Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio IP: -

Žaidžia: -/-

Iki starto liko

• Svarbi informacija!

Naujas Administratorius?Nauja pradžia?!

Skaityti plačiau
Kent_Victor

Ką palaikote NASA direktoriaus rinkimuose?

Ką palaikote NASA direktoriaus rinkimuose?  

20 balsai

1. 1. Ką palaikote NASA direktoriaus rinkimuose?

• Renkuosi Lukas_Neon, nes (parašysiu kometaruose)
    • Renkuosi Dovydas_Pijokas, nes (parašysiu kometaruose)
    • Renkuosi Kentiz_Kentiz, nes (parašysiu kometaruose)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi. Sugalvojau, kad reikėtų forume daugiau diskusijų ir truputį aktyvumo, o apklausose diskusijų manau netrūksta jei yra kas juose dalyvauja. Pamaniau, kad reiktų sukurti apklausą susiejusią su NASA direktoriaus rinkimais, tad ką palaikote NASA direktoriaus rinkimuose?

Balsavimas viršuje, tas siūliau balsuoti viršuje ir išplėstai aprašyti pasirinkimą komentaruose.

Geriausias atsakymas laimės 5-10 "patinka" forume!
Apklausa tęsis kol bus analizė. 

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na aš kaip naujas asmuo projekte ir kandidatas šioms pareigoms .t.y. Nasos direktoriaus, tai nebalsuosiu už savę tikrai, bet turiu vieną žmonų kurį tikrai palaikau. 

Tai šis asmuo yra taip pat man varžovas šiuoms pareigoms, su šiuo asmeniu bendrauju lygiai taip pat kaip su visais kitais žaidėjais, pykčių nėra tarp mūsų, todėl palaikau šį asmenį @Kentiz_Kentiz. Dabar visiems kyla klausimas kodėl palaikau šitą asmenį? Todėl jog Dovydas šiandien buvo pagautas atvirai uogavime su INV, todėl manau nebeskaitau jo kaip varžovu sau.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Šiuo momentu palaikau Lukas_Neon, jis atsakingas žmogus, kartais pajuokaujantis bet moka su saiku. Jo žodynas yra labai gražus nesikeikia. Pirma kartą tokį žmogų matau pildantį į direktorių, Aj ne pirmą D:.

• Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Balsavau už @Dovydas_Pijokas, nes su šiuo asmeniu esu pažįstamas jau nuo pirmo sezono ir galiu pasakyti, kad jis nėra toks jau blogas. Aktyvumu jis pranoksta abu kitus kandidatus, o to ir reikia dabar, kai serveryje vasaros laikotarpiu nėra tiek daug žaidėjų. Bendraudamas su juo tiek žaidime, tiek kalbėdamas per teamspeak apie NASA direktoriaus postą jis buvo pilnas idėjų kaip pagyvintų šį darbą. 

Lukas_Neon: nesirinkau, nes šis asmuo yra gan šviežias serveryje, tad dar neteko su juo bendrauti ir nežinau ar jam galima patikėti vieno iš rimtesnių serverio darbų direktoriaus postą

Kentiz_Kentiz: nesirinkau, nes šis asmuo savo aktyvumu tikrai nepasižymi, o šiame darbe jo tikrai reikia. Tai buvo galima pastebėti, kol jis buvo fūristų pavaduotojas.

• Haha 1
  • Pasimetęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Su visais pretendentais daugiau ar mažiau yra tekę pabendrauti, tad šioka tokia nuomonę esu susidaręs kurią trumpai pasistengsiu išdėstit.

Lukas_Neon - Tavęs nelabai matydavau forume ir žaidime, perskaitęs tavo anketą išvis pagalvojau, kad esi eilinis naujokas kuris mėgina laimę, bet susipažinus artimiau, nuomonę apie tave pakeičiau . Esi aktyvus, bendraujantis, kaip pastebėjau nebijai išsakyti savo nuomonės, jei kažkas nepatinka tuoj pat megini pakeisti esamą situaciją į tau palankią, bet ar greit atėjęs ir gerą aktyvumą rodantis, greit neišeisi, kai tik nusibos? Apibendrinant su tam tikra priežiūra, būčiau linkęs tavim pasitikėt ir suteikt šansą.

Dovydas_Pijokas - Šioj atrankoj neslėpsiu, tavim labai stipriai tikėjau, bet po šiandieninio vaizdo įrašo viskas apsisuko. Tikiuosi, kad vieną dieną išvysiu tavę direktoriaus poste, susistovėjusi ir suprantanti ką blogai darydavai praeityje

Kentiz_Kentiz - Iš šios trijulės esi mano favoritas, su tavim bendrauju nuo pat mano atėjimo į šį projektą. Esi pagalbus, bendraujantis, administratorius kuris savo darbą atlieką švariai ir  tvarkingai. Vienintelis minusas ir ką aš tavy norėčiau pamatyti, būk labiau pasitikintis savimi, daugiau lankykis forume, nebijok išreikšt savo nuomonęs, aš žinau, kad tu ją turi, bet nenori lysti į diskusijas. Apibendrinant, jei apsišlifuosi,truputi įdėsi daugiau pastangų, būtum puikus direktorius, o gal ir dar daugiau... 

------

Tai yra tik mano nuomonę kuria susidariau iš to laiko tarpo kiek esame bendravę nepriimkit visko labai asmeniškai, šį kartą rinkimuose palaikau Kentiz_Kentiz

Redaguota Domis_Fendi
Rašybinės klaidos.
  • Ačiū 1
  • Pasimetęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
prieš 22 minutes (-čių) , Domis_Fendi parasė:

Su visais pretendentais daugiau ar mažiau yra tekę pabendrauti, tad šioka tokia nuomonę esu susidaręs kurią trumpai pasistengsiu išdėstit.

Lukas_Neon - Tavęs nelabai matydavau forume ir žaidime, perskaitęs tavo anketą išvis pagalvojau, kad esi eilinis naujokas kuris mėgina laimę, bet susipažinus artimiau, nuomonę apie tave pakeičiau . Esi aktyvus, bendraujantis, kaip pastebėjau nebijai išsakyti savo nuomonės, jei kažkas nepatinka tuoj pat megini pakeisti esamą situaciją į tau palankią, bet ar greit atėjęs ir gerą aktyvumą rodantis, greit neišeisi, kai tik nusibos? Apibendrinant su tam tikra priežiūra, būčiau linkęs tavim pasitikėt ir suteikt šansą.

Dovydas_Pijokas - Šioj atrankoj neslėpsiu, tavim labai stipriai tikėjau, bet po šiandieninio vaizdo įrašo viskas apsisuko. Tikiuosi, kad vieną dieną išvysiu tavę direktoriau poste, susistovėjusi ir suprantanti ką blogai darydavai praeityje

Kentiz_Kentiz - Iš šios trijulės esi mano favoritas, su tavim bendrauju nuo pat mano atėjimo į šį projektą. Esi pagalbus, bendraujantis, administratorius kuris savo darbą atlieką švariai ir  tvarkingai. Vienintelis minusas ir ką aš tavy norėčiau pamatyti, būk labiau pasitikintis savimi, daugiau lankykis forume, nebijok išreikšt savo nuomonęs, aš žinau, kad tu ją turi, bet nenori lysti į diskusijas. Apibendrinant, jei apsišlifuosi,truputi įdėsi daugiau pastangų, būtum puikus direktorius, o gal ir dar daugiau... 

------

Tai yra tik mano nuomonę kuria susidariau iš to laiko tarpo kiek esame bendravę nepriimkit visko labai asmeniškai, šį kartą rinkimuose palaikau Kentiz_Kentiz

Apie kokį čia video visi kalba? 😕 😄 

Redaguota Double_Shot

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@Dovydas_Pijokas sitas gangsteris bus pats geriausias direktorius visatoje ir tikrai manau jog uzvaldys menuli ir kitas planetas, kokaino tures kiekvienas zmogelis gatveje, snios net ir pareigunai. #makelibertygreatagain

• Haha 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Rinkčiausi @Dovydas_Pijokas, nes šį žmogu pažystu ir tikrai žinau, kad jis su pareigomis susitvarkytu, taip pat man paciam butu lengviau valdyti firma savo, nes dovydas tikrai yra gan aktyvus, tad manau su medziagomis ir kuru problemu nebutu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

@Dovydas_Pijokas nesenai su čytais pagautas. Jeigu viską norėčiau parašyt, tai forumas užlūžtu.

@Lukas_Neon Vienintelis tavo minusas manyčiau yra tas, kad serveryje kaip pats minėjai esi tik 5 dienas. Taip, tavo aktyvumas labai didelis, per tas 5 dienas jau mane baigi pasivyti su xp, tačiau vistiek, tos realios patirties šiek tiek trūksta. Kaip asmenybę, esi linksmas ir manau gan protingas žmogus. Malonu su tavimi bendrauti, matau kad prisitaikai prie įvairių situacijų ir jeigu būtum išrinktas, tikrai susitvarkytum su postu, tačiau direktoriuje labiau matau kitą žmogų.

@Kentiz_Kentiz Didelis tavo minusas yra aktyvumas. Retai tave matau prisijungiantį ir pilnai suprantu kodėl, kaip pats minėjai darbai visą laiką atimą. Kaip asmenybė, esi tikrai subrendęs, atsakingas ir mąstantis žmogus, ilgą laiką teko su tavimi bendrauti ir niekados nebuvo tokio momento, kad suabejočiau ar esi vertas tų administratoriaus pareigų. Visada atlikdavai savo pareigas, nors ir daug kas nekesdavo tavęs už tai ir ožiu vadindavo. Žodžiu būtum puikus direktorius jeigu tik aktyvumą pasikeltum.

Redaguota Michael_Scott
  • Ačiū 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos LibertyCity.lt