Jump to content
 • LibertyCity v2.0.0 atnaujinimas

  Ilgai lauktas atnaujinimas, kuriame išvysite visiškai naują NASA darbą; naują anti-cheat sistemą. Atnaujinimas bus įkeltas į serverį 2019/07/23 22:00.

  Skaityti plačiau
 • Nauji komandos nariai!

  Užbaigus labai svarbius rinkimus į mūsų projekto komandą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie mūsų prisijungė du nauji nariai: Domis_Fendi ir Matas_Niko. Kviečiame susipažinti!

  Skaityti plačiau


Serverio informacija

Serverio adresas: samp.libertycity.lt:7777

Versija: LC 2.0.0

Žaidžia 0 / 200

JUNGTIS Į SERVERĮ
Naujausi būsenos atnaujinimai
 • Laurynas_Zukauskas

  O iš kur čia tokia informacija atėjo, kad parduoda?


 • Viktoria_Kero

  Na štai ir vėl Libertis priėjo kryžkelę... Bet manau, kad daugumos šis sprendimas nenustebino, jau buvo galima to tikėtis. Man nėra suprantama kam pradėti, jei nėra pakankamai laiko? Geriau jau rėžti tiesiai- nėra motyvacijos, o ne ieškoti pasiteisinimų. Vėl buvo išsikelta daugybė lūkesčių, kurie eilinį kartą nebuvo pateisinti. Gaila serverio žaidėjų laiko, administracijos pastangų, žinoma ne visų. Tikrai buvo žmonių, kurie nuoširdžiai tikėjo, kad projektas dar atsigaus, tame tarpe ir aš, noriu tikėti, kad dar ir dabar tokių yra. Nesakau, kad buvo gaila praleisto laiko čia, tikrai ne, teko pabendrauti su labai gerais žmonėmis, kas mane pilnai tenkino. Ne, aš nežadu palikti projekto, tačiau šią rašlevą rašau norėdama išsakyti savo mintis, bei padėkoti tiems, kurie tikrai stengėsi dėl Liberčio, tame tarpe Mantas, kuris atkakliai dirbo ties projektu, Alanas, kuris tikrai siekė, kad projektas gyvuotų, Monte, kuris net ir matydamas kokia serveryje padėtis vistiek puikiai atliko savo darbą, Na ir žinoma kitiems komandos nariams ir žinoma ištikimiems serverio žaidėjams. Taigi ačiū Jums visiems. Tikrai tikiu, kad projektą atgaivins nauji savininkai. Aš Liberčiu dar tikiu!
   


 • Tomsonas_Gaming

  Sveiki! Noriu pranešti jog palieku moderatoriaus pareigas. Savininkai beveik apleido projektą, nieko jame beveik nedaro, pagražina lenteles ir tikisi pritraukti žaidėjų. Tiesa visiems yra aiški, daug kartų diskutuota. Taip pat projektas yra pardavinėjamas, nes savininkai galutinai nuleido rankas ir suprato jog nieko nebepavyks padaryti. Ačiū už suteikta šansą. Tikiuosi labai nenuvyliau, tikrai nieko nepadariau. Ačiū kas buvote kartu. Noriu visiems palinkėti sėkmės, savininkams taip pat. Ačiū Alanai už suteikta šansą, ačiū jog bandei pastumėti šio projekto savininkus kažką daryti, bet kaip visi jau matome nieko neišėjo. Sėkmės visiems 🙂


 • Maksas_Ameno

  parduoda nes nera laiko ;D tai kad ir taip nesimate is jo to darbo, nzn graudus bicas


 • Knocc_Out

  Nu nauji savininkai nelabai ilgai atlaikė.
  Ko tik gaila tai tik manto kuris tiek laiko sudėjo i nieka.


Nėra jokių būsenos atnaujinimų

Visos teisės saugomos Liberty-city.lt

×