia jeigu atsirastu ko lietuviškų serverių rinkoje dar nėra. Pačiam net man būtų įdomiau žaisti. Tai noriu tau palinkėti sėkmės, tegul tavyje dega ta ugnelė kuri dega dabar. Ir toliau skatink pgr. administraciją vėl pakelti rankas ir dirbti ties projektu.

Monte_Gangga (teigiamai) - kodėl? Kiek matau kartu su Alan_Paradox pradėjote skatinti pgr. adminitraciją vėl pakelti rankas ir dirbti ties projektu. Daug paminėjau prie Alan_Paradox apie tai, todėl paminėsiu kas apibūtintu ne jus abu, o tik tave. Labai džiaugiuosi, kad turi geležinę kantrybę ir renki tuos direktorius kas savaitę ar dvi. Ne visus taip reikia rinkti, bet daugeli. Džiaugiuosi, kad neapleidai projekto ir toliau dedi į jį pastangas. Sėkmės!

Frank_Casso (teigiamai) - kodėl? Kartu su Alan_Paradox ir Monte_Gangga dedi pastangas į projektą rinkdamas moderatorius, prižiūrėdamas forumą. Daugiau tave galima pastebėti čia, forume, tačiau tikrai savo apreigu neapleidi ir darai tvarką čia. Na ką galėčiau pasakyti, kad rink tuos moderatorius greičiau, niekas nebepildys. Sėkmės tau, nenuleisk rankų ir kartu su Alan_Paradox ir Monte_Gangga toliau skatinkite pgr. adminitraciją pakelti rankas ir pradėti daugiau dirbti prie projekto.

Edwa_Mtz (neigiamai) - kodėl? Atsiprašau jeigu čia klaidingai tau tą neigiama uždedu. Mažai tave galima sutikti forume, pastangų tavo nematau. Tik todėl gauni neigiama požiūri. Sėkmės tau!

Tai yra mano nuomonė ir kiekvienas turi ją gerbti, nesvarbu, kad ji jums ir nepatinka. Jeigu klystu - atsiprašau. Dar kart pakartosiu, tai tik mano nuomonė. Aš gerbiu Jūsų nuomonę, o Jūs mano 🙂 Sėkmės

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt