Jump to content
  • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

Skaityti plačiau
  • Nauji komandos nariai!

Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

Skaityti plačiau

Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Matt_Network

Kas geriau TeamSpeak ar DISCORD?

TeamSpeak ar DISCORD?  

91 balsai

1. 1. Kas jūsų manymu būtų geriau TeamSpeak ar DISCORD?

Rekomenduojami pranešimai

Kaikuriem teamspeak'as kai kuriem discord'as nėra taip ir sunku sukurt serveri discordo bei teamspeako. TS kainuoja pinigus DC ne 😄 bet man asmeniškai teamspeakas geriau.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kalbant būtent apie SAMP'Ą tai būtu tik TS. Bet galimas kaip priedas pridėti ir dc. Firmoms reikėtu pasidaryti savo dc serverį per kurį galėtų skleisti firmos veiklų datas arba kitą reikalingą informaciją.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tiek discord, tiek teamspeak yra abu gerai. Bet mano nuomone darbams su pakvietimų TS yra geriau, kadangi nereikia visiems siūsti pakvietimų. O discord labiau tinka manau žaidėjams kurie mėgsta grupėse žaisti arba tik su draugais. Aišku vienas kainuoja, kitas ne.

Redaguota Edwa_Mtz

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Manau,kad abieju reikia. Kadangi yra patogiau naudotis. O su discord yra sunkiau. Bet iš kitos esmės su permission yra daug lengviau per disciord nei ler teamdpeak. Ir vienam labiau patiks vienas, kitam kitas.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Su Teamspeaku žaidėjai labiau apsipratę, bei visos funkcijos kas išmano manau yra žymiai lengvesnės. Tad manau, kad geriau būtų Teamspeakas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tik teamspeak'as! Su discordu kiekvienam darbuotojui reikės duoti darbo roles ir pan. bus daug ,,pisiausi".

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Teamspeak'as buvo ir liks teamspeaku.  Ypač sampe. Discordas tai manau tiesiog yra skype geresnioji versija, tai yra, pakaitalas. Neš šiuo metu ir pats vietoj skype naudoju discord, tam kad susisiektu su manim privačiai ir panašiai. 

• Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Discord efektyvesnis kitose srityse. Man jis kaip platforma labiau patinka, bet kalba eina apie SA-MP, manyčiau šiam žaidimui labiau tinka Teamspeak, nes jis yra šiek tiek paprastesnis. O, kas mini, kad Teamspeak'e galima daugiau padaryt nei Discorde labai, labai klysta 😄  Na šiam atvėjui kaip ir kiti , siūlau sukurti abu. 

Redaguota John_Bee
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Abu gerai, viskas turi savų pliusų ir savų minusų. Bet mano invidualia nuomone discord'as geriau, vien dėl to kad nereikia išleidinėti papildomų pinigų TS3 serveriui, antra tai kad tai naujesnis dalykas už ts3 bei patogiau juo naudotis bent man asmeniškai, galima įvairių dalykėlių sugalvoti su tuo diskordu tik reikia perprast kaip naudotis juo.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt