Jump to content
  • 

Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
  • Projekto informacija!

LibertyCity projektas ATGYJA! Nauji savininkai, naujos galimybės numatoma data kada bus atrakintas projektas data 2019-10-12 D 20:00val!

Skaityti plačiau
Michael_Scott

Pasiūlymas - Pertvarkyti keletą darbų su pakvietimais.

Rekomenduojami pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Michael_Scott
2. Jūsų pasiūlymas Sveiki, šiandien kažkaip teko pamastyti apie kaikuriuos darbus su pakvietimu ir kaip padarius keletą pakeitimų, serveriui būtų daugiau naudos.

Pirmiausia, tai manau reiktų padaryti taxi, kaip darbą be pakvietimo (Nepyk Osama :D). Kodėl? Taxi mano manymu turi labai mažai darbo, vos keletą iškvietimų per dieną, antra taxi yra gan paprastas darbas, su kuriuo galėtų susitvarkyti net ir žaidėjai turintys 500 xp. Juk maisto išvežiojimas yra labai panašus dalykas, tačiau jų nededame, kaip darbo su pakvietimu. Nebūtina būti stereotipiniu serveriu, kur taxi būtinai yra darbas su pakvietimu, tegul jį išbando ir naujokai prisijungę į serverį, manau tai šiek tiek paįvairintų viską nuo kitų serverių.

Šitas gal būtų šiek tiek sunkesnis, tačiau girdėjau, kad yra daroma nauja nasa bazė, todėl ta progą neblogai būtų padaryti ir šitą dalyką. Kodėl fūristai, jeigu jie taip yra priklausomi nuo nasos yra atskiras darbas. Šitą sunkiai suprantu, realiai dabar serveryje situacija tokia: Arba fūristai dirba, nasos nėra, arba nasa dirba, fūristų nėra. Labai retai mačiau abi firmas dirbančias. Kodėl tiesiog jų nesujungūs, nematau nei vieno minuso kuris tam pakenktų. Nasos darbuotojas pagaminęs medžiagų galėtų paimt jas ir išvežt, nereiktų nei pyktis su fūristais, kad jie neatvažiuoja, nei fūristams reikėtų pyktis, kad nasa neperkelinėja. Viskas tik į gerą mano manymų būtų. 
3. Kuom bus naudingas šis pasiūlymas mūsų serveriui? Kolkas serveryje darbų yra per daug ir kai žaidėjai išsidalina ant daugybės jų, patys matome kas gaunasi su kaikuriais. ŠIuo metu, tada būtų palikti 4 darbai su pakvietimais, o kylant žaidėjų skaičiui, galėtume įdėti ir kažkokių unikalių darbų, kurių visi norėtų, tarkim, kad ir kokią įdomią mechanikų sistemą, kurios serveryje daug kas mačiau norėjo.

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dėl taksi būčiau UŽ, bet už fūristus nelabai, kaip šiek tiek pasipyksti ir nuotaika praskaidrina, ir nelabai būtų įdomu, mano manymu apie fūras ir NASA palikti kaip yra, ir įdomiau kaip daugiau vadu yra, dabar Lukas yra Nasos direktorius ir nemanau kad greit paliks, greitu metu galbūt atsiras ir fūristų direktorius, tai pamatysi darbą abiejų firmų, tikiuos.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Pakirsiu.

Iš tikro jaučiu pareigą atsakyti ir apginti savo darbą, Prabėgus savaitei kaip esu direktorius tikrai galiu drąsiai sakyti,kad iškvietimų yra. Taip, jų nėra daug ir iš šono atrodo, kad jų visai nėra, et kas su manimi dirba nuo pradžių gali paantrinti, kad kartais vos spėjame. @Domis_Fendi žmogus jau kuris laikas firmoje ir tikrai gali man paantrinti, kad darbo užtenkam. Būtent todėl nesistengiu suburti labai gausaus kolektyvo, kadangi jo paprasčiausiai nereikia. Kalbant apie tavo idėją ji gana unikali, bet manau, kad visi įsidarbinę darbinsis tik dėl to, kad gautų nemokamą mašiną. Čia tik subjektyvi nuomonė kaip direktoriaus. Jei serverio dauguma bus už, tada ir aš nebūsiu nieko prieš.

Žiūrint į netolimą ateitį galiu drąsiai afišuoti, kad taksistus pamatysite visi. Jau nuo kitos savaitės pradžios įgyvendinsiu keltą naujų idėjų kurios pagyvins ne tik darbą, bet ir duos judesio serveriui,

Esu atviras diskusijoms. Jei norit galim padiskutuot.

Redaguota Jeremy_Osama
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Prieš 1 valandą, Jake_Smith parasė:

+ Galima būtų mechanikų darba įdėti

Kad idėti šį darba reiktu pirmiausiai sulaukti didesnio žaidėjų skaičiaus, nes dabar ir esamos darbų firmos neturi pakankamai dirbančių.

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Su taksiorais tai visiškai sutinku, galima būtų netgi nedaryti atskira darbą, jį visiškai ištrinti, ir padaryti kokia nors kvalifikacija visiems žaidėjams, kad perejus ją gautum TAXI licenzija. Kiekvienas galėtu išlaikyti licenziją ir laisvalaikių vežioti žmones. O dėl fūristu tai nesutinku, NASA ir fūristai šiuo metu nelabai dirba kadangi kiek žinau pas NASA yra problemos su alga, dėl to fūristai nelabai turi ką vežiot, be to labai didelis minusas su keltu (nepatogu). Tiesiog kiek girdėjau artimiausiam atnaujinime pakeis NASA baze tai bus tas darbas. O jeigu sujungti tuos du darbus, tai tikrai bus perdaug visko viename darbe, ir visi žaidėjai bus susitelke tik čia, nebus nei medikų nei pareigūnų.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt