Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Naujausi būsenos atnaujinimai
 • Lukas_Neon

  Kaip sakant. 😄 Reikėjo iškart parduot kai siūliaus perimti viską. 🙂 


 • Marius_Ibranas

  @Mhysa_Ace jau senai reikėjo taip padaryti... Visu žaidėjų laiką gaišot, ir dabar va parduodat, kam iš vis apsiėmėt jeigu nieko nepadarėt normalaus, nū tada bent anksčiau reikėjo viską parduoti. Nū tikiuosi kad naujieji savininkai parodys ką moka, ir atgaivins, tik būk Žmogus neparduok vaikams, kad nesugadintų nieko, viską čia dar įmanomą prikelti, tik reikia laiko, stengimosi. Ir vėl viskas veiks tikiuosi ir bus viskas ok, ir galės vėl visi žaisti Libertyje. Ačiū visiems kas mane palaikėt ir panašiai, sėkmės su naujais savininkais, IKI. 


 • Kent_Victor

  Sėkmės visiems. Atsistatydinu nuo pareigų dėl visiems aiškios priežasties. Dėkui kas palaikė F.Moderatoriaus atrankoje ir manė, kad esu geras F.mod. Visų jėgų nesudėjau, nes matėsi koks projektas tampa ir nemačiau tikslo platinti savo idėjas forume kuris buvo miręs. Dėkoju @Alan_Paradox už suteiktą šansą!

  Sėkmės kitiems! Tariu sudie!


 • Mode_Kiss

  Ne tai zajibal, daro daro daro ir byby ciulpia dabar *Myliu Libertycity.lt* tai ar sunku *Myliu Libertycity.lt* tas zaibas virint ir laikyt ta projekta, ipist updatu kuriuos padaryt trunka 30min ir naxui byby drocint, ziuret kai saibos kapsi. zajibal su tokiais prikolais


 • Alan_Paradox

  Kadangi jau projektas parduodamas, neturiu preteksto čia likti. Iš projekto komandos pasitraukiu.Sėkmės jums su nauju projekto etapu.


Nėra jokių būsenos atnaujinimų

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×