Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

• Svarbi informacija!

Naujas Administratorius?Nauja pradžia?!

Skaityti plačiau
Monte_Gangga

Libertis vėl turi miesto Daktarą! Medikų direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduojami pranešimai

Susijęs vaizdas

Sveiki serverio žaidėjai, 

Po ganėtinai ilgų rinkimų pagaliau sulauksime Medikų direktoriaus, greičiausiai mano rinkimų delsimas pasitvirtino, geriau su rinkimais neskubėti ir sulaukti tinkamo skaičiaus kandidatų, tą ir stengsiuosi daryti kuo dažniau. Kalbant apie pačius rinkimus, asmeniškai man buvo įdomus, sulaukiau įvairių anketų ir visiškai skirtingų asmenybių kas iš tiesų žavi ir rinkimus padeda daryti sudėtingesnius. 

gLR76gN.png

Lemon_Legends - Žmogus kuris jau antrą kartą pildo į direktorių, bet daro tas pačias klaidas. Nesusipažinęs esi su atrankų informacija, antri rinkimai ir ta pati klaida, kad atranką galima daryti vieną. Nepagailėjai gerų žodžių buvusiam direktoriui, nors iš jo darbo tikrai nematėme, tą gali pasakyti kiekvienas serverio žaidėjas. Iš to supratau, kad tu net nesuvokei kas vyko serveryje, stengiesi pildyti į direktorių ne tam ,kad kažką su juo nuveikti, o tam, kad tiesiog turėtum pareigas. Noriu palinkėti tau sėkmės kitam kartui, tavo anketa silpna ir nemanau, kad sugebėtum susitvarkyti dar su direktoriaus pareigomis, dar anksti. Ačiū už dalyvavimą.

gLR76gN.png

Young_Thief - Anketa trumpa, nerišli ir trūko man iš tavęs konkretumo.Su tokia anketa galėtum užpildyti tik į darbą ir taip jeigu aš būčiau direktorius, sunkiai priimčiau į darbą. Apskritai esi naujas veidas atrankose, ankščiau neteko tavęs matyti rinkimuose. Džiugu, kad nauji veidai bando išmėginti savo jėgas direktoriaus rinkimuose. Tačiau šį kartą už tavę buvo daug stipresnių kandidatų, atleisk, bet manau ateityje, jeigu dar čia žaisi, galėsi drąsiai kandidatuoti į kitus direktorius, bet tikrai šį kartą dar esi per silpnas. Ačiū už dalyvavimą. 

Pagrindiniai kandidatai .

Marius_Ibranas - Marius, Marius, Marius, Eurocash direktorius, serverio administratorius.. Vėl bando savo laimę direktoriaus rinkimuose? Nudžiugau išvydęs tave šiuose rinkimuose, nemaniau, kad išsipirkęs iš juodojo sąrašo iš karto mėginsi savo laimę būtent į Medikų direktorių, tikėjausi, kad per daug į valdžią nesistengsi lįsti, bet vadovo gyslelę pasirodo turi. Anketa nebloga, palyginus kaip pildei į Eurocash, tai tikrai silpnesnė, tačiau verta paminėti, kad ši anketa buvo stipriausia iš visų kandidatų. Niekada nesmerkiu žmonių kurie kažkada yra padarę klaidų, tačiau šį kartą dar per anksti. Nepasitikiu dar tavimi kaip ankščiau, noriu tik padėkoti tau už dalyvavimą ir palinkėti sėkmės mūsų projekte. Manau turėtum suprasti pats, jeigu atsidurtum mano vietoje, šį kartą renkuosi kitą asmenį. Ačiū už dalyvavimą. 2 vieta.

gLR76gN.png

Viktoria_Kero - Nematyta asmenybė projekte, kuri bando sužibėti medikų direktoriaus rinkimuose ir greičiausiai, kad pavyko. Tai yra mano antri rinkimai kuriuose išvydau merginą, pirmą kartą analizavau Deimante, kuri dalyvavo EuroCash rinkimuose, o dabar tu - Medikuose. Asmeniškai aš pats esu už, kad tokia firma valdytų mergina, o tuo labiau, kad pabendravus su tavimi, man papasakojai savo patirtį kituose projektuose, kad būtent ten ir buvai Medikų direktorę, patiko tavo atsakymai į klausimus, per daug neišsiplėtei, bet rašei konkrečiai. Matau ,kad tikrai esi susipažinus su valdžios kodeksu ir apskritai su mūsų projektu, džiaugiuosi, kad projekte turime ir merginų. Šį kartą renkuosi tave dėl tavo noro ir užsidegimo, tikiuosi neprieštarausi pati sau ir išlaikysi direktoriaus pareigas kaip pridera. Ačiū už dalyvavimą ir sveikinu tapus Medikų direktorę. 

• Patinka 8

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikinu Viktoria, laikyk postą, nepaleisk kaip aš anksčiau tai padariau, tikiuosi pakilsi su firmą į aukštumas, Sėkmės poste!

• Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Šiuo momentu kai serveriui trūksta aktyvių, išmanančių savo darbą direktoriu, asmeniškai nebūčiau linkęs rizikuot naujom asmenybėm, bet tikėkimes rizika atsipirks ir mūsų prezidentui nereikės perinkt direktoriaus, lyg tai būtų kokia serverio tradicija. 

@Viktoria_Kero Visgi sveikinu, tikiuosi įrodysi ko esi verta! 

Redaguota Domis_Fendi
Rašybinė klaida.
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

net neturi tas vaikas 500xp pize, karoc pirma karta mediku taps islaikys max 3d ir neaktyvi bus matysit *Myliu Libertycity.lt*

• Haha 7

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , Lemon_Legends parasė:

net neturi tas vaikas 500xp pize, karoc pirma karta mediku taps islaikys max 3d ir neaktyvi bus matysit *Myliu Libertycity.lt*

Nepavidėk gerai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 3 valandas (-ų) , Lemon_Legends parasė:

21valanda nepasirodęs asmuo forume, ir dar tikisi gauti direktoriu prakalbo 🙂

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 20 valandas (-ų) , Lemon_Legends parasė:

Na xp neparodo zmogaus sugebejimu direktoriauti:)

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos LibertyCity.lt